ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית – יופי של פוליסה

ינו 05, 2018 (0) comment

ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית

כיום יותר מתמיד ישנם מקרים בהם לקוחות מגישים תביעות של רשלנות מקצועית כנגד בעלי מקצוע. קוסמטיקאי/ת חשוף לסיכון גבוהה לתביעת רשלנות. במאמר הבא תלמדו מה זה ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית ומדוע הנושא חשוב.

ביטוח מקצועי לקוסמטיקאית

הביטוח הטוב ביותר עבור קוסמטיקאית יכלול כיסויים מכמה סוגים. נזכור כי גם קוסמטיקאית מנוסה עשויה לעמוד בפני טענות על כך שהיא פעלה ברשלנות או באופן בלתי מקצועי. קל וחומר הדבר כאשר מדובר בקוסמטיקאית פחות מנוסה ופחות ותיקה. גם אם אלף לקוחות טופלו באופן הטוב ביותר והמעולה ביותר, גם אם אלף לקוחות יוכלו להעיד על מקצועיות בלתי מתפשרת, עדיין עלולה הלקוחה האלף ואחת לטעון כי אין היא מרוצה מתוצאות הטיפול וכי הקוסמטיקאית פעלה ברשלנות. ביטוח מקצועי לקוסמטיקאית מבטיח כיסוי למקרים שבהם לקוחות טוענים שנוצרו להם נזקים בשל רשלנות.

ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית – בהתאם לצורך שלך

הפוליסה מכסה נזקים בתחומי הקוסמטיקה הטבעית והקלאסית, שיטת אפילציה, עבודה עם איפור קבוע והורדת שיער ללא שימוש בלייזר.

כיום ישנם מגוון פתרונות ביטוח שמצעים חברות הביטוח השונות במחירים הוגנים למדי. מחיר הביטוח נקבע לפי פרמטרים כמו סוג ההכשרה המקצועית, וותק במקצוע וגבולות האחריות הנדרשים. גבולות האחריות הנם סכום הביטוח שהמבוטח רוכש שיעמוד לצידו במקרה תביעה. לדוגמה – ביטוח אחריות מקצועית של קוסמטיאית בגובה 1,000,000 יכסה תביעות עד סכום זה.

אנו רואים מגמה מדאיגה בישראל שבה מוגשות תביעות כנגד עסקים ובעלי מקצוע רבים בעקבות נזקים שמקורם במקצועות של נותני שירות. חשוב לציין כי טיבם של הנזקים הללו מגוון, אך יש לשים לב כי תביעה בסך מאות אלפי שקלים עלולה ליצור משבר כלכלי חמור. חשוב להוסיף כי ביטוח עבור קוסמטיקאית עשוי לספק כיסוי לא רק למקרי רשלנות.

מכיוון שכולנו בני אדם, קוסמטיקאית עשויה לטעות או לשגות בתום לב וגם במקרה זה, עשויה לקוחה לטעון כי נגרמו לה נזקים ולתבוע פיצוי. הביטוח חשוב גם במקרה כגון זה וכן גם אם עולות טענות על כך שהתוצאות אומנם לא גרועות אך נופלות מאלו שהובטחו. טענות כאלה קיימות במסגרת טיפולי יופי שונים, טיפולי הסרת שיער וכיוצא בזה.

ביטוח לקליניקה של קוסמטקאית

מלבד ביטוח שמספק כיסוי מפני טענות של טעות או רשלנות, חשוב לבטח גם את מבנה הקליניקה עצמו. בדיוק כפי שחשוב

לבטח דירת מגורים, כך חשוב לבטח כל מבנה המשמש לפעילות עסקית מפני שריפה או פריצה. זאת ועוד, יש חשיבות גם למה שנקרא "ביטוח צד ג' לקליניקה". כאן, המשמעות היא שהביטוח ישלם את הפיצוי הנדרש לגורם כלשהו שניזוק בזמן שהותו בקליניקה, לרבות לקוחות מתעניינים או לקוחות קיימים שניזוקו בשל אירוע בלתי צפוי בשעה שהמתינו לפגישה או לטיפול בקליניקה. לקוחה שמעדה, ילד של לקוחה שנפצע ממים חמים שנשפכו מבלי משים – ביטוח מתאים יכסה אירועים מסוג זה וגם אחרים.

המקום הנכון לבטח את עצמך

אנשים מגיעים לקוסמטיקאית בכדי לעבוד טיפולים מקיפים כגון פילינג או מסיכות פנים, כאשר המטרה היא להיראות טוב ולהרגיש טוב. אך כדי שגם הקוסמטיקאית תרגיש טוב וחופשיה מדאגות כבעלת עסק עצמאית, עליה להבין את החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית

לנו באנגלמן ביטוח יש ניסיון עשיר שנים בביטוח מקצועות היופי ויודעים לספק פתרונות מעולים של ביטוח אחריות מקצועית ובמחירים משתלמים. פנה/י אלינו לקבלת פרטים נוספים:

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים