הר הכסף – כלי מדהים וחינמי מבית היוצר של משרד האוצר

פבר 12, 2018 (0) comment

הר הכסף

משרד האוצר החליט לסייע לתושבי המדינה לאתר כספים אבודים שעומדים לרשותם, באמצעות מערכת חדשנית, מהירה ויעילה. הר הכסף הוא שירות חדשני ומתקדם של משרד האוצר לאיתור חסכונות פנסיוניים, חשבונות בנק אבודים ופוליסות ביטוח חיים ששכחנו מקיומן.

חשוב לדעת כי ישראלים רבים אינם מודעים לכסף הרב השייך להם על פי חוק,  שהרי מדובר בכסף שהם חסכו לאורך השנים ועבדו בשבילו קשה. במהלך החיים אנו עוברים דירה, פוקדים אותנו אירועים שונים, אנו מחליפים עבודות, ולא תמיד אנו מצויים במעקב מתמיד אחרי חסכונות פנסיוניים שונים וביטוחי חיים. כמו כן, לפעמים אנו מחליטים לפתוח חשבון עו"ש בבנק אחר, ועם הזמן שוכחים מקיומם של חשבונות ישנים.

מהו הר הכסף?

משרד האוצר החליט לסייע לנו לאתר בקלות ובקליק מהיר כספים אבודים השייכים לנו. הכספים עשויים להסתתר בחשבונות בנק שאנו לא עושים בהם שימוש זמן רב, בפוליסות ביטוח חיים ובחסכונות פנסיוניים שונים. למעשה, האוצר גילה הון עצום השייך לתושבי המדינה וכדי שהכסף יגיע לבעלים החוקיים שלו הוחלט על הקמת פלטפורמה חדשה לאיתור הכסף האבוד, הנושאת את השם הר הכסף.

איתור כספים אבודים

איתור כספים אבודים מעולם לא היה קל יותר, שכן מנוע החיפוש באתר מאפשר לכל אדם לאתר בקלות ובקליק מהיר כספים אבודים בחשבונות ללא פעילות בקופות גמל, קרנות פנסיה וביטוחי חיים. ניתן לבצע חיפוש גם על שם קרוב שנפטר. כמו כן, כל אדם יכול לאתר חשבונות בנק על שמו או על שם קרוב שנפטר, שהרי אתר זה מכיל כסף רב השייך לציבור.

איך משתמשים באתר?הר הכסף

כדי לאתר חשבונות בנק נשכחים, חסכונות פנסיוניים וכספים אבודים בביטוחי חיים יש לגלוש לאתר הר הכסף של משרד האוצר. בדף הפתיחה יש שתי אפשרויות- איתור כספים אבודים בחסכונות פנסיוניים ואיתור חשבונות בנק. יש ללחוץ על החיפוש המתאים ולעקוב אחר ההוראות, כאשר ישנה הגבלה ל-10 חיפושים.

זהו אתר אמין ובטוח תחת פיקוח של משרד האוצר, המאפשר לנו למצוא כסף רב ולהשתמש בו בתבונה. בנוסף-  באמצעות אתר זה ניתן לאתר כספים של קרובי משפחה שנפטרו. האתר מחובר למערכות פיננסיות של בנקים וחברות ביטוח, ובטרם השימוש בו, כדאי לקרוא היטב את תקנון האתר.

במידה ואתם זקוקים לעזרתנו בנושא זה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים