איך מקבלים קוד אימות למסלקה הפנסיונית בדואר?

אוג 31, 2018 (0) comment

קוד אימות למסלקה הפנסיונית

במאמר הבא נסקור בפניכם אפשרות חדשה שהוצגה לאחרונה לרישום וקבלת קוד אימות למסלקה הפנסיונית בסניף דואר ישראל.

יתרונות המסלקה הפנסיונית:

אתר המסלקה הפנסיונית שהושק לא מכבר, הוא אתר ידידותי המאפשר קבלת מידע רב ומפורט על תיקו הפנסיוני של כל אדם. בלחיצת כפתור אחת, נחשף הלקוח למלוא נתוני הפנסיה מכל בתי ההשקעות וחברות הביטוח שבהם קיימים לו חסכונות כלשהם .
הצפייה באינפורמציה היא ממוקדת ואפשרית באופן נפרד עבור החוסך שהוא בעל הנכסים הפנסיוניים עבור סוכן הביטוח אם קיבל ייפוי כוח מהלקוח ולמעסיק עבור עובדיו.
אדם המעוניין לראות את סך חסכונותיו, לקבל מידע מלא על הכספים שהוא אמור לקבל בעת היציאה לפנסיה, פירוט דמי הניהול שהוא משלם בכל חודש, יוכל לראות זאת במערכת המסלקה הפנסיונית בדרך נוחה, נגישה ונעימה.

לאחר קבלת הפירוט המלא של כל התכניות הקיימות על שמו של החוסך, יכול הלקוח לאשר באתר לסוכן ביטוח מורשה או יועץ פנסיוני מסוים לפעול בתיק זה, על ידי חתימה על טופס ייפוי כוח ספציפי.
כמו כן, יכול הלקוח להעביר במייל את קבצי הנתונים לסוכן הביטוח או ליועץ הפנסיוני המלווים אותו לצורך בדיקת העובדות ומניעת הימצאותן של תכניות שונות שמטרתן זהה .

לצורך הכניסה הראשונית, על הלקוח להירשם באתר ולקבל סיסמה באחת משתי הדרכים:

אימות למסלקה הפנסיונית

  • הגשת בקשה בפורטל, ביצוע תשלום עבור השימוש באתר באמצעות כרטיס אשראי וקבלה מידית של סיסמה .
  • הגשת בקשה בפורטל האתר לקבלת סיסמה ראשונית באמצעות אחד מסניפי דואר ישראל הפזורים ברחבי הארץ. הבקשה מוגשת עבור בעל החסכונות או לחילופין עבור ילדיו הקטינים של המבוטח באמצעות ייפוי כוח.

חדש – קוד אימות למסלקה הפנסיונית בדואר

הלקוח יכול לגשת החל מ 48 שעות ממועד הגשת הבקשה לסניף הדואר שיבחר. שם הוא יזדהה באמצעות רישיון נהיגה, תעודת זהות או דרכון זר אם מדובר בעובד זר או אזרח זר.

הסיסמה תמתין לו בסניף במשך 60 יום ובהגעתו הוא יקבל טופס מודפס המכיל את הסיסמה שנקבעה עבורו או עבור כל אחד מילדיו.

שירות זה כרוך בעלות של 10 ₪ שיקוזז מהעלות שנקבעה עבור השימוש באתר.

אנו מספקים במשרדנו הפקת דוחות במסלקה הפנסיונית ומעניקים סקירה מקיפה ושקופה ללקוחותינו באשר לתיקם הביטוחי. נשמח לסייע לכם בכל שאלה.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים