ביטוח בריאות

למעלה מ-65 שנות התמחות בביטוח בריאות למשפחה

רוצים להבטיח לעצמכם את פוליסות ביטוח בריאות מורחבות והמשתלמות ביותר בענף? אצלנו ב-אנגלמן סוכנות לביטוח תוכלו ליהנות מ-65 שנות התמחות בענף ביטוחי הבריאות.

כסוכנות ביטוח בעלת זהות משפחתית, אנחנו ב-אנגלמן סוכנות לביטוח מייחסים חשיבות רבה לתחום ביטוחי הבריאות למשפחה. בחברתנו פועלים סוכני ביטוח מנוסים ומיומנים בתחום ביטוחי הבריאות, ובאמצעותם אנו משווקים לקהל לקוחותינו מגוון רחב של מסלולי ביטוח המותאמים באופן פרטני לכל משפחה ומשפחה בהתאם לצרכיה הביטוחיים, בתמהיל נכון משלל מוצרי חברות הביטוח השונות.

סוגי כיסויים בביטוח בריאות

מסלולי הביטוח המשווקים על ידינו בתחום ביטוחי הבריאות למשפחה כוללים בתוכם את כל פתרונות הביטוח הנדרשים להבטחת מענה ביטוחי מורחב ומושלם במידת הצורך וברגעי האמת. מסלולים אלו כוללים כיסויים מורחבים בתחום ביטוחי הבריאות כגון:

 • כיסוי למימון הוצאות טיפול ובדיקות רפואיות
 • כיסוי מורחב למטרות ביצוע ניתוחים והשתלות בארץ ובחו"ל
 • כיסוי ביטוחי מורחב למימון טיפולים רפואיים מחליפי ניתוח
 • כיסוי ביטוחי מורחב למטרות רכישת תרופות מחוץ לסל הבריאות (סל התרופות)
 • כיסוי ביטוחי למטרות היוועצות עם רופאים מומחים
 • כיסוי ביטוחי מורחב למחלות קשות
 • כיסוי ביטוחי מורחב למקרי סיעוד

ועוד מגוון רחב של כיסויים העונים על כל צורך ביטוחי הקשור לתחום בריאות המשפחה.

תכנון והקמת פוליסות בריאות בהתאמה אישית

בדומה לכל מוצר ביטוחי אחר המשווק על ידינו, גם בתחום ביטוחי הבריאות תוכלו להבטיח לעצמכם את פוליסות הבריאות המורחבות והמשתלמות ביותר למשפחה וכל זאת במסגרת הליכי תכנון והקמה של פוליסות המותאמות באופן פרטני לכל משפחה ומשפחה בהתאם לצרכיה הביטוחיים ובתמהיל נכון של כיסויים מול שלל מוצרי חברות הביטוח השונות לקבלת הכיסוי המתאים למשפחה והטוב ביותר משלל חברות הביטוח.

סוכני הביטוח המנוסים והמיומנים שלנו מלווים באופן אישי כל לקוח ולקוחה בדרך להקמת ביטוח בריאות פרטי וזאת בהתאם לפרמטרים כגון: גיל, תחום עיסוק, מצב משפחתי, מצב בריאותי, היסטוריית מחלות בתוך המשפחה וכדומה.

בנוסף, הליכי התכנון וההקמה של פוליסות הבריאות הפרטיות, אנחנו ב-אנגלמן סוכנות לביטוח, מעמידים לרשות לקוחותינו גם שירותי מבדק ביטוחי המיועד לצרכי איתור כפילויות ביטוח בתחום ביטוחי הבריאות. פעילותינו בנושא זה מבטיחה ללקוחותינו את תנאי הפוליסה המותאמים ביותר לצרכיהם מצד אחד ומצד שני היא מאפשרת להם תעריפי פוליסה מוזלים וחיסכון של עד אלפי שקלים בשנה במסגרת רכישת ביטוחי בריאות פרטיים לכל בני המשפחה.

מדוע כדאי לעשות ביטוח בריאות בסוכנות ביטוח אנגלמן?

שירות ויחס אישי לכל מבוטח/ת לאורך כל תקופת הביטוח

 1. מענה מקצועי ברגעי האמת בהן קיים צורך בהפעלת הפוליסה
 2. שקיפות מלאה לאורך כל שלבי התכנון וההקמה של הפוליסה
 3. סיוע מקצועי לצרכי ניהול תביעות ביטוח אל מול חברות הביטוח במידת הצורך
 4. מבדק ביטוחי המאפשר לכם לאתר כפילויות ביטוח בתחום ביטוחי הבריאות ובכך להתאים את הפוליסה לצרכים האישיים של כל אחד ואחת מבני המשפחה ולחסוך עד אלפי שקלים בשנה

בסוכנות אנגלמן ובניו מאמינים כי העיסוק בביטוח בריאות הינו הרבה מעבר להחזרים כספיים, אלא בגדר שליחות.

לסוכנות אנגלמן ובניו יש  ניסיון עשיר בתחום ביטוחי בריאות, ויחד אתכם נבנה עבורכם פוליסת ביטוח המותאמת למצבכם הבריאותי. פוליסה זו תוודא כי במקרי חירום רפואיים תקבלו טיפול מסור,  תחסכו זמן וכסף רב, וכאשר אתם זקוקים לטיפול רפואי דחוף, תקבלו אותו ללא עיכובים.

רוצים לדעת יותר על פתרונות הביטוח המוצעים על ידינו בתחום ביטוחי הבריאות הפרטיים? סוכני הביטוח המנוסים שלנו כאן לרשותכם. לתיאום פגישה חייגו 09-8900900

צרו קשר עוד היום ותיהנו מהטבות משתלמות

שינוי גודל גופנים