חדשות הסוכנות – רכישת תיק ביטוח יענת סוכנות לביטוח

יול 29, 2017 (0) comment

יענת סוכנות לביטוח נרכשה על ידי ואנגלמן ובניו סוכנות לביטוח

בתחילת חודש יוני במהלך כנס הביטוח היוקרתי של הMDRT  באורלנדו פלורידה נחתמה עסקת רכישת תיק הביטוח בין יוסף אנגלמן הבעלים של אנגלמן ובניו וירון פל מיענת סוכנות לביטוח.

יענת סוכנות לביטוח הינה משרד ותיק בן 35 שנים הממוקם בחיפה. תיק זה מורכב מעסקים קטנים ובינוניים ומתמחה בתחום העסקי והפנסיוני. בסוכנות יענת מועסקים כיום כ-7 עובדים אשר מעניקים שירות למאות לקוחות בכל חודש.

דבריו של יוסף אנגלמן לגבי עסקת הרכישה של יענת סוכנות לביטוח

הולכת להיות סינרגיה מאוד חזקה בין הסוכנויות. כל סוכנות עם החוזקות שלה תעניק לסוכנות השנייה את היתרון שלה. ירון הוא סוכן יצא דופן והעסקה שלנו היא בזכות האישיות שלו כי עסקים עושים בסופו של יום עם אנשים.

תגובתו של ירון פל לגבי העברת התיק לאנגלמן

שמי ירון פל הבעלים של סוכנות יענת. שם הסוכנות מגיע מקיצור שמותיהן של שתי הבנות שלי הבת הגדולה יעל, והשנייה אוסנת. העסק הוקם ב01/04/1986 בדפיקות לב עם פקידה אחת והמון ציפיות.

לשמחתי למרות התהפוכות בענף הביטוח במהלך השנים, הצלחנו להתפתח יפה ולצלוח את המשברים תוך כדי ראיה קדימה ואמונה שמשרדנו צריך להישאר "one stop shop" אנו מאמינים שסוכן ביטוח צריך לעטוף את הלקוח בכל הביטוחים שהוא צריך מא' ועד ת' ולספק לו שירות טוב, יעיל ומקצועי במקום אחד ומבלי לשלוח אותו לסוכנים זרים.

במהלך העשור האחרון כ-60 אחוז מהעסק שלנו הוא בתחום ביטוח החיים ובמיוחד בתחום הפנסיוני בעיקר עקב השותפות ההיסטורית שלנו עם שגיא יוגב סוכנות לניהול ההסדרים.  במהלך רכישת התיק של אנגלמן רכשנו את תיק המשותף של יענת משגיא יוגב והעברנו אותו לאנגלמן. במהלך הפעילויות שלנו ביצענו התייעלות טכנולוגית ואנו נעזרים במערכות טכנולוגיות חדישות ומהפכניות וזה כמובן ימשיך ככה.

אני חושב שעסקה טובה נמדדת לאורך זמן ולא מחר בבוקר. בעסקה טובה צריך שאחד ועוד אחד יהיה יותר משניים. אנו נשתדל לתרום מהידע והניסיון שלנו כלפי סוכנות אנגלמן וכמובן נוכל להיעזר בידע שאנגלמן צבר במהלך שנות הניסיון הענפות שלו.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים