ביטוח חנות – דאגו לכסות את עצמכם בביטוח עסק מתאים

אפר 27, 2018 (0) comment

ביטוח חנות

חנויות מהוות חלק נכבד מכלל ההכנסה הגולמית של ישראל הודות לעובדה שתושבי המדינה וגם תיירים קונים מהן טובין במהלך כל השנה. הקיום של החנויות השונות ברחבי ישראל מתאפשר הודות לתחזוקה שוטפת שלהן, אך מעבר לכך חשוב שיהיה לחנויות ביטוח שיגן עליהן במקרה של נזקים. בדיוק עבור המטרה הזה פותחה פוליסת ביטוח חנות שמותאמת באופן מיוחד לחנויות ולאופן שבו הן פועלות.

ביטוח חנות בישראל – ודאו שאתם מכוסים

ביטוחים באופן כללי קיימים על מנת להבטיח את שלוות הנפש שלנו וכדי לאפשר לנו ליהנות מהידיעה שאם יקרה לנו נזק, נוכל לשלם עבור טיפול רפואי ולקבל סכום כסף שיאפשר לנו להתקיים. ביטוח חנות וכן ביטוח חנות בקניון עושה בדיוק אותו דבר עבור בתי עסק שמוכרים טובין מכל סוג שהוא.

ביטוח חנות בקניות לוקח בחשבון את הסכנות שחנויות חשופות להן, וכן מקרי חירום בלתי צפויים שעלולים להתרחש במהלך השנים. ביטוח חנות כולל מספר סעיפים שניתן לבחור ולשלב ביניהם על מנת ליצור את הכיסוי הנרחב ביותר עבור בית העסק שלכם, וכן כיסוי שמתאים לצורכי החנות שלכם ולאופייה:

  • התמוטטות מדפים
  • נזקי טבע כמו רעידת אדמה, סופה וסערה לחנות
  • שריפות, נזקי עשן ופיצוץ.
  • נזקי פריצה – כיסוי למלאי החנות, הציוד והקבוע וכל הציוד שסכום בין המבטח לחנות.
  • שחזור מסמכים – עקב אובדן עקב מקרה הביטוח
  • אובדן הכנסות – במידה והחנות בשיפוצים לאחר מקרה הביטוח ניתן לקבל החזר עבור הרווחים שנמנעו מבעל החנות.
  • הגנה בתהליכים פליליים
  • ביטוח צד שלישי – נזקים שיכולים להגרם לאורחי החנות ולעסקים השכנים
  • ביטוח חבות מעבידים – נזקים לעובדי החנות.

ביטוח חנות בקניוןבחירת ביטוח עסק מותאם אישית

ביטוח חנות או ביטוח חנות בקניון דורשים התאמה אישית בהתאם לסחורה הנמכרת בהם, מיקום העסק והפעילות שלו וחשוב לבחור אותם בהתאם למאפיינים הללו וגם בהתאם לצרכים שלכם – מנהלי או בעלי החנות. כדי לעשות זאת, חשוב שתבחרו בחברה שמספקת ביטוח חנות בהתאם למאפיינים של בית העסק ובהתאם לסכום שאתם מעוניינים להוציא בכל שנה עבור הביטוח.

בנוסף, חשוב שתבחרו בחברה שתוכל לספק לכם את שירותיו של סוכן ביטוח בעל ניסיון שיוכל להנפיק עבורכם את הפוליסה הטובה ביותר בשוק בהתאם לתנאים שקבעתם מראש. שירות מקצועי ושקוף יעניק לכם את הביטחון ואת הידיעה שיהיה לכם גיבוי בשעת צרה, ולכן חשוב שתבחרו את הסוכנות ואת הסוכן המתאימים לכם ביותר.

חידוש פוליסה הוא גם נושא חשוב, ולכן מומלץ שתבחרו בחברת ביטוח שמחדשת ביטוחים מדי שנה בלי שינוי ניכר בפרמיה ותוך התחשבות בצרכים שלכם.

ביטוח חנות הוא התמחות ספציפית בתחום ביטוח העסק ויש להקפיד על ביטוח מתאים ובידי מקצוענים בתחום. ביטוח זה מאפשר לבתי העסק הללו להתנהל ללא בעיה ותוך ביטחון שהם יהיו מכוסים במקרי חירום ושכל נזק שייגרם להם לא יגרום לקריסתם. פוליסת ביטוח רחבה יכולה לכסות את בית העסק שלכם במקרי חירום וחשוב שתהיה לכם פוליסה שכזאת בכל משך שנות קיום החנות.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים