כל מה צריך לדעת על כיסוי ביטוח ניתוחים במסגרת ביטוח בריאות פרטי

ינו 15, 2018 (0) comment

ביטוח ניתוחים

ביטוח ניתוחים בחו"ל ובארץ

מהו ביטוח ניתוחים ? מהם הכיסויים הביטוחיים המוצעים לכם באמצעותו ומדוע הוא מהווה את המענה הביטוחי האופטימאלי לכל אותם מקרים בהם תדרשו להליכים רפואיים מורכבים? כל מה שצריך לדעת על ביטוחי ניתוחים בשורות שלפניכם.

ביטוח ניתוחים הוא למעשה מרכיב ביטוחי מורחב אותו ניתן לרכוש בנפרד ו/או במסגרת ביטוחי הבריאות הפרטיים המשווקים על ידי חברות וסוכנויות ביטוח מובילות בתחום ביטוח בריאות. מרכיב ביטוחי זה נכלל אומנם בכל פוליסת ביטוח בריאות פרטית המשווקת בישראל, אך הוא מיועד למטרות כיסוי ביטוחי לניתוחים המתקיימים בישראל בלבד, לרבות, שיפוי לכל ההוצאות הנלוות להליך הניתוחי וכיסוי ביטוחי לטיפולים רפואיים מחליפי ניתוח המתקיימים בישראל.

בעקבות הרפורמה החדשה בביטוחי בריאות שנערכה בפברואר 2016, פוליסת הניתוחים הנ"ל הינה אחידה בין כל חברות הביטוח אך ניתן להוסיף לה כיסויים נוספים שונים כגון ביטוח ניתוחים בחו"ל.

ביטוח ניתוחים בחו"ל מאפשר למבוטח לבחור לבצע את הניתוח גם בחו"ל.

ביטוח ניתוחים בחו"לביטוח ניתוחים מורחב- מדוע הוא מהווה את המענה הביטוחי-רפואי האופטימאלי ביותר עבורכם?

ביטוח בריאות פרטי המשלב בתוכו מרכיב ביטוחי למטרות כיסוי ניתוחים וטיפולים מחליפי ביטוח בישראל, מהווה את הכיסוי האופטימאלי ביותר עבור כל אותם מקרים בהם תזדקקו למענה רפואי בגין בעיה רפואית המחייבת אתכם להליך כירורגי מורכב המיושם באמצעות הרפואה הציבורית בישראל. יחד עם זאת ואף על פי שהרפואה הציבורית בישראל נחשבת למתקדמת ומודרנית, היא לא תמיד יכולה להעמיד לרשותכם את הפתרון הרפואי הנדרש ובחלק מהמקרים והבעיות הרפואיות אתם עלולים למצוא את עצמכם נדרשים למציאת פתרונות מיוחדים בארץ (רפואה פרטית) ו/או פתרונות רפואיים בחו"ל.

ביטוח בריאות / ביטוח השתלות

מנגד, ביטוח ניתוחים מורחב הכולל ניתוחים בישראל וגם ניתוחים בחו"ל, מעמיד לרשותכם כיסוי ביטוחי רחב לכל אותם מקרים בהם תדרשו לניתוחים מיוחדים ו/או טיפולים מורכבים מחליפי ניתוח המתקיימים בחו"ל על ידי רופאים מומחים למחלות נדירות, כירורגים בעלי שם עולמי בתחומם וכדומה.

פוליסת ביטוח ניתוחים הכוללת גם ניתוחים בחו"ל כוללת בתוכה כיסוי מורחב לכל צרכי הניתוח המיוחד לו אתם נדרשים בחו"ל, לרבות, שכר מנתח והרופא המרדים, הוצאות אשפוז, בדיקות מקדימות, שכר צוות רפואי (אח/אחות) לאחר הניתוח, שתלים, הטסה+הטסת המלווה, הסעה באמבולנס למרכז הרפואי בו מתקיים הניתוח, רכישת תרופות וציוד רפואי ועוד.

לאור האמור לעיל, ביטוח בריאות מומלץ הינו ביטוח המשלב בתוכו גם מרכיב ביטוחי לצרכי ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בארץ וגם ביטוח ביטוחים בחו"ל. ביטוח זה משווק על ידינו בסוכנות הביטוח אנגלמן והוא מתוכנן ומוקם בהתאם לצרכיו הביטוחיים וצרכיו הרפואיים של כל מבוטח/ת בהתאמה אישית לגילו, מצבו הבריאותי הכללי, גורמי הסיכון הבריאותיים הרלוונטיים לגביו (מחלות גנטיות, תחום עיסוק וכדומה). הידע, הניסיון וההיכרות המעמיקה שלנו עם תחום ביטוחי הבריאות, יאפשרו גם לכם להבטיח לעצמכם את המענה הביטוחי המורחב והמשתלם ביותר בתחום ביטוחי הבריאות.

לפרטים נוספים אודות ביטוחי בריאות וביטוח ניתוחים בארץ ובחו"ל לחצו כאן.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים