ביטוח נכס למשכנתא – איך לבטח במחיר שפוי

ינו 02, 2018 (0) comment

ביטוח נכס למשכנתא

איך רוכשים ביטוח ביטוח משכנתא בלי לשבור תוכנית חסכון:

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן יודעים שקניית בית היא ללא ספק אחת מההוצאות הגדולות ביותר שתוציאו במהלך ימי חייכם. תהליך קניית הבית כולל בין היתר: תהליך מפרך ליצירת חוזה בין הקונה והמוכר, סקר שוק מקיף בנוגע לתנאי ההלוואות בבנקים, שיפוץ הנכס, תשלומי מיסים ועוד.

אחת הטעויות הגדולות ביותר שאנשים עושים היא לחתום על ביטוח נכס למשכנתא במעמד נטילת ההלוואה בבנק. הבנקים יודעים שרוב הציבור אינו מודע לעובדה שניתן לדחות את הצעת המחיר לביטוח משכנתא שהבנק נותן להם ולקבל הצעת מחיר במקום אחר ובמחיר זול בהרבה.

ביטוח משכנתא הוא ביטוח שנדרש ע"פ הבנק במקרה בו אדם נוטל הלוואה על מנת להבטיח את פירעון ההלוואה במקרים בהם הבית נהרס או שנוטל ההלוואה נפטר. ביטוח משכנתא מחולק לשני נושאים:

ביטוח נכס למשכנתאביטוח מבנה למשכנתא:

מכסה את הנזק שנוצר לדירה כתוצאה משריפה, נזקי מים, רעידת אדמה וכד'. הביטוח מחושב לפי עלות למטר רבוע. סכום זה חייב להיות מאושר על ידי הבנק.

חשוב לדעת: לרוב יש הבדל מהותי בין הכיסוי של הביטוח שמציע הבנק לעומת ביטוח הנרכש דרך הסוכן. כך לדוגמה: ביטוח משכנתא דרך סוכן ביטוח יכלול כיסוי של צד ג' ובביטוח של הבנק בדרך כלל לא יהיה.

ביטוח חיים למשכנתא:

מכסה מצב שבו האדם שנטל את ההלוואה נפטר ובן הזוג שנותר אינו יכול עוד להחזיר את תשלומי המשכנתא. מאחר ויתרות ההלוואה הולכות יורדות עם השנים ומאידך, גיל המבוטח עולה והסיכוי שלו למות גובר, חלים שינויים מתמידים במרכיב ביטוח זה, למושג זה קוראים "התפתחות פרמיה" . לכן, שכרוכשים ביטוח למשכנתא צריך לוודא גם את התפתחות הפרמיה מאחר וישנם חברות שיש להן תעריפים יקרים בהתפתחויות פרמיה עתידיות.

הפתרון: אחת לכמה שנים לבצע בדיקה של ביטוח המשכנתא.

כאשר אנו בודקים אחת לכמה שנים את מחיר הביטוח, אנו יכולים ליהנות מהנחות משמעותיות מאוד בהצטרפות לפוליסה וכן לקבל תעריפים מוזלים של לקוח חדש לאורך השנים הראשונות.

חשוב לזכור, ביטול פוליסה ישנה ומעבר לחדש חייב להתבצע אצל סוכן ביטוח מיומן ומקצועי מאחר ומרכיב ביטוח החיים מבוסס על המצב הרפואי הקיים של המבוטח וחובה למנוע מצב בו מבוטח עוזב חברת ביטוח אחת ולא מתקבל אצל השניה עקב מחלה קיימת.

אנו באנגלמן ביטוח פועלים בשוק למעלה מ60 שנה ומספקים מגוון פתרונות ביטוח נכס למשכנתא. הסוכנים שלנו הם מהמובילים ביותר בענף הביטוח. הסוכנות נותנת שירות ליותר מ5,000 בתי אב בכל רחבי ישראל.

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם למתן הצעת מחיר הבית שלך – המקצועיות שלנו –

לקריאה נוספת בנושא לחצו פה לעמוד ביטוח משכנתא: 

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים