ביטוח רכב

ביטוח רכב הוא ללא ספק אחד הביטוחים החשובים שאנו מבצעים עקב הסיכונים הרבים שיש באחזקת הרכב. ביטוח הרכב מכסה בין היתר תאונה, גניבה, פגיעות גוף הקשורות בתאונות דרכים, צד ג' ועוד.

שוק ביטוחי הרכב הינו שוק תחרותי מאוד ולכן חשוב מאוד לדעת שנוצרה הוזלה גדולה במחירי פוליסות הרכב בשנים האחרונות. ישנם כללים שחשוב לבחון בעת עריכת ביטוח רכב.

קבלו הצעת מחיר לביטוח

אנגלמן ביטוח

איך בוחרים ביטוח רכב

כאשר בוחרים ביטוח רכב חשוב לדעת שבכל חודש וחודש מתעדכנים תעריפי ותנאי פוליסות ביטוח הרכב. למעשה, בכל חברות הביטוח ישנם אנשי מקצוע שתפקידם לבצע חישוב של שכיחות תאונות, גניבות לפי דגם הרכב וגילאי הנהגים הנוהגים בו ומפרמטרים רבים נוספים. לדוגמה, ככל שיש יותר נזקים בדגם רכב ספציפי כך גם המחיר עולה. מאידך, בחברת ביטוח אחרת כמות הנזקים בדגם הרכב הזהה הוא זניח וכך נוצר מצב שהצעת המחיר עבור הרכב המסויים לעיתים יקר באלפי שקלים בין חברה א' לחברה ב'.

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו דואגים  לבחור את הביטוח המשתלם ביותר ללקוח על ידי שיטת "מכרז" בין חברות הביטוח ובוחרים ללקוחותינו את תנאי הביטוח הטובים ביותר.

ישנם שלושה סוגי פוליסות שניתן לרכוש לרכב. סוגי הביטוחים שניתן לבצע הם ביטוח חובה, צד ג' וביטוח מקיף.

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
ביטוח חובה לרכב

סוגים שונים של ביטוחי רכב

ביטוח חובה – כשמו כן הוא, זהו ביטוח שנועד לכסות נזקי גוף בלבד. כל בעלי הרכב המנועי בישראל מחויבים על פי פקודת רכב מנועי לרכוש ביטוח חובה כדי לכסות פגיעות גוף כתוצאה מתאונה בה הרכב מעורב. הפוליסה מעניקה כיסוי בגין נזקי גוף לנהג, לנוסעים ברכב ולהולכי רגל במקרה שהם נפגעו כתוצאה מתאונת דרכים בה הרכב המבוטח השתתף. חשוב לדעת כי הכיסוי בגין נזקי גוף נקבע לפי חוק הפיצויים, הכיסוי כולל בין היתר כל חבות שתחול על המבוטח בשל נזקי גוף הנגרמים לאדם עקב שימוש ברכב, אובדן השתכרות ופיצוי בגין כאב או סבל.

מחירי ביטוח חובה נמצאים בפיקוח על ידי המדינה, התעריפים כפופים לאישור של המפקח על שוק ההון, ביטוח וחסכון. למרות שהכיסוי הוא אחיד בכל ביטוחי החובה המוצעים על ידי חברות הביטוח – בגלל התחרות בענף ישנם פערי מחיר, ולמעשה ברוב המקרים בוחרים את הפוליסה רק לפי המחיר.

עם זאת, אנו ממליצים להתייחס לגורמים נוספים ולא רק למחיר, למשל מדד השירות של חברת הביטוח. מדד השירות בביטוח רכב חובה מבוסס על רכיבים כגון תשלום תביעות, שביעות רצון, זמני מענה טלפוני ותלונות הציבור. במקרים מסוימים עדיף לשלם מעט יותר וליהנות מראש שקט ומטיפול יעיל ומהיר בתביעה על ידי חברת הביטוח.

חברות הביטוח קובעות את מחיר הפוליסה על פי הפרמטרים הבאים:

 • סוג הרכב והבעלות.
 • ותק נהיגה.
 • גיל הנהג הצעיר ביותר העומד לנהוג ברכב.
 • מין (נשים זוכות בדרך כלל לדמי ביטוח מוזלים לעומת גברים).
 • עבר ביטוחי בשלוש השנים האחרונות (היסטוריית תאונות והרשעות).
 • נפח מנוע.
 • אמצעי מיגון כמו כריות אוויר.

ראוי לציין כי חברות הביטוח יכולות למכור ביטוחי חובה על פי שיקול דעתן, הן אינן חייבות לבטח כל נהג. מאחר והחוק מחייב לרכוש ביטוח רכב חובה, נהג שנדחה על ידי כל חברות הביטוח יוכל לרכוש את הפוליסה במאגר הישראלי לביטוחי רכב (הפול). המאגר הישראלי לביטוחי רכב מיועד לנהגים בעלי עבר ביטוחי עשיר של עבירות תנועה ו/או מעורבות במספר רב של תאונות. עם זאת, מחירי הביטוח דרך הפול הם גבוהים משמעותית בהשוואה למחירי ביטוחי החובה דרך חברות הביטוח.

כדאי לדעת כי נהיגה ברכב ללא ביטוח חובה בתוקף היא עבירה חמורה והעונש עליה הוא לרוב קנס כספי בלבד. עם זאת, ההשלכות לנהיגה ללא ביטוח בתוקף עלולות להיות חמורות ומשמעותיות מאחר ואתם חשופים לתביעה מקרנית.

אנו, בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, ממליצים לכל לקוחותינו לרכוש גם אחד מביטוחי הרשות, אם רכבכם יחסית ישן תוכלו להסתפק בביטוח צד ג'.

ביטוח צד ג' מכסה את האחריות של המבוטח לנזקי רכוש ורכב של הזולת שנגרמו כתוצאה מהשימוש ברכב המבוטח. כך לדוגמה, אם פגעתם ברכב אחר או ברכוש שאינו רכב, למשל גדר של בניין, באפשרותכם להפעיל את הביטוח והחברה המבטחת תדאג לתשלום הפיצוי בהתאם לתנאי הפוליסה. זהו ביטוח רשות שהחוק אינו מחייב אתכם לרכוש, אך הפוליסה מומלצת לכל בעלי הרכבים אחרת אתם לוקחים סיכון רב כיוון שתיאלצו לשלם מכיסכם הפרטי את כל ההוצאות לכיסוי הנזקים שנגרמו לצד שלישי.

הפוליסה מיועדת לבעלי רכב פרטי, משאיות, מסחריות וכיוצא בזה, סכום הפיצוי בגין נזקים לרכוש או לרכב השייך לצד שלישי יהיה עד גבול כיסוי האחריות כפי שנקבע בפוליסה. לכן, עליכם לשים לב לגבולות הכיסוי כאשר אתם משווים הצעות בין מספר חברות ביטוח, כמו כן עליכם לבדוק מהי ההשתתפות העצמית.

בביטוח צד ג' לרכב עד 3.5 טון סכום הפיצוי יכול לכלול גם הוצאות כגון:

 • כיסוי הוצאות בגין שמירת והעברת רכב שיצא מכלל שימוש למקום קרוב בו ניתן לטפל בו, כולל כיסוי הוצאות הגעתו של הצד השלישי למחוז חפצו אחרי התאונה.
 • שיפוי צד ג' בגלל תשלום השתתפות עצמית ובשל אובדן ההנחה עקב היעדר תביעות.
 • פיצוי בגין אובדן רווחים עקב השבתת הרכב על מנת לתקן אותו אחרי התאונה, כל עוד זהו רכב מסחרי הנמצא בבעלות צד ג' ורק אם הרכב משמש אותו לעסקיו.
 • כיסוי הוצאות משפטיות.

אגב, אם פגעתם בזדון ברכב או ברכוש צד ג', חברת הביטוח תוכל להתנער בקלות מהתביעה, ואתם חשופים לכיסוי ההוצאות מכיסכם.

כדאי לדעת כי חברות הביטוח קובעות את תעריף הפוליסה לפי מספר גורמים, ביניהם:

 • גיל הנהג הצעיר ביותר שינהג ברכב.
 • היסטוריית תאונות ותביעות ביטוח ב-3 השנים האחרונות (עבר ביטוחי).
 • סוג הרכב, פרטי או מסחרי.
 • מספר הנוהגים ברכב המבוטח, יש חברות המציעות הנחה לרכב המשמש רק נהג אחד או רק בני זוג.

אנו, בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, מבצעים מכרז בין חברות הביטוח על מנת להתאים ללקוחותינו את הפוליסה הטובה ביותר. חשוב להשוות הצעות בין מספר חברות ביטוח כיוון שמחירי הפוליסה משתנים בין החברות, וההפרשים עשויים להגיע למאות שקלים. בנוסף, חברות הביטוח מתחרות זו בזו לכן מחירי הפוליסה משתנים בתדירות גבוהה, וכדאי לנצל את התחרות כדי להוזיל עלויות.

אגב, ניתן להוסיף כיסויים ביטוחיים, הרחבות ושירותים נוספים, אנו ממליצים להוסיף לביטוח צד ג' הרחבות וכיסויים נוספים כגון: שירותי דרך וגרירה, כיסוי מורחב לשבר שמשות, רכב חלופי, הגנה משפטית, ביטוח רדיו דיסק, ביטול דמי השתתפות עצמית.

ביטוח מקיף לרכב מיועד לבעלי רכבים פרטיים ומסחריים עד 3.5 טון, שמעוניינים לבטח את הרכב שלהם מפני מגוון רחב של נזקים, הביטוח כולל גם את האחריות שלהם כלפי נזקי רכוש הנגרמים לצד שלישי.

הפוליסה מכסה נזקים הנגרמים לרכב המבוטח כתוצאה מאירועים כמו: נזקי תאונה שונים, גניבה, נזקים הנגרמים עקב ניסיון פריצה וגניבה, התפוצצות, התלקחות, אש, מעשה זדון ונזקים המכוסים בביטוח צד ג', נזקים הנגרמים מאיתני הטבע כמו פגיעת ברק, סערה, שיטפון, התפרצות הר געש, שלג, ברד כבד וכדומה.

ביטוח רכב מקיף הוא ביטוח רשות, החוק אינו מחייב אתכם לרכוש אותו אך הפוליסה מעניקה לכם שקט נפשי והגנה מקיפה מפני מגוון אירועים ונזקים העלולים להיגרם לרכבכם או לרכוש צד שלישי. את הביטוח חשוב להתאים לצרכים הייחודיים ולדרישות ספציפיות שלכם, לכן כדאי לדעת כי חברות הביטוח מציעות מבחר הרחבות נוספות, כמו כן יש חברות ביטוח המציעות מספר מסלולים גמישים לכן מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי על מנת לבחור בפוליסה המתאימה ביותר עבורכם.

חשוב לדעת כי יש מקרים בהם לא משתלם לרכוש ביטוח רכב מקיף, לכן אם בבעלותכם רכב יחסית ישן כדאי לבדוק את כדאיות הביטוח מאחר והפוליסה אינה זולה. כמו כן, אם החלטתם לרכוש ביטוח מקיף חברת הביטוח יכולה לדרוש מכם להתקין אמצעי מיגון נוספים כדי להקשות על גניבת הרכב, כדאי לבדוק נושא זה מראש כיוון שהתקנת אמצעי מיגון נוספים משפיעה על עלות הפוליסה וכדאיות רכישתה.

חברות הביטוח נוהגות לחשב תעריפי ביטוח מקיף לרכב עד 3.5 טון לפי הרכיבים הבאים:

 • גיל הנהגים – גיל הנהגים ברכב משפיע דרמטית על עלות הפוליסה, אם ברכב שלכם עומדים לנהוג נהגים צעירים או חדשים הפוליסה תתייקר באופן משמעותי, לכן כדאי לבחון אפשרויות כמו רכישת ביטוח לנהג צעיר.
 • שווי הרכב – מחיר ביטוח מקיף לרכב יוקרתי גבוה יותר לעומת עלות הפוליסה לרכב זול יחסית, אחת הסיבות לכך היא עלות החלפים.
 • גיל הרכב – זהו פרמטר שאינו משפיע כמעט על עלות הפוליסה לרכב חדש, אך אם בבעלותכם רכב בן 10 שנים או למעלה מכך, מחיר הביטוח יהיה יקר יותר באופן משמעותי.
 • סטטיסטיקה של גניבות רכב – כפי שציינו קודם, ישנם דגמים של רכבים הנחשבים לפופולריים במיוחד בקרב כנופיות גנבי הרכב, זהו נתון המשפיע בצורה משמעותית על עלות הפוליסה.
 • עבר ביטוחי – אחד הרכיבים המשפיעים בצורה ישירה ומשמעותית על עלות הביטוח, הגשת מספר תביעות רכוש במהלך שלושת השנים הקודמות עשויה לייקר באופן משמעותי את הפוליסה. לכן, חשוב להקפיד על נהיגה זהירה ובכל מקרה אין למסור מידע כוזב אחרת מסתכנים לשווא וחברת הביטוח יכולה להתנער בקלות מהתביעה.

ראוי להדגיש כי חברת הביטוח יכולה לבטל את הפוליסה ולהתנער מהאחריות שלה אם נהגתם תחת השפעת אלכוהול או סמים, ולעתים גם במקרים בהם הודאתם באשמה בתאונה בלי שקיבלתם אישור לכך מהחברה המבטחת. כמו כן, אם חברת הביטוח דרשה להתקין אמצעי מיגון ולא עשיתם זאת, היא יכולה להתנער מהתביעה שהגשתם, כך גם אם תבחרו לתקן את הרכב במוסך שלא אושר על יד חברת הביטוח (בכפוף לתנאי הפוליסה).

בכל הפוליסות של ביטוח מקיף לרכב מופיע סעיף קבוע שנקבע על ידי המפקח על שוק ההון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר, זהו סעיף ההשתתפות העצמית. במקרה של נזק לרכב המבוטח או נזק שנגרם לרכב אחר, בעת הפעלת הביטוח עליכם לשלם השתתפות עצמית כפי שנקבע בתנאי החוזה, אך כיום ניתן לרכוש ביטוח רכב מקיף עם הרחבה לביטול ההשתתפות העצמית. יש חברות ביטוח המאפשרות להגדיל את דמי ההשתתפות העצמית כדי להוזיל על עלות הביטוח, וחברות שונות מציעות השתתפות עצמית נמוכה יותר למי שמתחייב לתקן את הרכב במוסך הסדר המאושר על ידי החברה המבטחת ולא במוסך פרטי.

כדי להתאים ביטוח רכב מקיף לצרכים שלכם מומלץ לבחור הרחבות וכיסויים נוספים בהתאם לצורך. יש מגוון כיסויים נוספים וחבילות דרך שונות (נפרט עליהם בהמשך הכתבה), לדוגמה שירותי דרך וגרירה, רכב חלופי, חדש תמורת ישן, הגנה משפטית, ביטוח שבר לשמשות, ביטוח מכשירים חשמליים כמו רדיו דיסק המותקנים ברכב ועוד.

בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו ממליצים ללקוחות לרכוש ביטוח רכב מקיף תוך התייחסות לגיל ולשווי הרכב. אם שווי הרכב אינו גבוה ואם גילו של הרכב מעל 10 שנים, חשוב לבדוק את כדאיות רכישת הביטוח המקיף. אם תחליטו לוותר על ביטוח רכב מקיף אנו ממליצים לכם לרכוש ביטוח צד שלישי עם הרחבות בהתאם לצורך.    

לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב שלכם מומלץ לערוך סקר שוק בין כל חברות הביטוח מאחר ויש הבדלים משמעותיים בפוליסות שהחברות השונות מציעות, ופערי המחיר עשויים להגיע לאלפי שקלים. ההבדלים הם גם מבחינת עלות הפוליסה וגם מבחינת השתתפות עצמית, גבול אחריות, כיסויים והרחבות. כמו כן, יש הבדלים שחשוב לשים לב אליהם כמו הגדרות שונות למצב טוטלוס ודרישות המיגון. בעת רכישת הפוליסה חשוב להתייחס גם למדד השירות של חברות הביטוח.

אנחנו, בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, עורכים מכרז בין חברות הביטוח המובילות כדי להתאים ללקוחותינו את הפוליסה הטובה והמתאימה ביותר. סקר שוק מאפשר לכם הוזיל את הפוליסה, אך כאמור חשוב להתייחס לא רק למחיר אלא גם לכיסויים, גבולות אחריות, השתתפות עצמית, מדד השירות וכדומה.

איך משווים ביטוח רכב?

השוואת ביטוח רכב מאפשרת לכם לרכוש את הפוליסה המתאימה ביותר ולנצל את התחרות בין חברות הביטוח כדי להוזיל את עלות הפוליסה. כיום, קל יותר מתמיד לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב, אפשר להיעזר באינדקסים מקצועיים ובאתרים ייעודיים להשוואת ביטוחי רכב. כמו כן, אפשר לפנות ישירות לחברות הביטוח או לבקש הצעת מחיר לביטוח רכב באתרים המקוונים של חברות הביטוח השונות, אך אנו ממליצים לכם להיעזר בשירות המתקדם והיעיל שלנו.

אנחנו, בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, מסייעים ללקוחותינו לקבל החלטה נכונה, שקולה ועניינית. אנו עורכים עבורכם מעין מכרז מהיר בין חברות הביטוח עמן אנו עובדים.

כאשר אנו משווים בין ביטוחי הרכב השונים אנחנו בודקים את הנושאים הבאים:

 • מחיר הפוליסה.
 • אפשרויות תשלום.
 • גובה ההשתתפות העצמית.
 • דרישה לאמצעי מיגון ברכישת ביטוח מקיף והשפעתה על מחיר הפוליסה.
 • גבולות כיסוי ואחריות החברה המבטחת.
 • כיסויים והטבות הכלולים בפוליסה הבסיסית.
 • הרחבות אפשריות ועלותן.
 • ציון מדד שירות חברות הביטוח.

חברות ביטוח רכב

ביטוח Go

ביטוח רכב הכשרה GO

חברת הביטוח הכשרה מציעה שירותי ביטוח רכב מקיפים ומגוונים. GO הכשרה הוא שירות חדשני של חברת הביטוח המובילה, זהו שירות יעיל ומתקדם לרכישת ביטוח דיגיטלי לרכב, ניתן לחסוך מאות שקלים באמצעות השירות.

הפניקס

ביטוח רכב הפניקס

ביטוח רכב מבית הפניקס, אחת מחברות הביטוח הוותיקות והמובילות בישראל, מבטיח לכם כיסוי מיטבי בהתאמה אישית. החברה משווקת את כל ביטוחי הרכב ומציעה מספר מסלולי ביטוח מקיף לרכב. חברת הביטוח מפעילה מוקד תאונות רכב 24/7 כדי לסייע למבוטחים מרגע התאונה ועד סיום הטיפול.

כלל ביטוח

ביטוח רכב כלל

כלל ביטוח היא מחברות הביטוח המובילות בישראל, החברה משווקת מגוון פוליסות ביטוח רכב בהתאמה אישית – ביטוח חובה, צד ג' ומקיף. החברה מציעה מגוון מסלולים במחירים נוחים, וניתן להגיש תביעה במסלול מהיר ובאופן מקוון באתר החברה.

שלמה ביטוח

ביטוח רכב שלמה

שלמה ביטוח הינה אחת מחברות הביטוח המפתיעות לטובה בישראל המציעה פוליסת רכב מתקדמת עם טכנולוגיה מהפכנית לניטור איכות נהיגה, ביטוח כמות נהיגה ותגמול נהגים "טובים" בפרמיה מוזלת.

איילון ביטוח

ביטוח רכב איילון

איילון חברה לביטוח מציעה מגוון תוכניות ומסלולי ביטוח רכב, בהתאמה מדויקת לסוג הרכב, למאפייני הנהגים ולצרכים ייחודיים של המבוטח. איילון משווקת ביטוח חובה, צד ג' ומקיף ומציעה מבחר מוצרים משלימים.

מנורה

ביטוח רכב מנורה

קבוצת מנורה מבטחים מתמחה בין היתר בביטוחי רכב, כחברה ביטוח מובילה היא משווקת פוליסות ביטוח חובה, צד ג' ומקיף לרכבים פרטיים ומסחריים. ניתן להתאים את הפוליסה בהתאם לצורך על ידי מגוון כיסויים והרחבות נוספות.

הראל ביטוח

ביטוח רכב הראל

הראל היא חברת ביטוח גדולה וחדשנית, החברה מציעה מבחר פוליסות ביטוח רכב פרטי במגוון מסלולים לבחירה, ביניהם מסלול הראל סוויץ' הכולל ביטוח חובה ומקיף לפי קילומטראז'.

מגדל ביטוח

ביטוח רכב מגדל

מגדל היא חברת ביטוח גדולה ומובילה בישראל, החברה משווקת פוליסות ביטוח רכב שונות במחירים אטרקטיביים, לרבות מסלול ביטוח רכב לעובדי מדינה. ביטוח רכב מבית מגדל נחשב למשתלם בגלל המחיר, השירות והטיפול המקצועי בתביעות.

מה עשוי להשפיע על מחירי ביטוח הרכב

ביטוח רכב מחושב לפי פרמטרים רבים שיכולים להוזיל או לייקר את ביטוח הרכב. הגורמים העיקריים המשפיעים על המחיר הם כדלקמן:

 • מי נוהג ברכב: האם מדובר בנהג בודד או בכל נהג הרשאי לנהוג ברכב?
 • זכרו – יותר נהגים = יותר סיכון לחברת הביטוח וכך גם המחירים יעלו בהתאם.
 • גיל הנהגים: ככל שגיל הנהגים יהיה גבוה יותר כך המחירים ירדו בהתאמה, זה לא סוד שנהגים מבוגרים יותר נוהגים יותר זהיר וכמובן שנתון זה יהיה קריטי למחיר הפוליסה.
 • ותק נהיגה: האם מדובר בנהג חדש או בנהג שיש לו רשיון נהיגה מעל ל 10 שנים או יותר, כל זאת משפיע על המחיר.
 • סוג ושווי הרכב המבוטח: האם מדובר ברכב חדש ששווה 200,000 ₪ או רכב יותר ישן בשווי 35,000 ש"ח? שווי הרכב ישפיע מאוד על הפרמיה שהמבוטח ישלם.
 • מיגונים המותקנים ברכב: לרוב ככל שהרכב יקר יותר כך גם תדרש התקנת מערכות מיגון מחברות הביטוח (קודן, עלוקה, מערכת איתור פעילה, התקנת כספת במחשב הרכב וכד') וככל שהמיגון המותקן טוב יותר כך גם המחיר ישתפר.
 • שבתות וחגים: לא נוהגים בשבת? מגיע לכם הנחה מכיוון שהסבירות לביצוע תאונה יורדת עקב שימוש פחות ברכב.
 • תביעות ב3 שנים האחרונות: כאשר מבצעים ביטוח מקיף או צד ג' חברות הביטוח לרוב מבקשות לראות האם היו תביעות ביטוח ב3 שנים האחרונות. כאשר יש תביעה המחיר יעלה מכיוון שהסיכון עבור חברת הביטוח עולה וכך גם הפרמיה. לכן, טיפ חשוב לכל הנהגים – יש לשקול אם כדאי לתבוע את הביטוח עקב התייקרות הביטוח ב3 שנים שלאחר מכן.
 • שלילת רישיון או הרשאות ב3 שנים האחרונות: במידה ויש שלילה / פסילת רישיון תעריף ביטוח החובה מתייקר.

כמובן שישנם עוד המון גורמים המשפיעים על מחיר ביטוח הרכב, פנו אלינו ונשמח לפרט.

השוואות ביטוח רכב

למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בתחום ביטוח רכב, עוד מימי הסוסיתא הישנה והטובה ועד היום. אנו נותנים מענה לכל סוגי הרכבים תוך בחירת התנאים העדיפים לצורכי הלקוחות.

משרדנו עובד מרבית חברות הביטוח בארץ. באמצעות בדיקה יסודית ניתן להוזיל את ביטוח הרכב לעיתים במאות שקלים אך חשוב לזכור, מחיר איננו הדבר הכי חשוב.

כאשר בוחנים ביטוח רכב ישנם מרכיבים אחרים שכדאי לשקול בעריכת הביטוח כמו למשל: חברת ביטוח מסוימת עשויה לתת מחיר זול עם השתתפות עצמית גבוהה יותר מהחברה השניה וכך בעת תאונה המבוטח ישלם מאות שקלים יותר לעומת  האופציה ה"יקרה" יותר. עוד דוגמה הינה גבולות האחריות בביטוח צד ג', לעיתים חברה אחת נותנת גבול אחריות נמוך משמעותית מחברה אחרת.

משמעות הדבר – לעשות ביטוח עם סוכן מקצוען בעל וותק ונסיון – לעיתים שווה לשלם כמה אחוזים יקר יותר ולקבל כיסוי מיטבי מאשר להסתכל על המחיר הזול ביותר.

שאלו אותנו אודות הכיסויים, בשביל זה אנחנו פה.

הרחבות מומלצות לביטוח הרכב לרכישה

 • גרירה
 • שבר שמשות
 • רכב חלופי בגניבה ובתאונה
 • הגנה משפטית
 • שירות פריצה והחלפת מנעול לרכב

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח הרכב השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

אנגלמן ביטוח

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

כתבות בנושא ביטוח רכב מתוך הבלוג שלנו:

ביטוח רכב טכנולוגי

עידן חדש בביטוחי הרכב – מוצרי ביטוח מבוססי שימוש, איכות וטכנולוגיה

ביטוח רכב הינו אחת מהוצאות הגדולות במשק בית ישראלי. בעקבות התחרות הרבה החלו חברות הביטוח לשווק ביטוחים שמתאמים לכמות הקילומטרים, איכות נהיגה, רכבים נוספים בבית ועוד. למדו איך להוזיל את ביטוח הרכב שלכם בעשרות אחוזים. כל זאת ועוד במאמר הבא:

קראו עוד:
אישור העדר תביעות בביטוח רכב

אישור העדר תביעות בביטוח רכב – המדריך המלא

אחד הפרמטרים החשובים ביותר ברכישת ביטוח מקיף או צד ג' לרכב הוא הסוגייה של העדר תביעות בביטוח רכב. אישור זה יכול להשפיע על מחיר ביטוח הרכב שלכם במאות אחוזים ולכן, רצוי מאוד שתכירו את הכללים הבאים בכדי להתנהל נכון בביטוח רכבכם.

קראו עוד:
שינוי גודל גופנים