ביטוח מכשירי חשמל – כל מה שלא ידעתם

יול 25, 2017 (0) comment ,

ביטוח מוצרי חשמל

מהו ביטוח מכשירי חשמל? מהו הכיסוי הביטוחי המוצע לכם במסגרת הפוליסה ואילו מכשירים חשמליים נכללים בכיסוי? כל מה שצריך לדעת על ביטוח מכשירי חשמל בכתבה שלפניכם.

ביטוח מוצרי חשמל ביתיים המהווים חלק בלתי נפרד מתכולת הדירה, בוטחו לאורך שנים רבות  באמצעות פוליסות דירה (ביטוחי תכולה). הכיסוי הביטוחי על מכשירי החשמל הביתיים במסגרת ביטוחי תכולה היה מיועד גם למקרים בהם מוצרי החשמל הביתיים נגנבו כחלק מפעולת פריצה לבית המגורים וגם למקרים בהם אחד ממכשירי החשמל הביתיים התקלקל באמצעות הרחבה בפוליסה בידי ספק שירות (תוספת בפוליסה לביטוח מוצרי חשמל) וכך היה נדרש לתקנו באמצעות שירות התיקונים גם מחוץ לתקופת האחריות המוענקת על המוצר מטעם המשווק (יבואן) או היצרן.

הבעיה: שינויי רגולציה בפוליסות דירה- ביטוחי תכולה

בתאריך 1.7.2016, המפקחת על הביטוח מטעם משרד האוצר, הנחתה את חברות הביטוח להפריד את כתבי הכיסוי לתיקון מוצרי חשמל מתוך פוליסת הדירה (ביטוחי תכולה), ולהותיר בפוליסה את סעיף הכיסוי המתייחס אך ורק לגניבת המוצר החשמלי מתוך הדירה. הצורך בהרחבה למכשירי חשמל נולד כפועל יוצא מכך שבכל פוליסת דירה (ביטוח תכולה) אותה תרכשו כיום באמצעות חברות וסוכנויות הביטוח, יופיע הסעיף הבא: "קלקול מכני או חשמלי של מכשירי חשמל אינו מכוסה".

העלות הכוללת של מכשירי החשמל הביתיים מגיעה לעשרות אלפי שקלים, כאשר תקופת האחריות (על כל אחד מהמוצרים) המוענקת לכם על ידי היבואן או היצרן הינה מוגבלת בזמן וברוב המקרים היא אורכת כ-12 חודש בלבד. לאחר תקופת האחריות ולאור שינויי הרגולציה בענף הביטוח, תדרשו לממן מכיסכם כל פעולת תיקון הנדרשת בקרות מקרים בהם אחד ממוצרי החשמל הביתיים התקלקל.

הפתרון: כתב שירות למוצרי חשמל ביתיים

אנחנו ב-אנגלמן ובניו, סוכנות ביטוח העוסקת ומתמחה במתן פתרונות ביטוח למגוון רחב של ענפי ביטוח שונים, מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם, ליהנות מהפתרון והכיסוי הביטוחי האופטימאלי ביותר בתחום ביטוח מכשירי חשמל.

ביטוח מכשירי חשמל

במסגרת ביטוח מכשירי חשמל, טכנאי מגיע לבית הלקוח לתקן קלקולים במכשירי חשמל.

הפתרון הביטוחי שלנו מוצע לכם במסגרת "כתב שירות למוצרי חשמל ביתיים" במסגרתו הינכם זכאים לשירותי תיקון מקצועיים בקרות מקרים בהם אחד ממוצרי החשמל הנכללים בכתב השירות התקלקל. הכיסוי הביטוחי המוצע לכם במסגרת ביטוח מוצרי חשמלכתב שירות למוצרי חשמל ביתיים בחברתנו, מיועד למגוון רחב של מוצרי חשמל ביתיים המהווים חלק בלתי נפרד מתכולת מוצרי החשמל בכל בית:

מזגן, מקרר, מכונת כביסה, מייבש כסיבה, תנור אפייה, טלוויזיה (תקף לכל סוגי המסכים), מדיח כלים, כיריים חשמליים ו/או כיריים קרמיות, מערכות מחשוב (כולל נייחים וניידים), מיקרוגל, מכשירי וידאו ו-DVD.

הכיסוי הביטוחי –מה הוא כולל?

הכיסוי הביטוחי המוצע לכם על ידינו במסגרת ביטוח מוצרי חשמלכתב שירות למוצרי חשמל ביתיים כולל:

  1. שירות תיקונים מקצועי לכל אחד ממכשירי החשמל הביתיים הנכללים בפוליסה
  2. הגעת ספק שירות לביתכם לצורך איסוף המכשיר לתיקון ו/או מתן טכנאי שירות בבית הלקוח במידת האפשר
  3. החלפה של רכיבים אלקטרוניים במידת הצורך ובהתאם לסוג המכשיר
  4. מוקד שירות המאפשר לכם ליהנות ממענה מיידי לכל קריאה
  5. שירותי סיוע טלפוני ותמיכה מרחוק בכל הנוגע לתפעול מערכות מחשב

חשוב שתדעו: ביטוח מוצרי חשמל בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, מיועד גם למכשירי חשמל ביתיים וגם למוצרי חשמל משרדיים.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים