תדמיתם של סוכני הביטוח – מה תפקידם של סוכני הביטוח בישראל

בשנים האחרונות חלים קפמיינים שליליים כנגד תדמיתם של סוכני הביטוח. הגיע הזמן אחת ולתמיד לעשות סדר. למה אסור לכם לוותר על סוכן הביטוח שלכם? כל זאת במאמר הבא:
שתפו את הפוסט:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

בשנים האחרונות חל שינוי לרעה בתדמיתם של סוכני הביטוח ובהחלט ללא הצדקה. הנסיבות לכך נעוצות בכמה גורמים. האמירות הללו יוצרות עוול רב לסוכני הביטוח שעובדים קשה מאד לפרנסתם .

בכל מקצוע קיימים עובדים היוצרים לו תדמית שלילית. למרות מספרם הזעום, הציבור זוכר דווקא אותם ויוצר עיוות בתפיסת העולם לגבי הגרעין המרכזי והחיובי מאד של סוכני הביטוח.

רוב סוכני הביטוח הם אנשים רציניים ומאד מקצועיים הרואים במקצוע שבחרו שליחות. המטרה שלהם היא לעזור ללקוחות בזכות הידע הרב שצברו ולהתאים להם פוליסות ייעודיות מעולות שישרתו אותם בעת הצורך.

אצל משפחות רבות תדמיתם של סוכני הביטוח היא חיובית שכן סוכן הביטוח הוא אחד מאנשי הסוד הסובבים את המשפחה המורחבת, עם עורך הדין, רואה החשבון ורופא המשפחה. כולם יחד מהווים את צוות ניהול הסיכונים המסור והאמין עבור הלקוח, משפחתו ועסקיו.

למה צריך סוכן ביטוח

מטרתו של סוכן ביטוח היא לדאוג למצבו הבריאותי של הלקוח בערוב ימיו. לכן, הוא מציע לו ביטוחי בריאות שיתנו לו כיסוי מלא בעת צורך באשפוזים סיעודיים, בניתוחים מורכבים ובהשתלות מעבר לים כל זאת כדי לא להעמיס עליו כלכלית. 

חלק מהטיפולים עולים מאות אלפי שקלים ואף למעלה מכך, רבים מהלקוחות לא יוכלו לאפשר הוצאות כה נכבדות ולכן הפעלת ביטוח ייעודי אינה מילה גסה או מכירה אגרסיבית אלא צורך השעה מתוך החמלה והדאגה ללקוח להצלת חייו.

סוכן ביטוח מקצועי המכיר מצד אחד את תיקו הרפואי של הלקוח ומצד שני את המוצרים בתחום הבריאות יכול למכור ללקוח כמה פוליסות בתחומי הבריאות כדי ליצור בסך הכול הכללי את מלוא הכיסוי הדרוש לו במקרה ביטוח כשהלקוח יגיע לגיל מבוגר. 

סוכן ביטוח, הוא זה שידאג שיהיה לו כיסוי שגם יאפשר לו לקבל קצבה חודשית כשהוא לא יוכל לעבוד כך שרמת החיים שלו תישמר ושמצבו הכלכלי לא ידרדר.

תדמיתם של סוכני הביטוח – שירות יוצא דופן של מקצועני ביטוח

רוב סוכני הביטוח הם מנוסים ומקצועיים, בעלי תודעת שירות יוצאת דופן הפועלים בשקיפות מלאה תוך גילוי נאות. רבים מהם משרתים את לקוחותיהם לאורך שנים רבות ובכל שעה בה יש צורך בהפעלת ביטוח.

האדם הראשון שאליו מתקשרים כדי לקבל הכוונה במקרה של חלילה שריפה, הצפה, תאונת דרכים, חולה שנמצא בחו"ל או מקרים קשים אחרים הוא סוכן הביטוח. 

הוא זה שמרגיע אותם, מסביר להם את דרכי הפעולה ומטפל בכל שעה באופן מידי בתביעות ביטוח על ידי הזמנת שמאי למוקד השריפה או ההצפה, אמבולנס רפואי למדינה מעבר לים ועוד. גם סוכני הביטוח כמו כל אדם העוסק במקצועות שונים במשק, דואגים לפרנסתם.

אדם המבצע את עבודתו ביושר ובמסירות רבה כשהוא גם מוכר פוליסות, אין סיבה שלא יתפרנס כראוי וגם בונוסים אלו לא מילות גנאי, אלא תעודות הערכה על מסירות רבה.

אנגלמן ובניו סוכנות ביטוח

סוכנות הביטוח הייחודית שלנו קיימת משנת 1951. זהו עסק משפחתי ולכן זו גם ההתייחסות שלנו ללקוחות החברה, כי הם חלק מרכזי בחיינו. 

אנחנו בסוכנות ביטוח אנגלמן וכל צוות העובדים קשובים לציבור המבוטחים, מבינים את הצורך של כל אחד מהם ולכן אנו עושים כל שניתן כדי לרצות אותם, להפעיל עבורם את הביטוחים הנחוצים להם כפעולות מצילות חיים ולעזור להם בכל עניין הקשור בביטוחים.

המשימה שלנו היא להעניק להם את השירות המקצועי המיטבי והכול בחיוך ובנועם הליכות. נשמח לסייע לכם בכל נושא אשר תחפצו.

שתפו את הפוסט:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

מלאו את הטופס ונחזור אליכם

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עשו לנו לייק:

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

הרשמו לעדכוני הסוכנות!

הרשמו לחדשות הסוכנות ותשארו מעודכנים בכל מידע מקצועי חדש שיוצא.

WhatsApp chat