תקלות של מכשירי חשמל בחורף והצורך בביטוח מוצרי חשמל ביתיים

דצמ 15, 2017 (0) comment

ביטוח מוצרי חשמל ביתיים לחורף

החורף כבר כאן וזה הזמן לדעת יותר על תקלות החשמל האופייניות לחודשי החורף העלולות להסב נזקים בלתי הפיכים לכל אחד ממכשירי החשמל הביתיים, לכן כדאי על התקלות הנפוצות ועל ביטוח מוצרי חשמל ביתיים.

תקלות של מכשירי חשמל נפוצות בחורף הישראלי

חודשי החורף מביאים איתם תופעות טבע שגרתיות ולא שגרתיות העלולות להוביל בין היתר לקפיצות חשמל והפסקות חשמל מרובות, כאשר כל נפילת מתח בזרם החשמל עלולה להסב נזקים שונים למכשירי החשמל הביתיים. בנוסף להפסקות החשמל המרובות המאפיינות את חודשי החורף הישראלי, אתם עלולים למצוא את עצמכם ניזוקים כתוצאה ממכת ברק הפוגעת ישירות בארון החשמל הסמוך למקום מגוריכם. במקרים אלו, הפסקת החשמל תיארך זמן ממושך וכתוצאה מעוצמת הפגיעה כל מוצרי החשמל הביתיים עלולים להינזק עד כדי מצב בו תדרשו להחליף את רוב מכשירי החשמל המצויים בביתכם. גם במקרים בהם עוצמת מכת הברק איננה מובילה להרס המכשיר החשמלי, אתם עלולים למצוא את עצמכם ניזוקים בעקבותיה, כגון מקרים בהם הפסקת חשמל הנגרמת מפגיעת ברק או מכל סיבה שהיא אחרת, מכבה באופן מיידי את המחשב כאשר כל החומר המצוי בתוכו עלול להימחק ולא לעלות בשנית.

על מנת להימנע ממקרים כגון אלו ומהוצאה כספית גבוהה נדרשת לצרכי החלפת מכשירי החשמל הביתיים אשר יצאו מכלל שימוש כתוצאה מהפסקות חשמל, ירידות בזרם החשמל או פגיעת ברק בארון החשמל, עומדות לרשותכם מספר אפשרויות באמצעותן תוכלו להגן על מכשירי החשמל הביתיים שלכם. אפשרויות אלו משלבות בין רכישת ביטוח מוצרי חשמל ביתיים לצד מספר פעולות מנע אותן תוכלו לבצע באופן ייזום בסביבת מגוריכם.

ביטוח מוצרי חשמל ביתיים – הפתרון הטוב ביותר לחורף הישראלי

"ביטוח מוצרי חשמל" הינו כתב שירות נפרד מפוליסת ביטוח הדירה, וזאת מכיוון שביטוח דירה המשלב בין ביטוח תכולה לבין ביטוח מבנה מעמיד לרשותכם כיסוי ביטוחי אך ורק במקרים בהם מוצרי החשמל הביתיים התקלקלו כתוצאה מפגיעת ברק בבית או כתוצאה מהצפת מי גשמים. מנגד, ביטוח למוצרי חשמל ביתיים מאפשר לכם ליהנות מכיסוי ביטוחי מורחב המיועד גם למקרים בהם מוצרי החשמל הביתיים התקלקלו כתוצאה מירידת זרם חשמלי, הפסקות חשמל מיידיות או יזומות, בלאי אלקטרוני במרכיבי המכשיר החשמלי וכדומה.

פעולות מנע להגנה על המכשירים החשמליים בעת הפסקת חשמל

לצד רכישת ביטוח מוצרי חשמל ביתיים, תוכלו להגן על המכשירים החשמליים בביתכם בעת הפסקת חשמל באמצעות מספר פעולות יזומות הכוללות בין היתר: בדיקה תקופתית של ההארקה, התקנת מגן ברקים ומכשירי אל פסק בשקעי החשמל בבית ואיטום ארונות החשמל הממוקמים בקומות הכניסה למבנה המגורים בו אתם מתגוררים.

פעולות אלו אומנם לא יעניקו לכם כיסוי של 100% מפני הרס מוצרי החשמל הביתיים כתוצאה מפגיעת ברק ישירה בארון החשמל או כתוצאה מהפסקות חשמל מרובות וירידות מתח בזרם החשמל בתקופת החורף, אך הן בהחלט יאפשרו לכם לעשות כל שביכולותיכם על מנת להימנע מנזקים בלתי הפיכים למוצרי החשמל הביתיים בעת הפסקות החשמל המרובות המאפיינות את החורף הישראלי.

 

 

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים