הר הביטוח – כי הגיע הזמן לעשות אחת ולתמיד סדר בתיק הביטוח

משלמים פרמיות ביטוחיות מדי חודש ולא יודעים בדיוק מהם הכיסויים הביטוחיים אשר יעמדו לרשותכם בשעת הצורך? זה הזמן לדעת הכול על הר הביטוח של משרד האוצר-רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון.

הר הביטוח - לדעת איזה ביטוחים יש לי

הר הביטוח הינו מנוע חיפוש מתקדם, מאובטח וחינמי המאפשר לכם לאתר במהירות ובנוחות את כל מוצרי הביטוח אותם רכשתם מחברות הביטוח השונות הפועלות בישראל. מנוע החיפוש הר הביטוח מופעל על ידי משרד האוצר-רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, ובאמצעותו תוכלו לקבל מידע בסיסי וחשוב אודות מוצרי הביטוח השונים אותם רכשתם, לרבות, מידע אודות תקופת הביטוח, זהות החברה המבטחת, תעריפי הביטוח אותם אתם נדרשים לשלם וכדומה. כמו כן, תוכלו למצוא מידע חיוני אודות מוצרי ביטוח אותם רכש קרוב שנפטר.

הר הכסף – מכשיר לבדיקת התיק הפיננסי

מנוע החיפוש הר הביטוח פועל במקביל למנוע חיפוש נוסף אותו מפעילים בנק ישראל ומשרד האוצר. מנוע זה מכונה הר הכסף והוא לאתר חשבונות בנק "רדומים", פוליסות ביטוחי חיים וחסכונות פנסיוניים בהן עלול להימצא כסף שלא ידעתם בכלל על קיומו. השימוש בכל אחד ממנועי החיפוש הנ"ל הינו פשוט, ידידותי ונוח והוא יוכל לסייע לכם לבחון מחדש את כל אחת ואחת מהפוליסות הביטוחיות הנכללות בתיק הביטוח האישי ו/או המשפחתי שלכם.

יחד עם זאת, הנתונים השונים המופיעים במנוע החיפוש הר הביטוח, עלולים שלא לספק לכם את כל "התמונה המדויקת" בכל הנוגע לסוגי הפוליסות העומדים לרשותכם והכיסויים הספציפיים הנכללים בכל אחת מהפוליסות, ולכן תתקשו לבחון בכוחות עצמכם מקרים של כפל ביטוחים בהם אתם נדרשים לשלם כפול (בדרך כלל לשני מקורות מבטחים) עבור אותם כיסויים ביטוחיים מבלי שתוכלו לעשות שימוש בשניהם יחד בזמן אמת.

איזה ביטוחים יש לי?

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן מציעים שירות בדיקת ביטוחים המאפשר לכם לערוך בדיקה יסודית ומקיפה בכל אחד מהמרכיבים הביטוחיים הנכללים בתיק הביטוח האישי ו/או המשפחתי שלכם. באמצעות שירות זו תוכלו ליהנות מחיסכון ישיר של מאות עד אלפי שקלים בשנה בתעריפי הפוליסות השונות להם אתם נדרשים מדי חודש כיום. שירותי בדיקות ביטוחים מסתייעת אף היא במנוע החיפוש הר הביטוח ומנוע החיפוש הר הכסף וזאת לצרכי איתור ביטוחים העומדים לרשותכם ולצרכי איתור פוליסות חיסכון פנסיוני בהן עלול להימצא כסף השייך לכם מבלי שידעתם על כך.

הסבר קצר על שירותי בדיקה בהר הביטוח שלנו

רוב הישראלים אינם יודעים איזה ביטוחים הם רכשו והאם יש להם כפל ביטוחים. למעשה, מעטים מבינים כי באפשרותם לחסוך הרבה כסף בתיק הביטוח שלהם באמצעות בדיקת שירותי הר הביטוח הפרטיים שאנו מציעים.

בעזרת הדו"ח המפורט שנכין עבורכם תוכלו להבין האם יש לכם ביטוחים כפולים, על מה אתם משלמים בדיוק, האם יש ביטוחים מיותרים בתיק הביטוח שלכם, וכיצד תוכלו להוזיל עלויות ולחסוך הרבה כסף – ללא פגיעה בזכויות שלכם.

שירותי הר הביטוח שאנו מציעים הם ללא התחייבות מצדכם. במקום לעבור על כל הדוחות השנתיים שקיבלתם מחברות הביטוח, להצליב את נתוני הפוליסות שרכשתם וצברתם עם הזמן, לבזבז זמן יקר ולנסות להבין אם יש לכם כפל ביטוח, והאם הביטוחים מספקים לכם את הכיסוי הנכון והרצוי – אנו נאתר את כל הביטוחים שצברתם, נבדוק את הכיסויים ותנאי הביטוחים, ונסייע לכם להתאים את תיק הביטוח לצרכים ולמאפיינים הייחודיים שלכם ושל משפחתכם.

קבלו תמונת מצב עדכנית של כל מוצרי הביטוח שצברתם!

לבדיקת ביטוחים ללא עלות השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

צרו קשר עוד היום ותיהנו מהטבות משתלמות

שינוי גודל גופנים