מינוי חדש ומרגש – יוסי אנגלמן מונה לתפקיד סגן נשיא לשכת סוכני הביטוח

דצמ 21, 2017 (0) comment

לשכת סוכני הביטוח

בתאריך 20/12/17 בהמשך להתכנסות רשמית של מועצת לשכת סוכני הביטוח אושר מינויו של יוסי אנגלמן לתפקיד סגן נשיא הלשכה (לאחר הבחירות של לשכת סוכני הביטוח שנערכו לאחרונה). בין החלטות המועצה הנוספות הוחלטו על מינויים של כל מי שיהיה בוועד המנהל וכן בעלי תפקידים ל4 שנות הפעילות הקרובות.

לשכת סוכני הביטוח – הגוף החשוב ביותר לסוכני הביטוח בישראל

לשכת סוכני הביטוח בישראל הוא גוף שמונה כ4,600 סוכנים וסוכנות ביטוח ומהווה גוף המקצועי היחיד שעומד לרשותו של סוכן הביטוח. הלשכה מעמידה לרשות הסוכן שורת מומחים וכלים ושואפת להעלות את רמתו המקצועית והשירות של סוכן הביטוח. לשכת סוכני הביטוח בין היתר פועלת מול חברות הביטוח, הרגולציה בראשות הממונה על שוק ההון במשרד האוצר, עבודה שוטפת מול ועדת הכספים וועדות נוספות בכנסת ישראל, ועוד.

במסגרת הקדנציה האחרונה של יוסי אנגלמן בלשכת סוכני הביטוח, יוסי כיהן כיו"ר סניף נתניה וקידם יוזמות חדשות בעולם הביטוח.

בין היוזמות שיוסי אנגלמן קידם במתכונת תפקידו האחרון בלשכה: פרויקט האקדמיזציה של מקצוע סוכן הביטוח ופרויקט הסניורים בו חל שיתוף פעולה בין סוכנים מבוגרים וצעירים.

ליסו"ב

שאלנו את יוסי אנגלמן מספר שאלות לאחר קבלת המינוי המיוחד:

מה תפקידו של סגן נשיא הלשכה – מה אתה הולך לעשות בקדנציה הבאה כסגן נשיא לשכת סוכני הביטוח?

אני הולך להתמקד ב4 נושאים מרכזיים שלדעתי ישנו את ענף הביטוח לטובה:יוסי אנגלמן

פרויקט הסניורים

מימוש הפרויקט ה"סניורים" לאחר סיום הפיילוט בקדנציה הקודמת. פרויקט הסניורים הוא מיזם בו סוכני ביטוח מבוגרים (מעל גיל 60) שתיק הביטוח שלהם אינו בצמיחה עוברים תהליך של סדנה בת 6 מפגשים שבסיומה הם יבינו היטב היכן הם נמצאים, ומכן הדרך לשיתוף פעולה עם סוכני ביטוח צעירים תהיה קלה יותר. מצד שני יש אוכלוסייה צעירה של סוכנים, שמחפשים את שיתופי הפעולה האלה על מנת להרחיב את פעילותם.

פרויקט הסניורים עוסק בדיוק בתהליכים האלה ופועל לטובת שני הצדדים ליצירת תועלת הדדית.

אקדמיזציה של לשכת סוכני הביטוח

בקדנציה הקודמת יזמתי הסכם בין המכללה האקדמית נתניה (מכללת נתניה) ובין מכללת לשכת סוכני הביטוח. השאיפה שלי שסטודנט לביטוח יקבל בתום 3 שנות לימוד את הבאים:

  • רישיון של סוכן ביטוח על פי דרישות משרד האוצר
  • סיום התמחות (סטאז')
  • קבלת כלים שיווקיים וניהוליים (פרקטיקה) במהלך תקופה זו.
  • תואר A בביטוח ומנהל עסקים.

על מנת להתחיל תהליך זה, נפנה במהלך קדנציה זו לקבלת תמיכה ומלגות מחברות ביטוח וסוכנויות ביטוח גדולות.

גידול הלשכה

גידול בחברי הלשכה ל 6,000-7,000 חברי לשכה עד סוף הקדנציה הזו. זאת אבצע על ידי בניית מערך שיווק בתוך הלשכה שיטפל בגיוס יום יומי של סוכני ביטוח ותגמול המגייסים בהתאם.

דיגטציה במשרדי סוכני הביטוח

הכנת המשרד לעולם המחר – משרד ממוחשב, ללא תיקיות, דיגיטציה מלאה עם שימוש באפליקציות שונות ויכולת מהירה לקבל נתונים בזמן אמת (אופטימיזציה למכירת ביטוחים שונים). באמצעות יועצים ארגוניים ואנשי טכנולוגיה נפנה לכל משרד על מנת להתאימו לעולם המחר וניתן את הכלים על לביצוע השינויים המתבקשים.

לסיכום, מהו תפקידו של סוכן הביטוח של העתיד לדעתך?

סוכן הביטוח ימשיך להיות איש מרכזי בקבלת החלטות, כמו בעלי מקצועות חופשיים אחרים (עורכי דין, רופאים וכד') ויעמוד לצד הלקוח וייתן לו שירות ברמה גבוהה. לא ניתן להתעלם מתהליך הדיגיטציה שחל היום בעולם הביטוח וכן, סוכן המחר יהיה חייב להיות בעל כישורים טכניים טובים ויסיע לקוח מקצועית וטכנית.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים