תודה שהשארת פרטים - נציגינו יחזרו אליך בהקדם!

אנגלמן ביטוח

צוות המשרד עושה את המקסימום בכדי לתת לכם את תשומת הלב המירבית. נחזור אליכם בהקדם האפשרי. 
נשמח אם תרשמו לרשימת הדיוור שלנו ותתנו לנו לייק בפייסבוק 🙂

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו לקבלת עדכונים שוטפים:

תנו לנו לייק בפייסבוק

ביטוח דירה

כתבות אחרונות מהבלוג שלנו

ביטוח רכב טכנולוגי

עידן חדש בביטוחי הרכב – מוצרי ביטוח מבוססי שימוש, איכות וטכנולוגיה

ביטוח רכב הינו אחת מהוצאות הגדולות במשק בית ישראלי. בעקבות התחרות הרבה החלו חברות הביטוח לשווק ביטוחים שמתאמים לכמות הקילומטרים, איכות נהיגה, רכבים נוספים בבית ועוד. למדו איך להוזיל את ביטוח הרכב שלכם בעשרות אחוזים. כל זאת ועוד במאמר הבא:

קרא עוד »
אפליקציית Air Doctor הפניקס

אפליקציית הפניקס חו"ל – Air Doctor

לאחרונה השיקה הפניקס Smart Travel אפליקציה מיוחדת לטיפול במבוטחים השוהים בחו"ל וזקוקים לטיפול רפואי. האפליקציה נועדה לתת לרוכשי ביטוח הנסיעות של הפניקס מענה בזמן אמת

קרא עוד »
ביטוח נסיעות בסיני

ביטוח נסיעות לסיני

בסיני אפשר ליהנות מחופשה נפלאה במחיר אטרקטיבי, חלק מהנופשים מתמקדים בחופשת בטן גב בעוד אחרים מטיילים ומנצלים את החופשה לפעילויות אתגריות שונות וכמובן לצלילה. כדי

קרא עוד »
PassportcCrd App

אפליקציית PassportCard Pocket – המדריך המלא למשתמש

לאחרונה השיקה חברת פספורטקארד אפליקציה מיוחדת למבוטחיה אשר שוהים בחו"ל. באמצעות האפליקציה ניתן לאשר תביעות בלחיצת כפתור. מהי אפליקציית Passportcard Pocket איך משתמשים בה ומדוע היא מומלצת, כל זאת במאמר הבא:

קרא עוד »
ביטוח אחריות מקצועית למתווכי נדל"ן

ביטוח אחריות מקצועית למתווכי נדל"ן – אנגלמן ביטוח

עוסקים במקצועות תיווך המקרקעין? חשוב שתדעו – ביטוח אחריות מקצועית למתווכי נדל"ן יכול להציל אתכם במקרה בו הוגשה כנגדכם תביעת רשלנות מקצועית. בעיסוק זה סכומי התביעה מאוד משמעותיים וחשוב להיערך למקרה תביעה בהקדם. אז מה עושים? קראו את המאמר הבא לקבלת תשובות.

קרא עוד »
אישור העדר תביעות בביטוח רכב

אישור העדר תביעות בביטוח רכב – המדריך המלא

אחד הפרמטרים החשובים ביותר ברכישת ביטוח מקיף או צד ג' לרכב הוא הסוגייה של העדר תביעות בביטוח רכב. אישור זה יכול להשפיע על מחיר ביטוח הרכב שלכם במאות אחוזים ולכן, רצוי מאוד שתכירו את הכללים הבאים בכדי להתנהל נכון בביטוח רכבכם.

קרא עוד »
מחשבון ביטוח דירה משרד האוצר

מחשבון ביטוח דירה משרד האוצר

במדריך הבא נסקור בפניכם את הכלי החזק שמשרד האוצר הפקיד בידי ציבור המבוטחים בישראל – מחשבון ביטוח דירה של משרד האוצר. איך משתמשים בו וכיצד ניתן לחסוך באמצעותו כסף בביטוח הדירה? כל זאת בשורות הבאות:

קרא עוד »
רעידת אדמה ישראל 2018

רעידת אדמה בישראל 2018 כמה דירות מבוטחות בביטוח רעידת אדמה

בשנת 2018 חלו בישראל רעידות אדמה רבות אשר גרמו לבהלה גדולה בציבור והובילו את הציבור לשאול מחדש, מה עושים ברעידת אדמה ואיך נערכים לביטוח רעידת אדמה בכדי להגן על הנכסים של הציבור. במאמר הבא נפרט את רעידות האדמה הגדולות שהתרחשו וכיצד עליכם להתנהל:

קרא עוד »
מחשבון ביטוח בריאות

מחשבון ביטוח בריאות של משרד האוצר – כיצד משווים וחוסכים

מעוניינים להשוות בין ביטוחי הבריאות השונים? תוכלו לעשות זאת באמצעות מחשבון ביטוח בריאות שהוקם על ידי משרד האוצר לטובת הציבור בישראל. איך משתמשים במחשבון ואיזה טיפים חשוב להכיר, כל זאת במאמר הבא:

קרא עוד »
שינוי גודל גופנים