סוכנות ביטוח אנגלמן ובניו

הגיע הזמן לבדיקת ביטוחים תקופתית באמצעות הר הביטוח

לקבלת ייעוץ ביטוחי ללא התחייבות מלאו את פרטיכם כאן ונחזור אליכם בהקדם:​

שירותי הר הביטוח על ידי סוכנות הביטוח אנגלמן ובניו

האם אתם יודעים איזה ביטוחים יש לכם? מתי בפעם האחרונה עשיתם סדר בתיק הביטוח שלכם?

מתי בדקתם בפעם האחרונה אם יש לכם ביטוחים כפולים? ובכן, רוב הסיכויים שיש לכם כפל ביטוח ובאמצעות בדיקה מקצועית וקפדנית שלנו באמצעות הר הביטוח, תוכלו להימנע מביטוחים כפולים ומתשלום פרמיות גבוהות.

אל תחכו לתביעת הביטוח מבלי שתבדקו קודם את הכיסוי הביטוחי שלכם!

סוף לביטוחים הכפולים

כ-75% מהישראלים אינם יודעים כמה כסף הם משלמים מדי חודש על מוצרי הביטוח והאם יש להם כפל ביטוחים. רבים רוכשים ביטוחים באופן פרטי ו/או דרך מקום העבודה, ללא בדיקה ועיון בתיק הביטוח הקיים.

חסכון כספי משמעותי

הניסיון שלנו בהר הביטוח מוכיח כי רוב הישראלים משלמים כפל ביטוחים. לאחר בדיקת תיק הביטוח שלכם נאתר את הביטוחים הכפולים שצברתם, נעשה לכם סדר בתיק הביטוח, וברוב המקרים תוכלו לחסוך מאות שקלים בחודש.
לבדיקה בהר הביטוח

בדיקת מוצרי הביטוח על שמכם

בדיקת הר הביטוח מאפשרת למצוא מידע על קיומם של מוצרי הביטוח בתוקף שרכשתם וצברתם מחברות הביטוח השונות, ולבדוק את הכיסויים, תעריפי הביטוח וכדומה.

ניתוח מקצועי של תיק הביטוח שלכם

סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה ינתח, ימפה ויבדוק את תיק הביטוח שלכם, בעזרת כלים מתקדמים כמו הר הביטוח, הר הכסף וניתוח מוצרי הביטוח שנרכשו על ידי קרוב שנפטר.
לבדיקה בהר הביטוח

סוגי הביטוחים בהר הביטוח

שירותי הר הביטוח שלנו נועדו לאיתור כל הביטוחים שצברתם בכל חברות הביטוח. הדו"ח כולל מוצרי ביטוח כגון ביטוחי רכב, דירה, בריאות, חיים (עם וללא חיסכון) וכדומה.

התאמה אישית של תיק הביטוח שלכם

מיפוי וניתוח תיק הביטוח נועדו להתאמת הביטוחים לצרכים ולמאפיינים שלכם. התאמה אישית של תיק הביטוח חייבת להיעשות על ידי סוכן ביטוח מקצועי.
לבדיקה בהר הביטוח

יישום המלצות לשינוי תיק הביטוח שלכם

לאחר בדיקה בהר הביטוח תוכלו לשנות, לעדכן ולהחליף את מוצרי הביטוח בהתאם להמלצות שלנו ובעזרתנו, תוך חיסכון בעלויות והתאמת מוצרי הביטוח למצב העדכני שלכם ושל בני משפחתכם, ובהתאם להמלצות מדד השירות.

דו"ח עדכני לאחר יישום השינויים

לאחר יישום ההמלצות של סוכן הביטוח תקבלו דו"ח מצב עדכני ומפורט של תיק הביטוח שלכם, כולל סוגי הכיסוי, תקופת הביטוח, תשלומים, ופרטי חברת הביטוח.
לבדיקה בהר הביטוח

הר הביטוח – כי הגיע הזמן לעשות אחת ולתמיד סדר בתיק הביטוח

משלמים פרמיות ביטוחיות מדי חודש ולא יודעים בדיוק מהם הכיסויים הביטוחיים אשר יעמדו לרשותכם בשעת הצורך? זה הזמן לדעת הכול על הר הביטוח של משרד האוצר-רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון.

 

הר הביטוח – לדעת איזה ביטוחים יש לי

הר הביטוח הינו מנוע חיפוש מתקדם, מאובטח וחינמי המאפשר לכם לאתר במהירות ובנוחות את כל מוצרי הביטוח אותם רכשתם מחברות הביטוח השונות הפועלות בישראל. מנוע החיפוש הר הביטוח מופעל על ידי משרד האוצר-רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, ובאמצעותו תוכלו לקבל מידע בסיסי וחשוב אודות מוצרי הביטוח השונים אותם רכשתם, לרבות, מידע אודות תקופת הביטוח, זהות החברה המבטחת, תעריפי הביטוח אותם אתם נדרשים לשלם וכדומה. כמו כן, תוכלו למצוא מידע חיוני אודות מוצרי ביטוח אותם רכש קרוב שנפטר.

 

הר הכסף – מכשיר לבדיקת התיק הפיננסי

מנוע החיפוש הר הביטוח פועל במקביל למנוע חיפוש נוסף אותו מפעילים בנק ישראל ומשרד האוצר. מנוע זה מכונה הר הכסף והוא לאתר חשבונות בנק "רדומים", פוליסות ביטוחי חיים וחסכונות פנסיוניים בהן עלול להימצא כסף שלא ידעתם בכלל על קיומו. השימוש בכל אחד ממנועי החיפוש הנ"ל הינו פשוט, ידידותי ונוח והוא יוכל לסייע לכם לבחון מחדש את כל אחת ואחת מהפוליסות הביטוחיות הנכללות בתיק הביטוח האישי ו/או המשפחתי שלכם.

יחד עם זאת, הנתונים השונים המופיעים במנוע החיפוש הר הביטוח, עלולים שלא לספק לכם את כל "התמונה המדויקת" בכל הנוגע לסוגי הפוליסות העומדים לרשותכם והכיסויים הספציפיים הנכללים בכל אחת מהפוליסות, ולכן תתקשו לבחון בכוחות עצמכם מקרים של כפל ביטוחים בהם אתם נדרשים לשלם כפול (בדרך כלל לשני מקורות מבטחים) עבור אותם כיסויים ביטוחיים מבלי שתוכלו לעשות שימוש בשניהם יחד בזמן אמת.

 

איזה ביטוחים יש לי?

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן מציעים שירות בדיקת ביטוחים המאפשר לכם לערוך בדיקה יסודית ומקיפה בכל אחד מהמרכיבים הביטוחיים הנכללים בתיק הביטוח האישי ו/או המשפחתי שלכם. באמצעות שירות זו תוכלו ליהנות מחיסכון ישיר של מאות עד אלפי שקלים בשנה בתעריפי הפוליסות השונות להם אתם נדרשים מדי חודש כיום. שירותי בדיקות ביטוחים מסתייעת אף היא במנוע החיפוש הר הביטוח ומנוע החיפוש הר הכסף וזאת לצרכי איתור ביטוחים העומדים לרשותכם ולצרכי איתור פוליסות חיסכון פנסיוני בהן עלול להימצא כסף השייך לכם מבלי שידעתם על כך.

הסבר קצר על שירותי בדיקה בהר הביטוח שלנו

רוב הישראלים אינם יודעים איזה ביטוחים הם רכשו והאם יש להם כפל ביטוחים. למעשה, מעטים מבינים כי באפשרותם לחסוך הרבה כסף בתיק הביטוח שלהם באמצעות בדיקת שירותי הר הביטוח הפרטיים שאנו מציעים.

בעזרת הדו"ח המפורט שנכין עבורכם תוכלו להבין האם יש לכם ביטוחים כפולים, על מה אתם משלמים בדיוק, האם יש ביטוחים מיותרים בתיק הביטוח שלכם, וכיצד תוכלו להוזיל עלויות ולחסוך הרבה כסף – ללא פגיעה בזכויות שלכם.

שירותי הר הביטוח שאנו מציעים הם ללא התחייבות מצדכם. במקום לעבור על כל הדוחות השנתיים שקיבלתם מחברות הביטוח, להצליב את נתוני הפוליסות שרכשתם וצברתם עם הזמן, לבזבז זמן יקר ולנסות להבין אם יש לכם כפל ביטוח, והאם הביטוחים מספקים לכם את הכיסוי הנכון והרצוי – אנו נאתר את כל הביטוחים שצברתם, נבדוק את הכיסויים ותנאי הביטוחים, ונסייע לכם להתאים את תיק הביטוח לצרכים ולמאפיינים הייחודיים שלכם ושל משפחתכם.

קבלו תמונת מצב עדכנית של כל מוצרי הביטוח שצברתם!

לבדיקת ביטוחים ללא עלות השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

רוצים לחסוך כסף וליהנות מתיק ביטוח מותאם אישית? השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם לבדיקת תיק הר הביטוח שלכם.

שינוי גודל גופנים