ביטוח חברת ניקיון – ביטוח צד ג' וביטוח חבות מעבידים

אוק 02, 2018 (0) comment

ביטוח חברת ניקיון

היום יותר מתמיד ביטוח חברת ניקיון נחוץ למי שמחזיק עסק בתחום הניקיון והאחזקה. להלן כל מה שעליכם לדעת בכדי לכסות את העסק שלכם בביטוח מתאים.

עסקים רבים הצורכים את שירותיהן של חברות הניקיון דורשים אישור קיום ביטוח לפני הזמנת העבודה ושירות הניקיון. כיום חברות ניקיון יכולות לרכוש ביטוח חברות ניקיון ייחודי במסגרת פוליסה לביטוח עסק המאפשר להן לשפות את צד ג' של עבודות הניקיון ואת העובדים במקרה של פגיעה בגוף או ברכוש.

ביטוח חברת ניקיון נחשב נחשב לביטוח בסיכון גבוה, וחברות ביטוח רבות בישראל מסרבות לבטח את הסיכון הנ'ל. למשרדנו יש כיסוי ייחודי לעסקים בתחום הניקיון.

ביטוח חברת ניקיון – איזו פוליסה יש לרכוש?

ביטוח חברות ניקיון

עיסוק בניקיון באופן מקצועי מביא עימו לא מעט סיכונים הכוללים חשיפה לחומרים מסוכנים, שימוש בציוד כבד, סכנת החלקה ופציעה ועוד. כדי לכסות את כל המקרים הבסיסים ולהיות בטוחים שאתם, כמעסיקים, מכוסים ושהעובדים שלכם מוגנים אף הם, אלו הביטוחים שתצטרכו במסגרת ביטוח חברת ניקיון:

ביטוח צד ג' לחברות ניקיון

כיסוי ביטוח צד שלישי מגן על בתי עסק במקרים של נזקים לצד ג', על פי פקודת הנזיקין. הפוליסה הזו מאפשרת לכם להיות מוגנים אם תהיה פגיעה בגוף או ברכוש של כל אדם אשר נפגעו כתוצאה משימוש בשירותי הניקיון שלכם. פוליסה מסוג זה גם תאפשר לכם לכסות הוצאות משפטיות על תביעות בגין נזקים לצד ג' הנגרמות כתוצאה משירותי הניקיון שלכם.

ביטוח חבות מעבידים לעובדי חברות נקיון

זוהי פוליסה חיונית נוספת שחובה לרכוש במסגרת ביטוח חברת ניקיון. ביטוח חבות מעבידים מעניק לכם הגנה במקרה שאחד העובדים תובע אתכם בגין מחלה או פציעה גופנית שנגרמו לו במסגרת העבודה. סכום הפיצויים במסגרת ביטוח חבות מעבידים הוא גבוה לעומת הכסף שניתן על ידי המוסד לביטוח לאומי, והוא גם מעניק לכם כיסוי של הוצאות משפטיות בתביעות מסוג זה.

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח מסוג זה, מכסה את המבוטחים במקרה של תביעת רשלנות מקצועית שמוגשת כנגד חברת הניקיון במסגרת פעילותה השוטפת.

רכישת ביטוח חברת ניקיוןביטוח צד ג חברת ניקיון

ביטוח עובדי ניקיון הוא בגדר חובה עבור אלו שיש להם עסק לניקיון, וגם עבור אלו העובדים בחברות מסוג זה. הבעיה בתחום הזה נובעת מכך שישנן מספר חברות ביטוח שאינן מוכנות לבטח חברות ניקיון בשל הסיכון הכרוך בכך. הסיכוי לתביעות של חברות ניקיון הוא גבוה, ומעטות החברות שיהיו מוכנות לשלם למבוטחים שלהן פיצויים במקרים של תביעה כזו או אחרת.

במידה ואתם מחפשים פתרון ביטוחי, נשמח לסייע לכם. השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים