ביטוח נכות מתאונה

ביטוח נכות מתאונה הינו ביטוח המגן על המבוטח בפני מצבים של נכות כתוצאה מתאונה כלשהי בעבודה, בבית או מחוץ לבית. אם כתוצאה מתאונה נפסקו לאדם אחוזי נכות מביטוח לאומי, בכדי להפעיל את הביטוח הוא יאלץ לעבור וועדה של חברת הביטוח שתבחן את ממצאיה של הוועדה של ביטוח לאומי ותחליט מהם אחוזי הנכות הביטוחיים.

אחוזי נכות – נכות צמיתה או נכות זמנית

כשמקבלים הצעה לביטוח הדירה צריך לדעת שיש קשר ישיר בין גובה הכיסויים והעלות החודשית. תנו לנו להקל עליכם ולתת למומחים שלנו לעבוד במקומכם. אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו מתמחים בענף ביטוחי הדירות למעלה מ65 שנה ומומחים במתן פתרונות המתאימים ביותר לצרכי הלקוח וזאת בעזרת השוואת מחירים ותנאים במספר רב של חברות ביטוח למציאת הפתרון המיטבי ללקוח.

מדוע רכישת ביטוח נכות מתאונה חשוב מאוד

אנשים שהופכים ברגע אחד ולא צפוי לנכים יכולים למצוא את עצמם בשוקת שבורה כלכלית. דרכי ההתמודדות וההוצאות שיכולות להיות לאדם נכה גדלות ומכבידות מאוד ולא תמיד ניתן למצוא מאגרים שיספקו תמיכה כלכלית באופן מידי. ההוצאות הן גם מידיות וחד פעמיות וגם לעיתים הוצאות קבועות חודשיות. כגון: התאמת הבית למצב החדש והגדלת הדלתות הפנימיות בבית, לעיתים התקנת מעלית בבית, החלפת הרכב ובמקרים קיצוניים מעבר מגורים.מטרת ביטוח נכות מתאונה היא לפצות את המבוטח ביום שהוא יהפוך לנכה ויצטרך להוציא הוצאות כספיות גבוהות. סכומי הביטוח ניתנים לרכישה עד 1,000,000 ₪ לכל אדם מגיל 18 ועד גיל 55. הביטוח תקף עד לגיל 75.

דוגמא של מקרה ביטוח

להלן דוגמה למקרה ביטוחי: אדם שרכש ביטוח נכות מתאונה על סך של 500,000 ₪ והפך לנכה לצמיתות בשיעור של 40% יקבל פיצוי בגובה של 200,000 ₪. זה אומר שעדיין יישאר להיות מבוטח על יתרת סכום הביטוח בסך של 300,000 ₪.

מדוע סוכן ביטוח מיומן חשוב בביטוח נכות מתאונה

חשוב להבין כי במקרים של תביעת נכות מתאונה חברות הביטוח אינן ממהרות לשלם את הפיצוי ולעיתים אף מקשות ומבקשות אינספור מסמכים רפואיים והוכחות על מקרה התאונה. בנוסף, ישנו קושי בהגדרת התאונה (אירוע בלתי צפוי) ועוד מספר "טריקים" שהמבטחות מבצעות.

סוכנות אנגלמן ובניו יכולים לעזור מהניסיון הרב שנים ורב התביעות מהעבר. אנו אנגלמן ביטוחים יודעים בדיוק מה לדרוש מהמבוטח בעת קרות מקרה ביטוח על מנת שחברות הביטוח ישלמו לו את סכום הביטוח בזמן המהיר ביותר ובסכום הגבוה ביותר. מרגע שישנם את כל המסמכים חובת חברות הביטוח היא לשלם את הפיצוי בתוך 90 ימים.

לידיעתכם, ניתן להוסיף כיסוי זה גם לביטוחי חיים קיימים בעלות מזערית יחסית. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעה לביטוח נכות מתאונה.

צרו קשר עוד היום ותיהנו מהטבות משתלמות

שינוי גודל גופנים