האם צריך שירותי רפואה פרטיים בישראל של שנת 2018?

מרץ 30, 2018 (0) comment

שירותי רפואה פרטיים

במאמר הבא ננסה אחת ולתמיד לענות על השאלה – מדוע נולד הצורך בשירותי רפואה פרטיים ומה נותן הכיסוי הניתן לכל אזרחי מדינת ישראל מתוקף חוק ביטוח הבריאות הממלכתי. מידע חשוב לכל הציבור בישראל:

עומס על מערכת הבריאות הציבורית

מערכת הבריאות בישראל נמצאת תחת עומס גדול מאוד ויש שיגידו ששירותי הרפואה הציבורית על סף קריסה. בתי החולים מלאים עד אפס מקום, חולים ממתינים חודשים רבים לבדיקות חשובות. מצב זה נוצר בעיר בגלל מחסור ברופאים ובתקציבים של מערכת הבריאות. בהחלט יכול להיות מצב, שבגלל העומס, התורים הארוכים והכאוס שנוצר יש מי שמשלם פה בחיי אדם, וזה לחלוטין לא מקובל. לא ב-2018

בעיה זו היא זו שהובילה להקמת שירותי רפואה פרטיים., אין ספק כי בריאותו של אדם עומדת מעל לכל, לכן יש מי שמבין שהוא לא יכול להיות תלוי במערכת הבריאות הציבורית, בסל התרופות הממלכתי או לתלות את תקוותיו לשירות רפואי מקיף רק באמצעות קופת חולים או בביטוח בריאות משלים מטעם קופת החולים. משום כך אנשים פונים לרכישת שירותי רפואה פרטיים במסגרת ביטוח בריאות פרטי או בתשלום מכיסם מבלי שיהיה להם כיסוי ביטוחי (סכומי עתק), ובכך יכולים להרגיש סמוכים ובטוחים שחלילה על כל מקרה שלא יקרה, הם יקבלו את הטיפול הטוב ביותר.

שירותי רפואה פרטיים

אילו כיסויים ניתנים במסגרת מערכת הבריאות הציבורית?

רפואה פרטית

לכל תושבי מדינת ישראל יש סל שירותי בריאות בסיסי במסגרת "חוק ביטוח ממלכתי" ויש גם שב"ן (שירותי בריאות נוספים) באמצעות קופת החולים. לשב"ן ניתן להצטרף דרך קופות החולים בתשלום נוסף. תוכניות הביטוח

של שב"ן כוללות שירותים של בחירת מנתח, רפואה משלימה, רפואת שיניים, השתתפות ברכישת אביזרים ותרופות. קבלת חוות דעת ממומחים ועוד. עד כאן הכול בסדר, אבל בואו נראה מה קורה אם חלילה מישהו חלה והוא זקוק לניתוח דחוף בחו"ל, להשתלה, לטיפול מיוחד שלא ניתן בארץ או לחלופין קובעים לו תור לניתוח דחוף בארץ בעוד שנה כנ"ל לגבי בדיקות.

האם הביטוחים הממלכתיים דרך קופות החולים מעניקים מענה בריא לאנשים מאוד חולים? התשובה היא לא! בגלל זה מעת לעת אנו נדרשים להכניס את היד לכיס ולתרום לאנשים שחלו ואין להם ברירה אלא לגייס כספים כי לקבל את הטיפול המתאים להם. לפעמים זה בכלל לא קורה בארץ, זה קורה בחו"ל ואז משפחה שלמה עלולה למצוא את עצמה על מזוודות, עם אדם מאוד חולה ובלי שום כיסוי רפואי.

אתם חייבים ביטוח בריאות פרטי- שירותי רפואה פרטיים!

רק ביטוח בריאות פרטי, מותאם להיסטוריה הרפואית שלכם ושל בני המשפחה שלכם, שמעניק לכם את כל סוגי הכיסוי בכל המקרים הרלבנטיים, יכול לתת לכם ביטחון רפואי ובריאותי.

ביטוחי בריאות פרטיים כוללים מימון של תרופות יקרות שאינן כלולות בסל התרופות הממלכתי. ניתוחי השתלות בחו"ל, השתלבות בטיפולים ניסיוניים בכל מיני בתי חולים בחו"ל. ציוד מתקדם כמו MRI ו-CT.

כאשר יש לכם ביטוח בריאות פרטי, אתם יכולים לקבל שירותי רפואה פרטיים כמו למשל MRI במכון פרטי והביטוח שלכם יכסה את זה.

הקלות הבלתי נסבלת של החולי!

אנו מאחלים לכם ולבני המשפחה שלכם בריאות טובה. אבל מי יודע באמת מה יקרה לו מחר? לו, לבני משפחתו. דברים עלולים לקרות, ובדיוק כמו שאנו דואגים שתהיה לנו קורת גג שתגן עלינו, כך אנו חייבים לדאוג לנו ולבני המשפחה שלנו, לביטוח בריאות פרטי.

אנחנו בסוכנות הביטוח אנגלמן בעלי ניסיון עשיר שנים במציאת פתרונות ביטוח בריאות מתקדמים. אתם מוזמנים להשאיר הודעה בטופס הבא ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים