סקר מנהלים בביטוח בריאות – בדיקה הרפואית המקיפה שתוכל להציל לכם את החיים

אפר 05, 2018 (0) comment

סקר מנהלים

מה אם היינו אומרים לכם שאתם זכאים לבדיקה שיכולה להציל לכם את החיים והיא כלולה בביטוח הבריאות הפרטי שרכשתם? בדיקה זו נקראת סקר מנהלים בביטוח בריאות. במידה ויש ברשותכם ביטוח בריאות פרטי – חשוב שתכירו את הפרטים הבאים:

מרביתנו מבוטחים בביטוח בריאות פרטי אשר מכיל כיסויים רבים כמו : ניתוחים , השתלות , תרופות מחוץ לסל , רפואה משלימה ועוד. לעיתים חל מקרה של "מרוב דובים לא רואים יער" וקרוב לוודאי שיש עוד כיסוי שהוא מובנה בפוליסה תחת כיסוי אמבולטורי שנקרא : סקר מנהלים , שאולי לא הכרתם.

בדיקות בריאות שגרתיות

הבעיה באי איתור מחלה היא חוסר זמן וחוסר נוחות

אף אחד מאיתנו לא אוהב לחכות בתור. במיוחד שמדובר בתור לרופאים במסגרת מערכת הבריאות הציבורית העמוסה. בדיקות שגרתיות לגילוי מחלות הן בדיקות שלוקחות זמן רב ומצריכות המון הקרבה מצד דורש הבדיקה. עקב כך, רבים מעדיפים לדחות את הבדיקות למועד מאוחר שנוח להם יותר או אפילו להתעלם ולא לבצע כלל את הבדיקות.,

מניסיוננו עתיר השנים כסוכנות ביטוח שמתמחה בביטוחי בריאות, אנו מבקשים מכם לא להתעלם ולבצע את הבדיקה. אסור לכם להתעלם מהבדיקות התקופתיות הללו, היו לא מעט מקרים שהבדיקות האלו פשוט הצילו חיים וגילו מחלה קשה טרם התפרצותה.

כך לדוגמה, מחלות לב הן מחלות בין השכיחות בעולם והן גם הכי שקטות. ברגע שהמחלה מתפרצת היא מתבטאת בהתקף לב וחס וחלילה מוות. אנשים רבים יכולים לחיות עם יותר מ 50% חסימה בעורקים ולא לדעת מזה ולהרגיש שהם בשיא כוחם ופתאום לחבות התפרצות מחלה ואף למות בפתאומיות.

מהו סקר מנהלים בביטוח בריאות?

סקר מנהלים זוהי בדיקה רפואית תקופתית מקיפה שמתבצעת במכון רפואי פרטי ע"י מס' רופאים מקצועיים. המרכזים הרפואיים הפרטיים שמאפשרים את ביצוע הבדיקות הינם בפריסה ארצית, בסטנדטים גבוהים של שירות ונוחות ומאפשרות למבוטחים לסיים את תהליך הבדיקות בזמן קצר מאוד.

את השירות ניתן להפעיל תמורת השתתפות עצמית של עשרות שקלים בודדים ותוכלו לממש את הזכאות לבדיקות. האופציה לבדיקת סקר מנהלים בביטוח בריאות "נטענת" פעם בשנתיים., כלומר, כל שנתיים תוכלו לבצע בדיקות בשווי אלפי שקלים במסגרת ההרחבה הקיימת בביטוח הבריאות הפרטי שלכם..

הבדיקות כוללות:בדיקות שמצילות חיים

 • בדיקות דם מקיפות
 • תפקודי כבד
 • בדיקת שמיעה
 • בדיקת ראייה
 • בדיקת סוכר
 • בדיקת לחץ דם
 • תפקודי ריאות
 • דם סמוי בצואה
 • בדיקת פאפ (לנשים)
 • בלוטת הפרוסטטה ( לגברים )
 • בדיקת א.ק.ג
 • בדיקת ארגומטריה במאמץ

דוגמה לאחת הבדיקות שנערכות במסגרת סקר המנהלים הינה בדיקת א.ק.ג וארגומטריה אשר יכולות להעיד על חסימות בעורקי הלב ולהעלות חשד ממשי למחלת לב. זו רק דוגמא אחת מיני רבות אשר מוכיחה כמה הבדיקה הזו היא חשובה ויכולה לעלות על גורמי סיכון ולהפנות לבדיקות פולשניות יותר ואף להציל חיים.

תהליך הבדיקה בדרך כלל אורך מס שעות ואף מלווה בארוחה קלילה בכדי להפיג את הצום שהייתם טרם הבדיקה עקב בדיקות הדם. הבדיקה מתבצעת על ידי מכונים רפואיים מוסמכים בעלי תודעת שירות נעימה ואדיבה.

אנו ממליצים לכם לבדוק היטב את תנאי פוליסת ביטוח הבריאות  שלכם ולשאול את הסוכן לגבי הזכאות לבדיקת סקר מנהלים. במידה ואין ברשותכם את הכיסוי הנ"ל או שמא אתם לא בטוחים, תוכלו להשאיר את פרטיכם בטופס הבא ונשמח לחזור אליכם ולתת מענה..

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים