דרושים בביטוח – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח

ברוכים הבאים למרכז הקריירה של אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח. אנו מזמינים אותך להיות חלק מנבחרת הכוכבים שלנו. להלן רשימת המשרות שאולי יתאימו לך.

דרושים בביטוח

רשימת משרות ביטוח | דרושים בביטוח

אם אתה מחפש עבודה בביטוח, הגעת למקום הנכון. עולם הביטוח הוא תחום מרתק. אין אחד בישראל שלא מחזיק בביטוח מסוים בין אם זה ביטוח הפנסיה שלו, ביטוח הרכב, הדירה הבריאות וכד'. במהלך השנים נוצרה תחרות מאוד גבוהה בין חברות הביטוח וסוכנויות הביטוח. ונוצר צורך בעובדים מיומנים על תודעת שירות ויכולת מכירות גבוהה.  אנו מבינים זאת ומוכנים להשקיע בצוות העובדים שלנו.

אנחנו מצעים מגוון משרות בביטוח ומחכים לך

אנו מאמינים שאיש/אשת ביטוח טוב/ה עושה את מה שהוא עושה מתוך שליחות עם ראיה מערכתית טובה. איש/ת הביטוח חייב/ת לדעת איך לעטוף את המבוטח בכל ההגנות שהוא צריך הרי בשביל זה הוא סומך עלינו! אז אם את/ה מסכים עם הנאמר את/ה מוזמן לבדוק את אחת ממשרות הפנויות שלנו.

דרוש/ה חתמ/ת בביטוח אלמנטרי
דרושים סוכני ביטוח
דרוש/ה מתאמ/ת פגישות

לסוכנות ביטוח אנגלמן מגוון משרות דרושים בביטוח, סוכני ביטוח / רפרנטי ביטוח / מתמחים

סוכנות ביטוח אנגלמן הינה סוכנות משפחתית הממוקמת באבן יהודה. הסוכנות הוקמה בשנת 1951 ע"י מרדכי אנגלמן ז"ל וכיום מנוהלת על ידי גדי אנגלמן. בשנים האחרונות הסוכנות מתרחבת באופן משמעותי על ידי רכישות תיקי ביטוח של סוכנים רבים וכמובן גם גידול הפעילות העסקית באופן טבעי. לסוכנות יש לקוחות בכל רחבי הארץ ונותנת שירות מקיף של ביטוח אלמנטרי, ביטוח חיים ופנסיוני ללקוחותיה.

גם אם אין לנו משרה פתוחה נשמח לעזור לכם בחיפוש עבודה בביטוח

במשך השנים הסוכנות הפכה להיות שותפה של מזימים עסקיים רבים בענף. יו"ר הסוכנות מר יוסף אנגלמן המכהן כסגן נשיא בלשכת סוכני הביטוח הפועלת לשיפור ענף הביטוח הן לצרכן והן לסוכני ועובדי ענף הביטוח. זאת הסיבה שפונים אלינו חברות ביטוח וסוכני ביטוח רבים עם משרות דרושים בביטוח. אנו נשמח בלמצוא מקום עבודה טוב לאנשים טובים.

אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

למשלוח קורות חיים

דילוג לתוכן