ביטוח ספורט חורף – אל תקנו ביטוח נסיעות עד שתקראו את המידע הבא

נוב 30, 2017 (0) comment

ביטוח ספורט חורף

אין כמו התחושה של הרוח על הפנים בזמן שיורדים במדרון ההר עם מגלשי הסקי או הסנובורד עם זאת חשוב להכיר את הסכנות שיכולות לבוא במהלך חופשת הגלישה ולבטח את עצמכם בביטוח ספורט חורף. במאמר הבא תגלו טיפ שיכול לחסוך לכם המון כסף בכל הקשור לביטוח חופשת הסקי שלכם.

ביטוח נסיעות לחול עם הרחבה לכיסוי ביטוח ספורט חורף אמור לא רק לדאוג לכם לפתרון של שפשופים ופציעות קלות במהלך הגלישה אלה גם למצבים קשים בהם יש צורך בניתוחי חירום, הטסה רפואית לארץ, איתור וחיפוש המבוטח במקרים של מפולות שלגים ועוד.

מדוע עליות ביטוח ספורט חורף יקרות?

פציעות סקי הם שכיחות ביותר. המון גולשים מוצאים את עצמם בחדר המיון עם פציעות אורתופדיות קשות. ביטוח ספורט חורף הינו אחד מהסעיפים היקרים ביותר בפוליסת ביטוח נסיעות בעקבות סטטיסטיקת הפציעות הרבות. עד לאחרונה, כאשר משפחה הייתה מבקשת לרכוש כיסוי זה, היא הייתה מחוייבת רכוש ביטוח לכל תקופת החופשה וגם עבור ימים בהם לא הייתה באתר הגלישה.

ביטוח חופשת סקי

איך ניתן לחסוך בהוצאות ביטוח גלישת סקי?

לאחר לחצים רבים מצד ציבור הנוסעים לחו"ל – חברת הביטוח פספורט קארד ביצעה רפורמה בפוליסת ביטוח הנסיעותומעתה היא מאפשרת ללקוחותיה לרכוש תקופת ביטוח יחסית ובהתאם לשהות בפועל באתר הסקי. כך לדוגמה: אדם שנוסע לתקופה של 21 ימים לצרפת ומתכנן להיות רק כ7 ימים באתר הסקי – יוכל מעתה לרכוש ביטוח ספורט חורף רק עבור הימים בהם גלש בפועל וכך לחסוך כסף רב.

הרחבות מומלצות נוספות בביטוח חופשת סקי:

מעבר לכיסוי של ביטוח ספורט חורף ישנם כיסויים נוספים שחשוב להכיר:

  • הרחבה למצב רפואי קיים: לא לשכוח – ביטוח נסיעות לחו"ל הוא ביטוח בריאות וכאשר אתם מבטחים את עצמכם חשוב לוודא שחברת הביטוח מכירה מצבים רפואיים קודמים כדי שלא תוחרג התביעה בשעת הצורך.
  • ביטוח ביטול נסיעה: רצוי לרכוש ביטוח ברגע שרכשתם את כרטיס הטיסה. ביטוח זה מקנה לכם החזר הוצאות עבור כרטיס טיסה שבוטל אם מסיבה רפואית שלכם או של בן משפחה מדרגה ראשונה שמנע מכם לטוס.
  • ביטוח למצלמה: לוקחים איתכם את הגו פרו? אין בעיה. ביטוח למצלמה מכסה אתכם בפני גניבה של מצלמה ומאפשר לכם החזר כספי במקרה בו נגנבה המצלמה.

אנו באנגלמן ביטוח בעלי ניסיון עתיר שנים בביטוח נסיעות לחו"ל, במידה ותרצו מידע נוסף נשמח לסייע לכם. אנחנו מאחלים לכם חופשת סקי נעימה ומהנה.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים