ביטוח חיים

ביטוח חיים

שתפו את העמוד:

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו מתמחים במציאת פתרונות לביטוח חיים ופועלים עשורות שנים בתחום זה. בשורות הבאות תלמדו כיצד תוכלו להגן על עצמכם בצורה הטובה ביותר. 

האם ניתן להעריך כלכלית חיי אדם?

כנראה שלא אך עם כל הצער שבדבר ניתן להעריך את ההוצאות העתידיות של בני המשפחה. ביטוח חיים (נקרא כם ביטוח ריסק נועד לתת במידת הצורך סכום חד פעמי או סכומים חודשיים שתקבל האלמנה/הילדים במידה ובעלה נפטר (או הפוך) על מנת להמשיך ברמת החיים שהיו רגילים לפני מקרה המוות.

במידה ויש ביטוח משכנתא ואדם נפטר, המשכנתא תסולק וכך גם התשלומים החודשים אך לטעמנו זה לא מספיק. ועל כך נפרט בעמוד הבא:

איך מומלץ לחשב סכום לביטוח ריסק?

לפני שרוכשים ביטוח חיים אדם צריך להעריך מה הן ההוצאות החודשיות שלו (למעט המשכנתא שמבוטחת) ולהכפילן ב- 12 (חודשים) ובמספר השנים שירצה האדם להבטיח את עתיד משפחתו על מנת שיווצר סכום משמעותי שיכסה את ההוצאות העתידיות.

סכום ביטוח של מיליון ₪ נשמע סכום "מפוצץ" אך אם נבחן בפועל את ההוצאות החודשיות (קניות, מסגרות לילדים, הוצאות הרכב, ביטוחים וכד') כפול 12 חודשים כפול 10 שנים כנראה נגיע לסכום יותר גבוה ממיליון ₪.

דוגמה 10,000*12*10=1.2 מיליון.

ולכן, כאשר שואלים את השאלה "באיזה סכום לקנות ביטוח חיים?" יש לקחת את דוגמה זו בחשבון.

קבלו הצעת מחיר לביטוח חיים
ביטוח ריסק הוא משהו שלא נעים לחשוב עליו, עם זאת זהו אחד הביטוחים החשובים ביותר הקיימים שיש לקחת בחשבון. פנו אלינו ונסייע לכם למצוא פתרון ביטוח חיים שיתאים לצרכים שלכם.

מהם התנאים של של פוליסת חיים?

ישנם כמה תנאים לביטוח חיים וכמה אפשרויות לרכישתו (פרמיה משתנה כל שנה, כל 5 שנים, אפשרות לקניית קצבה לאלמנה וכד') וכמובן שלכל אדם מתאים משהו שונה מבחינת סכום ביטוח, צורת תשלום ולכמה זמן יהיה התשלום.

מי שמקבל את הפיצוי הביטוחי נקרא מוטב. בהתאם לצרכים של המבוטח ישנם אפשרויות להגדיר את הביטוח כך שהמוטב בביטוח יהיה שונה כמו למשל – ביטוח חיים למשכנתא – המוטב הינו הבנק, ביטוח שותפים ואנשי מפתח- המוטב הינו השותפים בעסק ועוד.

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו מאמינים ביצירת "חבילה מותאמת אישית" לכל לקוח המתחשבת בצרכיו ובביטוחים קיימים במסגרות פנסיוניות שיש לו וכד'.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח ריסק

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח חיים - סוכנות ביטוח אנגלמן
ביטוח חיים - סוכנות ביטוח אנגלמן

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים בביטוח חיים.

הצעת מחיר לביטוח ריסק
אנחנו מזמינים אתכם לדאוג היום ליום המחר באמצעות ביטוח ריסק. אנו סוכנות ביטוח אנגלמן בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי חיים ואנו משווקים את רוב פוליסות המוצעות כיום בישראל. צרו קשר עם המומחים שלנו.
דילוג לתוכן