ביטוח מערכות סולאריות – פוליסה חדשה לייצור אנרגיה מתחדשת

ינו 01, 2018 (0) comment

ביטוח מערכות סולאריות

בעלי חווה סולארית? עוסקים בהליכי מכירה והתקנה של מערכות סולאריות? מתכננים התקנה של מערכת סולארית ביתית? אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן תוכלו למצוא מגוון רחב של פוליסות שיתנו לכם כיסוי ביטוח למערכות סולאריות ובתנאים מעניינים.

לשיתוף הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

לחצו כאן לניווט מהיר:

מספר מילים על תחום האנרגיה החלופית

מערכות אנרגיה סולארית הן הגדרה כללית לסוגי מערכות שונות המיועדת לצרכי ייצור חשמל באמצעות מקורות אנרגיה חלופיים ומקורות אנרגיה מתחדשים. מערכות אלו מאפשרות חיסכון משמעותי בעלויות צריכת החשמל לאורך זמן והן ניתנות להתקנה על גבי גגות משותפים במבני מגורים ומגדלי משרדים, גגות בתים פרטיים, משקים חקלאיים וכדומה. כמו כן, ניתן להקים חוות סולאריות המיועדות לצרכי ייצור חשמל בהיקפים מסחריים.

העלויות הגבוהות הנלוות להתקנתן של המערכות הסולאריות לצד הסיכונים הנלווים להפעלתן, לרבות, נזקי מים, שריפה, גניבה, פגיעה בזדון וכדומה, מחייבים את בעלי המערכת לרכוש ביטוח מערכת סולארית המותאם לסוג ואופי המערכת.

ביטוח מערכות סולאריות –למי מיועד ומה זה כולל?

הפוליסות שאנו משווקים בסוכנות הביטוח אנגלמן בתחום מערכות האנרגיה הסולארית מיועדות לשלושה סקטורים עיקריים:

ביטוח מערכות סולאריות לבעלי חוות סולאריות:

ביטוח זה מיועד לבעלי חוות סולאריות המיועדות לצרכי ייצור חשמל בהיקפים מסחריים. ביטוח זה כולל בין היתר כיסוי ביטוחי למקרים כגון: גניבה, שריפה ונזקים כאלו ואחרים העלולים להתרחב עקב תקלות שונות ברכיבי המערכת. כמו כן, הביטוח כולל שיפוי למקרים של אובדן הכנסות מייצר חשמל סולארי עקב תקלות כאלו ואחרות במערכת.

ביטוח מערכת סולארית ביתית:

ביטוח זה מיועד למתקיני מערכת סולארית ביתית המיועדת לצרכי ייצור חשמל למטרות מגורים ו/או לצרכים חקלאיים. ביטוח זה כולל בין היתר כיסוי ביטוחי למקרים כגון: שריפה, נזקי מים ופגעי מזג האוויר, פגיעה בזדון וכדומה.

ביטוח למשווקי ומתקיני מערכות סולאריות:

ביטוח זה מיועד לחברות העוסקות בתחום האנרגיה הסולארית (מכירה והתקנה) והוא משלב בתוכו את כל ביטוחי העסק הנדרשים בתחום, לרבות, ביטוח צד שלישי חבות מעבידים וזאת לצד כיסויים ביטוחיים המותאם לשווי הפרויקט, ליקויי תכנון וכדומה.

ביטוחי מערכות סולאריות בסוכנות הביטוח אנגלמן משווקים גם כביטוח פרטני המותאם לסוג ואופי המערכת וגם במסגרת פוליסות שונות כגון: ביטוח עסק, ביטוח דירה, ביטוח משק וכדומה.

סוכנות הביטוח אנגלמן- המקום הנכון לרכישת ביטוח מערכות סולאריות

הכיסוי הביטוחי המוצע לכם בתחום המערכות הסולאריות בסוכנות הביטוח אנגלמן, מותאם באופן פרטני לסוג וגודל המערכת והוא כולל בתוכו התייחסות נקודתית לכל גורמי הסיכון הנלווים להתקנת והפעלת המערכת לאורך זמן, בין אם מדובר במערכת סולארית לשימוש ביתי ובין אם מדובר במערכות סולאריות המיועדות לצרכי ייצור חשמל בהיקפים מסחריים.

סוכני הביטוח המנוסים והמיומנים שלנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ועניין הקשור לביטוחי מערכות סולאריות. לשיחת ייעוץ עם סוכני הביטוח שלנו חייגו עכשיו 09-8900900 או צרו קשר כאן.

לשיתוף הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר

אנגלמן ביטוח

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

כתבות שנוספות שאולי יעניינו אותך:

מחשבון ביטוח דירה משרד האוצר

מחשבון ביטוח דירה משרד האוצר

במדריך הבא נסקור בפניכם את הכלי החזק שמשרד האוצר הפקיד בידי ציבור המבוטחים בישראל – מחשבון ביטוח דירה של משרד האוצר. איך משתמשים בו וכיצד ניתן לחסוך באמצעותו כסף בביטוח הדירה? כל זאת בשורות הבאות:

קראו עוד »

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים