תיקון מכשירי חשמל – רשימת החברות שנותנות שירות

פבר 26, 2018 (0) comment

תיקון מכשירי חשמל

חברות המספקות שירות תיקון מכשירי חשמל

ברכישת מכשירי חשמל לבית, אנו מוכנים לשלם לעיתים עשרות אחוזים יותר, רק כדי להבטיח שאנחנו קונים מכשיר אמין ועמיד, שישרת אותנו לאורך שנים ארוכות. אלא שלא תמיד הדברים עובדים כפי שתכננו, ומעת לעת ייתכן שניתקל במכשיר חשמלי שמסרב להידלק, טלוויזיה שמאבדת תמונה או מאבדת חלק מהפונקציונליות שלה, מזגן ששבק חיים או מכונת כביסה שלא סוחטת יותר. תקלות חשמליות ומכניות יכולות בהחלט להתרחש, ובמקרים אלה אנחנו רוצים שתהיה לנו כתובת למימון עלויות התיקון בצורה מלאה. לרוב אחריות היצרן למכשירי חשמל פגה לאחר שנה ואתם חשופים לנזק כלכלי בגין התיקונים.

מה זה ביטוח מכשירי חשמל?

ביטוח הינו הגדרה לא נכונה טכנית מאחר וחברות שנותנות שירות אינם עומדות בהגדרת החוק כמבטחות אלא מציעות כתב שירות לתיקוני מכשירי חשמל (לצורך נוחות עדין משתמשים במונח ביטוח). בניגוד לביטוח דירה או תכולת דירה, שמכסה מקרים של גניבה או הרס מכשירי חשמל בגין הצפה או שריפה, אך לא מעניק כל כיסוי בגין תקלות חשמליות, ביטוח מכשירי חשמל מיועד לוודא שכל תקלה חשמלי או מכאנית במכשירים החשמליים בביתכם, תזכה לתיקון מקצועי ומיידי על חשבון חברת התיקונים. במסגרת הביטוח, תוכלו לבטח מגוון רחב של מכשירי חשמל, לרבות מזגן, מקרר, טלוויזיה, מערכת מחשב, מכונת כביסה, מייבש כביסה, מדיח כלים, DVD, מיקרוגל וכדומה.

ביטוח מכשירי חשמל מסופק כיום על ידי מספר חברות המציעות את הביטוח תחת הכותרת של כתב שירות תיקון מכשירי חשמל:

פל ביטוח מוצרי חשמל

קבוצת פל היא הקבוצה המובילה בתחום ביטוח מכשירי החשמל בישראל, עם כ-85% נתח שוק. החברה, שמעסיקה מעל 700 טכנאים ו-200 נציגי שירות בפרישה ארצית, משמשת גם כספקית ונותנת השירות הבלעדית של יבואני מכשירי חשמל מובילים לישראל. לקבוצת פל ביטוח מוצרי חשמל כ-650,000 לקוחות בכל רחבי הארץ, והיא עורכת יותר מ-50,000 ביקורי בית מדי חודש, לצורך איסוף, מסירה ושירות תיקון מכשירי חשמל ביתיים.

פל ביטוח מוצרי חשמל

פמי פרימיום ביטוח מוצרי חשמל

חברת פמי פרימיום מעסיקה מאות טכנאים ומפעילה מעבדות ומרכזי שירות בפרישה ארצית, לרבות מוקד שירות ארצי הפועל 24/7 מסביב לשעון. החברה מציעה שירות תיקונים לכל סוגי מוצרי החשמל ללא הגבלה על מספר המוצרים המבוטחים בפוליסה. פמי פרימיום הינה אחת הספקיות הגדולות בישראל לכתבי שירות ומספקים שירותי רפואה משלימים ושירותים רבים נוספים.

אלקטרו קופל ביטוח מוצרי חשמל

אלקטרו קופל מקבוצת קופל, מעניקה שירות ביטוח מוצרי חשמל עבור כל סוגי מוצרי החשמל, ומפעילה מערך שירות בפרישה ארצית, לתיקון מוצרי חשמל ואף החלפה של מוצר ישן תקול במוצר חדש, כאשר לא ניתן לתקן את המוצר. החברה מפעילה מוקד שירות 24/7, ומעניקה אחריות של חצי שנה על התיקון.

איזה שירות תיקונים למכשירי חשמל מומלץ לרכוש?

סוג השירות שמציע כתב השירות של תיקונים של חברת פל ביטוח מוצרי חשמל ושל יתר המתחרים הוא דיי דומה אך כמו בכל כתב שירות, יש ניואנסים קטנים ששווה להכיר.

כחלק מהמאמץ לספק חבילת ביטוח מקיפה וכוללת תחת קורת גג אחת, אנו מציעים ללקוחותינו את כתב שירות המספק פתרונות לתיקון מכשירי חשמל ביתיים מכל סוג, ללא מגבלה על כמות המכשירים המבוטחים, ובמסגרת מעטפת שירות 24/7 בפרישה ארצית, לרבות אחריות והסדרי חדש תמורת ישן במקרים חריגים. השאירו לנו את פרטיכם ואנו נשוב אליכם עם הצעה אטרקטיבית וכדאית לביטוח מוצרי החשמל הביתיים שלכם.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים