מה זה ביטוח תאונות אישיות?

פוליסת תאונות אישיות הינה בפוליסה פרטית הנרכשת בחברת ביטוח ונותנת כיסוי ביטוחי למקרים של מוות, נכות או אובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה.

מהם הכיסויים הכלולים בתוך פוליסת תאונות אישות?

פוליסת ביטוח תאונות אישיות כוללת בתוכה מספר כיסויים כגון: נזקי גוף כתוצאה מתאונה בכל מקום בארץ או בעולם (למעט חריגים המשתנים בכל חברה וחברה).הכיסויים הניתנים לרכישה בפוליסה הם מוות, נכות או אובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה. ישנן פוליסות שניתן להרחיב את הכיסוי למקרים של פיצוי כתוצאה מהתפרצות של מחלה.

מה סכום הביטוח במקרה של תאונה?

ניתן לרכוש בכל חברת ביטוח חבילות של סכומי ביטוח בהתאם לצורך של כל אחד. לדוגמה: ניתן לרכוש חבילות סכום ביטוח במדרגות של 100,000 ₪ ומקסימום ובמקרה שבו המבוטח יהיה נכה כתוצאה מתאונה בשיעור של 40% הוא יקבל 40% מסכום הביטוח שרכש.

האם החוק מחייב לרכוש ביטוח תאונות אישיות?

ישנן מקרים שבהם החוק מחייב לרכוש ביטוח תאונות אישיות כגון: בתי ספר, גני ילדים, אגודות ספורט, מועדוני צלילה, מכוני כושר ועוד. רוב הציבור אינו מודע לכך ורוכש בעצמו פוליסות נוספות.

האם ישנה הגבלה לרכישת ביטוח?

אין הגבלה לרכוש כמה פוליסות שרוצים ואין כאן את המושג שנקרא "כפל ביטוחי". כלומר, במקרה שבו אדם רכש ממספר גורמים פוליסת תאונות אישיות, בבוא היום שירצה לתבוע יוכל לתבוע את כל הגורמים המבטחים יחד ולקבל פיצוי מכולם כולל מהגופים שמבטחים אותו בהתאם לחוק כמפורט מעלה.

צרו קשר עוד היום ותיהנו מהטבות משתלמות

שינוי גודל גופנים