סוכנות ביטוח אנגלמן ובניו

הגיע הזמן לבדיקת ביטוחים תקופתית באמצעות הר הביטוח

לקבלת ייעוץ ביטוחי ללא התחייבות מלאו את פרטיכם כאן ונחזור אליכם בהקדם:​

שירותי הר הביטוח על ידי סוכנות הביטוח אנגלמן ובניו

האם אתם יודעים איזה ביטוחים יש לכם? מתי בפעם האחרונה עשיתם סדר בתיק הביטוח שלכם?

מתי בדקתם בפעם האחרונה אם יש לכם ביטוחים כפולים? ובכן, רוב הסיכויים שיש לכם כפל ביטוח ובאמצעות בדיקה מקצועית וקפדנית שלנו באמצעות הר הביטוח, תוכלו להימנע מביטוחים כפולים ומתשלום פרמיות גבוהות.

אל תחכו לתביעת הביטוח מבלי שתבדקו קודם את הכיסוי הביטוחי שלכם!

סוף לביטוחים הכפולים

כ-75% מהישראלים אינם יודעים כמה כסף הם משלמים מדי חודש על מוצרי הביטוח והאם יש להם כפל ביטוחים. רבים רוכשים ביטוחים באופן פרטי ו/או דרך מקום העבודה, ללא בדיקה ועיון בתיק הביטוח הקיים.

חסכון כספי משמעותי

הניסיון שלנו בהר הביטוח מוכיח כי רוב הישראלים משלמים כפל ביטוחים. לאחר בדיקת תיק הביטוח שלכם נאתר את הביטוחים הכפולים שצברתם, נעשה לכם סדר בתיק הביטוח, וברוב המקרים תוכלו לחסוך מאות שקלים בחודש.
לבדיקה בהר הביטוח

בדיקת מוצרי הביטוח על שמכם

בדיקת הר הביטוח מאפשרת למצוא מידע על קיומם של מוצרי הביטוח בתוקף שרכשתם וצברתם מחברות הביטוח השונות, ולבדוק את הכיסויים, תעריפי הביטוח וכדומה.

ניתוח מקצועי של תיק הביטוח שלכם

סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה ינתח, ימפה ויבדוק את תיק הביטוח שלכם, בעזרת כלים מתקדמים כמו הר הביטוח, הר הכסף וניתוח מוצרי הביטוח שנרכשו על ידי קרוב שנפטר.
לבדיקה בהר הביטוח

סוגי הביטוחים בהר הביטוח

שירותי הר הביטוח שלנו נועדו לאיתור כל הביטוחים שצברתם בכל חברות הביטוח. הדו"ח כולל מוצרי ביטוח כגון ביטוחי רכב, דירה, בריאות, חיים (עם וללא חיסכון) וכדומה.

התאמה אישית של תיק הביטוח שלכם

מיפוי וניתוח תיק הביטוח נועדו להתאמת הביטוחים לצרכים ולמאפיינים שלכם. התאמה אישית של תיק הביטוח חייבת להיעשות על ידי סוכן ביטוח מקצועי.
לבדיקה בהר הביטוח

יישום המלצות לשינוי תיק הביטוח שלכם

לאחר בדיקה בהר הביטוח תוכלו לשנות, לעדכן ולהחליף את מוצרי הביטוח בהתאם להמלצות שלנו ובעזרתנו, תוך חיסכון בעלויות והתאמת מוצרי הביטוח למצב העדכני שלכם ושל בני משפחתכם, ובהתאם להמלצות מדד השירות.

דו"ח עדכני לאחר יישום השינויים

לאחר יישום ההמלצות של סוכן הביטוח תקבלו דו"ח מצב עדכני ומפורט של תיק הביטוח שלכם, כולל סוגי הכיסוי, תקופת הביטוח, תשלומים, ופרטי חברת הביטוח.
לבדיקה בהר הביטוח

רוצים לחסוך כסף וליהנות מתיק ביטוח מותאם אישית? השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם לבדיקת תיק הר הביטוח שלכם.

שינוי גודל גופנים