ביטוח חברת שמירה – ביטוח צד שלישי וחבות מעבידים

נוב 05, 2018 (0) comment

ביטוח חברת שמירה

כמו שלקוחותיהם של חברת השמירה זקוקים לשמירה, כך גם החברה עצמה זקוקה להגנה. ביטוח חברת שמירה מכסה נזקים לצד ג', חבות מעבידים ועוד. כל זאת במאמר הבא:

במציאות כפי שהיא כיום, חברות שמירה מהוות גורם חיוני בשמירה על בטיחות הציבור בכל מקום שבו יש כמות גדולה של בני אדם. בעבר, העובדים בחברות הללו לא היו מכוסים מבחינה ביטוחית, מה שהותיר אותם ללא הגנה במקרי חירום שבהם יש צורך בביטוח בעבודה מהסוג זה. כחלק מרגולציה והסדרה של ביטוחים וזכויות עבור עובדים בישראל, ניתן לרכוש כיום ביטוח חברות שמירה ייחודי שיכסה את העובדים במקרי חירום, ושיאפשר לכם, המעסיקים, לשפות אותם בלי שיהיו נזקים לבית העסק שלכם. כל זאת באמצעות ביטוח עסק ייחודי לעיסוק זה:

אילו כיסויים צריך במסגרת ביטוח חברת שמירה?

ביטוח צד ג'

ביטוח צד ג לחברת שמירה

ביטוח חברות אבטחה חיוני המגן על צד שלישי במקרה של פגיעה בגוף או ברכוש שנגרמו כתוצאה מהשירות שסיפקתם להם. בעסק שבו משתמשים בכלי נשק, ולעיתים גם בריסון פיזי כדי לחסום סכנות מסוימות, ביטוח צד ג' הוא בגדר חובה שלא ניתן לוותר עליה. מלבד כיסוי של נזקים לגוף ולרכוש, ביטוח צד ג' במסגרת ביטוח חברות שמירה גם מכסה הוצאות משפטיות העולות בתביעות מהסוג הזה.

ביטוח חבות מעבידים לחברת אבטחה

זהו ביטוח חיוני נוסף שלא ניתן לוותר עליו, והוא מכסה אתכם, המעסיקים, במקרה שאחד העובדים בחברתכם יתבע אתכם על נזקים שנגרמו לו במסגרת מילוי תפקידו. היתרון המשמעותי של ביטוח חבות מעבידים הוא השיפוי הגבוה שהסכום שלו עולה על הסכום שיוענק לעובד מהביטוח הלאומי, כך שכל הוצאותיו יהיו מכוסות, ויהיה לו סכום כסף נוסף להמשך הדרך. נוסף על כך, ביטוח חבות מעבידים במסגרת ביטוח חברות שמירה מכסה הוצאות משפטיות במקרים שבהם עובדים תובעים את המעסיקים שלהם.

ביטוח אחריות מקצועית לחברת אבטחה

ביטוח אחריות מקצועית מכסה מעסיקים במקרה שתובעים אותם על רשלנות שהובילה לפגיעה בגוף או ברכוש של העובדים שלהם. הביטוח מכסה במקרים בהם הוכחה רשלנות מקצועית של חברת האבטחה.

ביטוח חברות אבטחה – מה עוד חשוב לדעת?

בשנים האחרונות אנו רואים מגמה שבה עסקים רבים הדורשים שירות של שמירה ואבטחה – מבקשים כתנאי מקדים מסמך של הוכחת ביטוח בשם אישור קיום ביטוח.

לשם כך, חשוב שתבחרו בחברת ביטוח מקצועית שתעניק לכם את כל הביטוחים שאתם צריכים על מנת שתהיו מכוסים לכל מקרה חירום. לאחר מכן, תצטרכו להגיש אישור על כך שאכן רכשתם ביטוח חברת שמירה באופן מוסדר וחוקי. הסכומים המוסכמים עבור ביטוח של חברת אבטחה משתנים ונתונים למשא ומתן במעמד חתימת הסכם העבודה מול מזמין השירות.

אחריות מקצועית חברת שמירה

היכן רוכשים פוליסת ביטוח חברת שמירה?

ביטוח חברת שמירה ואבטחה נחשב לביטוח בסיכון גבוה בשל האופי של עבודה בחברות מסוג זה. חשוב שתדעו שישנן מספר חברות שאינן מעוניינות לבטח חברות שמירה מפני שהסיכון לתביעה ותשלום פיצויים גבוהים יותר לעומת תחומי עיסוק אחרים. לכן, חשוב שתבחרו בסוכנות ביטוח או בחברת ביטוח שיעניקו לכם כיסוי מלא עבור העובדים שלכם.

ביטוח מסוג זה חשוב ביותר, ולכן רצוי שלא תוותרו על שלושת הסעיפים שהוזכרו לעיל כאשר אתם רוכשים ביטוח חברת אבטחה. ודאו שסכומי הביטוח יתאימו לחשיפה של העסק לסיכון וגם לדרישות הביטוח שאתם נדרשים לעמוד בהם.

ביטוח חברת שמירה ואבטחה שומר על מעסיקים ועל עובדיהם במקרים שבהם נוצרים נזקים כלשהם במסגרת מילוי התפקיד. ביטוח כזה הוא חובה כיום במסגרת ההסדרים שנקבעו, ולכן חשוב שתרכשו ביטוח חברת אבטחה בהקדם עבור השקט הנפשי שלכם וגם של עובדיכם.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים