איך מזמינים רופא פרטי עד הבית בשעה 2 בבוקר?

ספט 02, 2017 (0) comment ,

רופא פרטי עד הבית

מוצאים את עצמכם מתמודדים עם בעיה רפואית כזו או אחרת בשעת לילה מאוחרת או בשעות בהן סניף קופת החולים סגור ? מתקשים לצאת מהבית ולהגיע לקופת החולים לנוכח מצבכם הבריאותי? מתלבטים האם לפנות את עצמכם באמבולנס לחדר המיון לנוכח העלויות הגבוהות אותן תדרשו לשלם במידה וסיבת פנייתכם למיון אינה מצריכה אשפוז? שירות ביקור רופא עד הבית יכול לפתור לכם את הבעיה.

מהיום, גם אתם תוכלו לאפשר לעצמכם רופא פרטי עד הבית בכל שעה ולהבטיח לעצמכם שירותי רפואה נוספים במתכונת של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ו-365 ימים בשנה.

אנחנו בסוכנות הביטוח –אנגלמן ובניו, עוסקים ומתמחים במתן פתרונות יצירתיים לכל סוגי הביטוחים, לרבות, תחום ביטוחי הבריאות. בתחום ביטוחי זה, אנו מעמידים לרשותכם "מנוי לשירותי רפואה 24/7"- מוצר ביטוחי המאפשר לכם להסתייע בשירותי רפואה למשפחה -24 שעות ביממה!

מנוי לשירותי רפואה 24/7- מהו כולל?

מנוי לשירותי רפואה 24/7  הינו מוצר ביטוחי המאפשר לכם ליהנות ממענה רפואי המותאם לכל אותם מקרים בהם לא עומדת בפניכם האפשרות לקבלת שירותים רפואיים מטעם קופות החולים מכל סיבה שהיא. מוצר ביטוחי זה משלב בתוכו שלושה מרכיבי שירות עיקריים:

  1. שירות רופא פרטי עד הבית

    מחזיקי המנוי יהיו זכאים לקבלת שירות רופא עד הבית לאורך כל ימות השנה (למעט יום כיפור) ולאורך כל שעות היממה. שירות זה יינתן למנויים בתוספת תשלום בסך 30 ₪ בלבד בגין הפעלת קריאה לצרכי הזמנת רופא פרטי עד הבית.

  2. שירות רופא און ליין

    מחזיקי המנוי רשאים לפנות למוקד הטלפוני העומד לרשותם ולהיוועץ עם רופא כללי בכל סוגיה רפואית. השירות עומד לרשות המנויים לאורך כל ימות השנה (למעט יום כיפור) ולאורך כל שעות היממה. שירות זה עומד לרשות המנויים ללא כל הגבלה של מספר הפניות למוקד וללא כל תשלום מעבר לעלויות המנוי.

  3. שירות פינוי באמבולנס

    מחזיקי המנוי יהיו זכאים להחזר כספי מלא בגין פינויים באמצעות אמבולנס לחדרי המיון ובתי החולים. ההחזר הכספי בגין פינוי באמבולנס יינתן בכל אותם מקרים בהם רופא ההסכם שבדק אותם בעקבות קריאתם לקבלת שירות רופא עד הבית, יחליט על המשך טיפול בבית החולים ו/או חדרי המיון.

מנוי לשירותי רפרופא עד הביתואה 24/7- כי בריאות המשפחה מעל הכול!  

מנוי לשירותי רפואה 24/7 (רופא עד הבית) הינו מוצר ביטוחי המותאם לכל אחד ואחת מכם בכל גיל ובכל מצב בריאותי. מוצר ביטוחי זה מאפשר לכם ליהנות מפתרון רפואי מיידי בכל אותם מקרים בהם אתם נזקקים לקבלת טיפול רפואי וקופת החולים אליה אתם משתייכים סגורה ו/או אינכם יכולים לגשת לרופא המשפחה בשל "מצוקת תורים" או לנוכח מצבכם הבריאותי שאינו מאפשר לכם לצאת מהבית.

שירות זה מבטיח לכם קבלת טיפול רפואי בכל שעה וללא תלות בקביעת תורים ו/או הגעה לקופת החולים כאשר מצבכם הרפואי אינו מאפשר זאת.

מוצר זה הינו מוצר משלים לביטוח בריאות, פנו אלינו לקבל מידע ופרטים נוספים.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים