ביטוח חיים

האם ניתן להעריך כלכלית חיי אדם?

כנראה שלא אך עם כל הצער שבדבר ניתן להעריך את ההוצאות העתידיות של בני המשפחה. ביטוח חיים נועד לתת במידת הצורך סכום חד פעמי או סכומים חודשיים שתקבל האלמנה/הילדים במידה ובעלה נפטר (או הפוך) על מנת להמשיך ברמת החיים שהיו רגילים לפני מקרה המוות. במידה ויש ביטוח משכנתא ואדם נפטר, המשכנתא תסולק וכך גם התשלומים החודשים אך לטעמנו זה לא מספיק.

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו מתמחים במציאת פתרונות לביטוחי שנים ופועלים עשורות שנים בתחום זה. לפני שבוחרים ביטוח חיים חשוב שתדעו:

איך מומלץ לחשב סכום לביטוח חיים?

לפני שרוכשים ביטוח חיים אדם צריך להעריך מה הן ההוצאות החודשיות שלו (למעט המשכנתא שמבוטחת) ולהכפילן ב12 (חודשים) ובמספר השנים שירצה האדם להבטיח את עתיד משפחתו על מנת שיווצר סכום משמעותי שיכסה את ההוצאות העתידיות.

סכום ביטוח של מיליון ₪ נשמע סכום "מפוצץ" אך אם נבחן בפועל את ההוצאות החודשיות (קניות ,מסגרות לילדים ,הוצאות רכב וכו) כפול 12 חודשים כפול 10 שנים כנראה נגיע לסכום יותר גבוה ממיליון ₪.

דוגמה 10,000*12*10=1.2 מיליון.

מהם התנאים של של פוליסת ביטוח חיים?

ישנם כמה תנאים לביטוח חיים וכמה אפשרויות לרכישתו (פרמיה משתנה כל שנה ,כל 5 שנים ,אפשרות לקניית קצבה לאלמנה וכו) וכמובן שלכל אדם מתאים משהו שונה מבחינת סכום ביטוח ,צורת תשלום ולכמה זמן יהיה התשלום. ישנם ביטוחי חיים המשועבדים לגורמים אחרים מעבר למשפחה (בנקים ,חברות ,שותפים ,בטוח אנשי מפתח וכו).

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו מאמינים ביצירת "חבילה מותאמת אישית" לכל לקוח המתחשבת בצרכיו ובביטוחים קיימים במסגרות פנסיוניות שיש לו וכד'.

צרו קשר עוד היום ותיהנו מהטבות משתלמות

שינוי גודל גופנים