ביטוח נסיעות לחו``ל

הגיע הזמן לחופשה? מגיע לכם שקט נפשי מוחלט.
רבים אינם מקדישים מחשבה רבה לנושא ביטוח נסיעות לחו"ל וסומכים על ביטוח הרפואי של קופת החולים או גרוע מכך סומכים על הכיסוי "בחינם" שנותן כרטיס האשראי.
נכון להיום, ישנו עוד גורם שמשווק ביטוח נסיעות לחו"ל והוא סוכני הנסיעות – עובדה בעיתית בשל עצמה מכיוון שאין להם שום הסמכה בתחום הביטוח והם אינם יכולים או מבינים אילו כיסויים המבוטח צריך. נתון זה יכול לגרום לדחיית תביעה בחברת הביטוח במקרים מסוימים. למעשה המפקחת על הביטוח במשרד האוצר גם הבינה את הבעיה ונושא זה בדיון בימים אלו, כאשר מסתמן שבעתיד הלא רחוק יאסר על סוכני הנסיעות לשווק מוצר זה.
כשרוכשים פוליסת נסיעות חייבים להתחשב במספר גורמים כגון: יעד הנסיעה, אופי הנסיעה – האם יש ספורט אתגרי, אם כן היכן? האם צריך לרכוש כיסוי של חיפוש והצלה (מתאים לטיולי "טרק") האם מדובר בטיול אורבאני? מה המצב הרפואי של הנוסע? האם קיימות בעיות רפואיות קודמות? כל אלו ועוד הם נושאים קריטיים בעריכת ביטוח הנסיעות ומוטב שיישארו בידי סוכן ביטוח מקצוען ומיומן.
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו משווקים את מוצר הדגל של חברת "פספורטכארד" הנחשבת מגדולי המבטחים בארץ לביטוח נסיעות לחו"ל.

מה חשוב לבדוק כשרוכשים ביטוח נסיעות לחול:

בעת עריכת ביטוח נסיעה לחול – פספורטכארד מציידת את המבוטח בכרטיס אשראי (debit card). ברגע שהמבוטח נקלע למצב בו נדרש טיפול רפואי בחו"ל – יתקשר המבוטח למוקד החברה הפעיל 24/7 במספר חינם ויבקש טיפול רפואי. בשלב זה תעביר פספורטכארד כסף ישירות לכרטיס האשראי בצורה מקוונת. כאשר המבוטח ייגש לבית החולים / בית מרקחת וכד' הוא יוכל "לגהץ" את כרטיס האשראי. פעולה זו פשוטה וגאונית משום שברוב פוליסות הביטוח המסורתיות על המבוטח לשלם מכיסו ולהביא את הקבלות ארצה, ולהמתין לתשלום התביעה.
הרעיון שעומד מאחורי פספורטכארד מעוגן בחוקי פטנטים בינ"ל ולמעשה, הוא כל כך מצליח שמשווקים אותו בשוק הקנדי והגרמני והוא עתיד לצמוח בשוק הביטוח העולמי.
פוליסת PassportCard הינה מקיפה ביותר ומעניקה ללקוחות עד כ 2,500,000 דולר למקרה ביטוח וכוללת שלל כיסויים כגון: ביטוח אובדן מזוודות, טיפולי חירום לשיניים, תאונות אישיות, ביטוח החזר הוצאות טיסה ומלון במידה ויש מחלה או תאונה לפני נסיעה ועוד. במהלך עריכת הביטוח נשאל את המבוטח את כל השאלות הרלוונטיות ונברר את צרכיו.
ביטוח הנסיעות הסטנדרטי כולל ביטוח בריאות + כבודה

הרחבות הניתנות לרכישה בביטוח נסיעות

ניתן לרכוש הרחבות לביטוח נסיעות לחו"ל כדלקמן:ניתן לרכוש הרחבות לביטוח נסיעות לחו"ל כדלקמן:o ביטוח ספורט אתגריo הרחבה לספורט חורף – סקי, סנובורד וכד'o ביטוח לגניבה של מצלמה, מחשב נייד, טבלטo איתור חיפוש חילוץ והצלה.

מומלץ להתייעץ איתנו בכדי לבחור אילו כיסויים נחוצים ואילו לא.

צרו קשר עוד היום ותיהנו מהטבות משתלמות

שינוי גודל גופנים