זהו המקום ללמוד על סוגי ביטוחים, מושגים והגדרות, הרחבות קיימות בשוק ויתרונות וחסרונות של מוצרי הביטוח.
אנו באנגלמן ביטוח מאמינים במקצוענות בביטוח ויודעים לספק ללקוח את הפוליסה המתאימה בדיוק לצרכיו במחיר משתלם ובתנאים הטובים ביותר עבורו.
כל מאמרי הביטוח נכתבו על ידי מקצוענים ממשרדנו. אתם מוזמנים להיכנס, להתרשם, ללמוד ולהתייעץ איתנו.

להלן תחומי המומחיות שלנו:

המסלקה הפנסיונית

המסלקה הפנסיונית נועדה להעברת מידע מלא ומקיף אודות כלל החסכונות הפנסיוניים שצברתם. את המידע  אשר מגיע אליכם הנאסף מחברות ביטוח ובתי השקעות תוכלו לקבל בלחיצת כפתור ובכך לקבל תמונה מלאה על הפרופיל הפנסיוני שלכם.

קבלו הצעה

הר הביטוח

משלמים פרמיות ביטוחיות מדי חודש ולא יודעים בדיוק מהם הכיסויים הביטוחיים אשר יעמדו לרשותכם בשעת הצורך? זה הזמן לדעת הכול על הר הביטוח של משרד האוצר-רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון.

קבל הצעה

ביטוח עבודות קבלניות

ביטוח קבלנים הוא מהחשובים בעולם הביטוחים העסקיים. אין יזם היום שלא מבטח פרוייקט בניה ללא ביטוח קבלנים. ביטוח זה כולל ביטוח רכוש, ביטוח צד שלישי וביטוח חבות מעבידים. כנסו ולמדו עוד.

קבל הצעה

עורך דין לכל נהג

אנו גאים להציג את שירות המהפכני בעולם ביטוח הרכב - " עורך דין לכל נהג ", באמצעות שירות זה מי שירכוש לעצמו "מנוי" יקבל פתרון משפטי מבלי לשלם הון לעורכי דין ומבלי ללכת לבית המשפט.

קבלו הצעה

רופא עד הבית

נמאס לכם להידחף בין התורים? קשה לכם להגיע לקופת החולים? אתם לא היחידים. שירות רופא עד הבית שירות רופא און ליין בטלפון שירות פינוי באמבולנס

לקבלת הצעה

ביטוח סייבר

בתקופה האחרונה, אנו שומעים רבות אודות סיפורים בהם האקרים גורמים לנזקים לחברות וכל אחד מאיתנו מכיר מישהו שנכווה בין אם זה וירוס, תוכנה זדונית או וירוס כופר.

לקבלת הצעה

ביטוח קייטנות

על מפעילי הקייטנות האחריות רק הולכת וגוברת כלפי שלום הילדים ועובדי הקייטנה וקיימים סיכונים גדולים שהם ממש לא קייטנה!

לקבלת הצעה

ביטוח מוצרי חשמל

כתב שירות לתיקון מכשירי חשמל נותן לכם שקט נפשי בכל הנוגע לקלקול מוצרי חשמל. בקרות קלקול המכשיר החשמלי תוכלו להזמין את ספק השירות אל ביתכם

לקבלת הצעה

ביטוח מחלות

מחלה קשה עלולה ליצור סכנה כלכלית עבור המשפחה. ביטוח זה נותן פיצוי במקרה מחלה שידאג לכך שתוכלו להתמקד בבריאות ומבלי לדאוג כלכלית. למדו עוד מסוכנינו מהשורה הראשונה.

לקבלת הצעה

ביטוח משכנתא

רכישת פוליסת ביטוח משכנתא הינה החלטה חשובה ביותר מכיוון שאורך חיי הפוליסה הינה כאורך חיי ההלוואה וזו לעיתים נמשכת כ30 שנים. פנו אלינו לקבלת הצעה ונחסוך לכם אלפי שקלים.

לקבלת הצעה

ביטח פנסיה

היום במדינת ישראל לכל אדם ישנו סוג של ביטוח פנסיוני בין אם הוא שכיר ובין אם הוא עצמאי. חשוב לבחון את הפנסיה ברצינות משום שמדובר בסכומי כסף לא קטנים. פנו אלינו ונשמח לעזור.

קבלו הצעה

אובדן כושר עבודה

כאשר בוחרים ביטוח רכב חשוב לדעת שבכל חודש וחודש מתעדכנים תעריפי ותנאי פוליסות ביטוח הרכב. למעשה, בכל חברות הביטוח ישנם אנשי מקצוע שתפקידם לבצע חישוב של שכיחות תאונות עוד...

לקבלת הצעה

ביטוח נכות מתאונה

כאשר נגרם נזק גופני היוצר נכות, המשפחה יכולה להכנס למצוקה כלכלית גדולה עקב חוסר יכולת להשתכר באותה צורה כמו לפני התאונה. ביטוח זה נועד לתת פתרון מלא ומעל לתגמולי הביטוח הלאומי.

לקבלת הצעה

ביטוח תאונות אישיות

רבים מכם שמעו על ביטוח שנקרא "תאונות אישיות" ולא בטוח שכולם יודעים על מה מדובר. ביטוח זה הינו ביטוח מורכב המכיל בתוכו מספר רב של כיסויים יחד. כנסו ולמדו עוד מהמומחים של אנגלמן ביטוחים.

לקבלת הצעה

ביטוח בריאות

מערכת הבריאות הציבורית בישראל אומנם ברובה מסובסדת אך לצערנו המדינה איננה יכולה לשאת בהוצאות הטיפול עבור כל מחלה (כגון: השתלות ותרופות) ולכן קיים ביטוח פרטי.

קבל הצעה

ביטוח סיעודי

התפתחות הרפואה גרמה לתוחלת החיים של האדם לעלות. עקב כך גרמה למצבים סיעודיים להתארך למשך שנים ארוכות. ישנו סיכון כלכלי עקב העלויות הגבוהות בטיפול. לכן קיימת פוליסת סיעוד.

לקבלת הצעה

ביטוח עסק

ביטוח העסק מבטיח שקט נפשי וידיעה כי העסק יוכל לעמוד בטלטלה לא צפויה. קיימים כיסויים סטנדרטים בביטוח העסק כמו אש, צד ג', נזקי טבע ועוד. ביטוח העסק נכתב כ"חליפה אישית" לצרכי הלקוח.

קבל הצעה

ביטוח נסיעות לחול

כיום הצרכן הישראלי מבין את הצורך והחשיבות בביטוחי הנסיעות לחו"ל. על הלקוח להצטייד במידע הרלוונטי טרם הנסיעה ולדאוג שיהיה לו את הכיסוי המרבי לכל דבר שיכול לקרות לו בחו"ל. .

קבל הצעה

ביטוח חיים

ביטוח חיים לרוב נועד לתת במידת הצורך סכום חד פעמי או סכומים חודשיים שתקבל האלמנה/הילדים במידה ובעלה נפטר (או הפוך) על מנת להמשיך ברמת החיים שהיו רגילים לפני מקרה המוות.

לקבלת הצעה

ביטוח בעלי חיים

הכלב והחתול שלנו כבר מזמן נחשבים לחלק מהמשפחה. לכן לא מפתיע שחלק גדול מבעלי חיות המחמד מעוניינים לבטח אותם. ביטוח זה מכסה טיפולים רפואיים, ביטוח צד ג' (נשיכת כלב לדג') ואפילו ביטוח חיים

לקבלת הצעה
שינוי גודל גופנים