ביטוח השתלות בביטוח בריאות – כל מה שצריך לדעת

דצמ 29, 2017 (0) comment

ביטוח השתלות

ביטוח השתלות וטיפולים

תחום השתלות האיברים בישראל נכלל אומנם בסל הבריאות במסגרת ביטוח בריאות ממלכתי אך האופציה של ביטוח השתלות פרטי הוא חובה מאחר והתור לניתוחי השתלת איברים בישראל הינו ארוך ועלול להתפרס על תקופות המתנה ממושכות. בחלק המקרים, ניתוחי השתלת איברים חייבים להיעשות באופן מיידי והמהיר ביותר וזאת על מנת להציל את חייו של החולה ו/או לשפר באופן משמעותי את איכות חייו ודרכי התמודדותו עם המחלה או הבעיה הרפואית ממנה הוא סובל

בנוסף, התור הארוך לניתוחי השתלת איברים בישראל, איננו מותיר ברירה לחולים רבים להסתייע בשירותי רפואה מחוץ לגבולות המדינה, אך רבים מהם אינם יכולים להרשות זאת לעצמם לנוכח העלויות הכספיות הגבוהות הנלוות לניתוחי השתלת איברים בישראל והברירה היחידה שנותרת להם היא בקשת תרומות להצלת חיים

ביטוח בריאות / ביטוח השתלותביטוח ניתוחים במסגרת ביטוחי בריאות פרטיים

ביטוח ניתוחים פרטי הנכללת ברוב פוליסות הבריאות המשווקות כיום על ידי חברות הביטוח, מאפשר לכל חולה הנזקק לניתוחי השתלת איברים לעבור את ההליך הניתוחי בחו"ל וכל זאת ללא תלות בתורי ההמתנה הארוכים בישראל. בנוסף, ביטוח מסוג זה מכסה את ההוצאות הכספיות הנדרשות לצרכי מימון הטיפולים בחו"ל וזאת ללא קשר לגובה המימון המוענק על ידי המדינה במסגרת סל הבריאות.

כפועל יוצא מכך, ביטוח בריאות פרטי מהווה את הכיסוי הביטוחי האופטימאלי ביותר למצבים רפואיים מורכבים אשר אינם נכללים בסל הבריאות הממלכתי ו/או כאלו הדורשים זמני המתנה ממושכים. חשוב לציין שביטוחי השתלות כולל בתוכו גם כיסוי ביטוחי למטרות טיפולים מחליפי ניתוח בארץ ובחו"ל, גם כיסוי ביטוחי למטרות מימון רכישת תרופות אשר אינן נכללות בסל התרופות ומרכיבי ביטוח נוספים המותאמים למצבו הבריאותי ולגילו של המבוטח.

כמו כן, חשוב לציין ולהבהיר שביטוחי בריאות פרטיים הכוללים בתוכם מרכיבי ביטוח השתלות מכסים לא רק את עלויות ההשתלה בחו"ל אלא גם את הוצאות האשפוז ואת כל הבדיקות המקדימות הנדרשות לצרכי הניתוח לפני ואחרי ההשתלה ובנוסף, הכיסוי מכסה גם את עלויות המלווה והוצאות השיקום שלאחר ההשתלה שיכולים להוות לעיתים עלויות הרבה יותר גבוהות מניתוח ההשתלה עצמו.

אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן, תוכלו למצוא פוליסות ביטוח בריאות מורחבות הכוללות בתוכן מגוון רחב של מרכיבים ביטוחיים לכל מצב רפואי נדרש, לרבות, מצבים רפואיים מורכבים בהם תזדקקו לניתוחי השתלות איברים ו/או טיפולים מיוחדים מחליפי ניתוח. פוליסות הבריאות הפרטיות שלנו מתוכננות עבור כל מבוטח/ת באופן פרטני ומבטיחים לכם כיסוי ביטוחי מורחב ברגעי האמת.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים