איתור ביטוחים – החזירו את השליטה לידכם!

מאי 25, 2018 (0) comment

איתור ביטוחים

האם שאלתם את עצמכם "איזה ביטוחים יש לי?". אם אתם לא בטוחים בתשובה, כדאי שתעשו בדיקת איתור ביטוחים על ידי שלל הכלים שמוצעים על ידי משרד האוצר. במאמר הבא ניתן לכם מספר טיפים וכלים רבי עוצמה בכדי שתוכלו להחזיר לעצמכם את השליטה בחיים הפיננסיים שלכם.

בעידן בו אנחנו דואגים לבטח את עצמנו מכל הכיוונים ובצדק, יכול בהחלט להיווצר מצב שחלק מהביטוחים שנעשה, יהפכו למיותרים או למיותרים בחלקם. מצב זה נוצר בגין כפל ביטוחים במסגרתו אנו משלמים פרמיה כפולה על כיסוי זהה, המסופק לנו בדרך כלל על ידי שני גורמים נפרדים כמו לדוגמה – רכישת ביטוח דרך מקום העבודה / סוכן הביטוח / מוקד טלפוני.  אך כיום ישנם כלים זמינים ופשוטים שבאמצעותם ניתן לעשות סדר בתיק הביטוח ולגבש תמהיל ביטוח אופטימלי מול כלל הגורמים המבטחים.

מהי תופעת ריבוי ביטוחים, ומה זה כפל ביטוח?

ריבוי ביטוחים היא תופעה של רכישת פוליסות ביטוח מרובות, שיכולות להיראות לנו מאוד חשובות בזמן מסויים, וזאת מבלי שאנחנו מודעים לכלל הפוליסות שכבר עומדות לרשותנו.  כאשר אנו רוכשים פוליסת ביטוח פרטי, ייתכן שייווצר מצב שבו אנו משלמים פרמיה עבור כיסוי שכבר ניתן לנו למשל במסגרת קרן הפנסיה שלנו (למשל ביטוח אובדן כושר עבודה) או לחלופין קיים לנו ביטוח בריאות קבוצתי דרך מקום העבודה שלנו ורכשו ביטוח בריאות פרטי בגלל חוסר ידיעה או ש"הפחידו" אותנו. מצב זה נקרא כפל ביטוח ומשמעותו בזבוז מיותר של כסף על תשלומי פרמיה מיותרים. לקריאה מעמיקה על המשמעויות של כפל ביטוח לחצו כאן:

איתור ביטוחיםמה זה איתור ביטוחים ומדוע חשוב לבצע אותו?

איתור ביטוחים הוא תהליך שמיועד לאתר את כלל פוליסות הביטוח הרשומות על שמו של אדם, מכל גורם מבטח שהוא. באמצעות כלים כמו הר הביטוח והמסלקה הפנסיונית, ניתן לאתר ביטוחים ממלכתיים ופרטיים, ולבחון האם כל הביטוחים האלה נדרשים לנו, האם אנחנו משלמים על ביטוח שכבר מסופק לנו בערוץ אחר והאם קיים מצב של כפל ביטוח ותשלום כפול של פרמיות. איתור ביטוחים מאפשר לנו לעשות סדר בתיק הביטוח שלנו, ולהבטיח שאנחנו לא מוציאים כסף מיותר על ביטוחים וכיסויים מיותרים. היקף החיסכון לאחר תהליך כזה יכול להגיע לסכומים גבוהים מאוד לאורך שנות חיינו.

כיצד להימנע מכפל ביטוחים?

הפתרון הטוב ביותר למניעת כפל ביטוח, הוא סדר. בכל ביטוח שאתם רוכשים, חשוב לבחון את הביטוחים שכבר עומדים לרשותכם ואת הכיסויים שהם מספקים לכם, ולוודא שהביטוח שאותו אתם רוצים לרכוש, מספק לכם כיסויים חדשים מעבר לביטוחים הקיימים. יחד עם זאת, אם לא התנהלתם כך לאורך השנים ויש לכם חשש אמיתי למצב של ריבוי או כפל ביטוחים, באמצעות שירות איתור ביטוחים תוכלו לעשות סדר בתיק הביטוחים שלכם ולפתוח דף חדש לגמרי.

אנו מציעים שירות איתור ביטוחים לכל אדם, וללא קשר ליתר מוצרי ושירותי הביטוח שלנו. במסגרת השירות אנו נבצע איסוף שיטתי של כל המידע הביטוחי הקיים לגביכם ונערוך בדיקת ביטוחים השוואתית בין הפוליסות השונות והכיסויים הביטוחיים השונים. בתום התהליך, שמבוצע על ידי מומחי הביטוח שלנו, תוכלו ליהנות מסדר מופתי בתיק הביטוח שלכם, ומחיסכון כספי לא קטן. השאירו את פרטיכם ואנו נשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים