רשימת משרות ביטוח | דרושים בביטוח

אם אתה מחפש עבודה בביטוח, הגעת למקום הנכון. עולם הביטוח הוא תחום מרתק. אין אחד בישראל שלא מחזיק בביטוח מסוים בין אם זה ביטוח הפנסיה שלו, ביטוח הרכב, הדירה הבריאות וכד'. במהלך השנים נוצרה תחרות מאוד גבוהה בין חברות הביטוח וסוכנויות הביטוח אשר במהלכן תודעת השירות והמקצועיות של העובדים נפגמה ולראיה דירוגי ציון חברות הביטוח במדד שביעות הרצון של הציבור הולך ויורד.

אנחנו מצעים מגוון משרות בביטוח ומחכים לך

אנו מאמינים שאיש/אשת ביטוח טוב/ה עושה את מה שהוא עושה מתוך שליחות עם ראיה מערכתית טובה. איש/ת הביטוח חייב/ת לדעת איך לעטוף את המבוטח בכל ההגנות שהוא צריך הרי בשביל זה הוא סומך עלינו! אז אם את/ה מסכים עם הנאמר את/ה מוזמן לבדוק את אחת ממשרות הפנויות שלנו.

דרוש/ה מתאמ/ת פגישות

דרושה מתאמ/ת פגישות למילוי יומנים של סוכני המכירות שלנו. דרישות: יכולת ביטוי ומכירה גבוהות. נסיון במוקד טלפוני – יתרון.

לפרטים נוספים לחצ/י פה

דרושים סוכני ביטוח

דרושים סוכני ביטוח אלמנטריים ופנסיונים לעבודת שטח ומכירת מוצרי ביטוח. אנו מחפשים סוכנים בעלי רשיון בביטוח חיים עם (רצוי גם באלמנטרי)

לפרטים נוספים לחצ/י פה

דרוש/ה חתמ/ת בביטוח אלמנטרי

לסוכנות ביטוח באבן יהודה דרוש/ה רפרנט/ית להפקת ביטוחי רכב, דירה, עסקים וביצוע חידושי פוליסות / חדשים ועוד.. עדיפות לבעלי ניסיון.

לפרטים נוספים לחצ/י פה
דרושים בביטוח

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

לסוכנות ביטוח אנגלמן מגוון משרות דרושים בביטוח, סוכני ביטוח / רפרנטי ביטוח / מתמחים

סוכנות ביטוח אנגלמן הינה סוכנות משפחתית הממוקמת באבן יהודה. הסוכנות הוקמה בשנת 1951 ע"י מרדכי אנגלמן ז"ל וכיום מנוהלת על ידי יוסף אנגלמן ובניו. בשנים האחרונות הסוכנות מתרחבת באופן משמעותי על ידי רכישות תיקי ביטוח של סוכנים רבים וכמובן גם גידול הפעילות העסקית באופן טבעי. לסוכנות יש לקוחות בכל רחבי הארץ ונותנת שירות מקיף של ביטוח אלמנטרי, ביטוח חיים ופנסיוני ללקוחותיה.

גם אם אין לנו משרה פתוחה נשמח לעזור לכם בחיפוש עבודה בביטוח

במשך השנים הסוכנות הפכה להיות שותפה של מזימים עסקיים רבים בענף הביטוח ובניהם כתב השירות המפורסם – עורך דין לכל נהג. יו"ר הסוכנות מר יוסף אנגלמן המכהן כיו"ר סניף נתניה בלשכת סוכני הביטוח הפועלת לשיפור ענף הביטוח הן לצרכן והן לסוכני ועובדי ענף הביטוח. זאת הסיבה שפונים אלינו חברות ביטוח וסוכני ביטוח רבים עם משרות דרושים בביטוח. אנו נשמח בלמצוא מקום עבודה טוב לאנשים טובים.

אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

שינוי גודל גופנים