ביטוח לכלב – הדבר הבא בעולם הביטוח

אוג 22, 2017 (0) comment

ביטוח לכלב

ביטוח לכלב ולחתול – אינו משהו בדיוני

ניתן לומר בבטחה שחיית המחמד הביתית היא מזמן חלק מהמשפחה. יעידו על כך בעלי חנויות לציוד חיות מחמד שלא פעם נתקלים בלקוחות תובעניים שמחפשים את ציוד הפרימיום בלבד ואף קונים אביזרים כמו ביגוד אופנה לכלב ותיקים לנסיעת חיית המחמד וכו'. אפילו שמענו סיפור על בעלת כלב שרכשה עגלה מיוחדת לכלב השיצו שלה בשביל שתוכל לטייל איתו כמו תינוק בעיר אז כשזה נוגע לביטוח לכלב אי אפשר להיות מופתעים מהצורך.

הנתונים מצביעים על כך שישנם כ-700,000 כלבים וחתולים רשומים במדינת ישראל ונתון זה גדל בעשרות אלפי חיות מחמד מידי שנה. ובעולם, ידוע שבבריטניה לדוגמה ענף ביטוח חיות מחמד מאוד מפותח ולציבור יש מודעות עצומה לתחום, עובדה המאששת את הנתון שלמעלה מחצי מחיות המחמד הביתיות בבריטניה מבוטחות בביטוח כזה או אחר. בישראל חברות הביטוח החלו להבין את הצורך בסוג ביטוח זה ומציעות פוליסת ביטוח לחיות מחמד.

מהו ביטוח חיות מחמד?

פוליסת ביטוח לכלב ולחתול ביתיים מתחלקת ל – 3 חלקים:

 1. ביטוח חיים
 2. ביטוח צד ג'
 3. ביטוח בריאות

ביטוח חיים לכלב ולחתול

אובדן של חיית מחמד הוא דבר מאוד לא נעים בלשון המעטה אך חשוב לדעת שגם לזה יש פיצוי. כך לדוגמה חברת הפניקס בתוכנית הביטוח היעודית שלה "שי לידיד" – מציעה ביטוח חיים אשר מעניק פיצוי כספי במצב של מוות מתאונה.

ישנם שני סוגי פיצוי עבור מות החיה – פיצוי לחיה גזעית ופיצוי לחיה שאינה גזעית.

ביטוח צד ג' לכלב ולחתול

כיום החוק מחייב את כל בעלי כלבים לפצות אדם הניזוק כתוצאה מנשיכת כלב. ישנם מקרים מאוד ספציפיים בהם אדם אינו חייב לפצות את הניזוק עקב נשיכת הכלב והם מוגדרים בפקודת הנזיקין:

 • כלב נשך אדם אשר תקף את בעל הכלב או את משפחתו.
 • נשיכת כלב עקב פריצה לביתו של בעל הכלב.
 • נשיכת כלב עקב התגרות בכלב.

במדינת ישראל מתנהלות מאות תביעות מסוג זה בשנה בסכומים בגובלים בעשרות מליוני שקלים.

ביטוח צד ג' מעניק לבעל הכלב סכום כספי שיעמוד לרשותו במקרה התביעה וחברת הביטוח תשלם לצד התובע וכך תציל את בעל הכלב ממצב של פשיטת רגל.

ביטוח בריאות לכלב ולחתול

הלוואי והכלבים והחתולים שלנו היו בריאים תמיד ולא היינו צריכים את הווטרינר פרט לחיסונים ובעיות שוטפות אך לצערנו לא זה המצב.

ברגע שהחיה שלנו חולה או נפצעת אנו נדרשים להוצאה של עד אלפי שקלים ולעיתים אף יותר. בין ההוצאות:

 • בדיקות מעבדה
 • צילומים והדמיות
 • תרופות
 • אשפוז
 • ניתוחים
 • ועוד..

ביטוח חיות מחמד נועד לחסוך לכם הוצאה כלכלית בלתי מבוטלת ויותר חשוב מכך, לתת לחיית המחמד שלנו את הטיפול שמגיע לה מבלי לחסוך במחיר ובאיכות. אצלנו באנגלמו ובניו ישנה מחלקה המתמחה בביטוח חיות מחמד (כלבים וחתולים) עם ניסיון רב בסוג ביטוח זה. פנו אלינו לקבלת עלויות ופרטים נוספים ללא שוב מחויבות.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים