ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

שתפו את העמוד:

ביטוח בריאות נועד לכסות הוצאות של טיפולים רפואיים. הביטוח מקנה לך את הפתרונות הדרושים על מנת להתמודד עם מצבים קשים כמו מחלה קשה, ניתוח או השתלה.

ביטוח בריאות פרטי

רוצים להבטיח לעצמכם את פוליסות ביטוח בריאות מורחבות והמשתלמות ביותר בענף? אצלנו ב-אנגלמן סוכנות לביטוח תוכלו ליהנות מ-65 שנות התמחות בענף הביטוח הרפואי.

כסוכנות ביטוח בעלת זהות משפחתית, אנחנו ב-אנגלמן סוכנות לביטוח מייחסים חשיבות רבה לתחום ביטוחי הרפואה למשפחה.

בחברתנו פועלים סוכני ביטוח מנוסים ומיומנים בתחום ביטוחי הבריאות, ובאמצעותם אנו משווקים לקהל לקוחותינו מגוון רחב של מסלולי ביטוח המותאמים באופן פרטני לכל משפחה ומשפחה בהתאם לצרכיה הביטוחיים, בתמהיל נכון משלל מוצרי חברות הביטוח השונות.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח בריאות פרטי
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן מתמחים בביטוח רפואי, חיים, משכנתא, סיעודי, תאונות אישיות ועוד. פנו אלינו ונסייע לכם למלא את הצהרת הבריאות בפוליסה בדרך הנכונה.

סוגי כיסויים השונים בביטוח רפואי

מסלולי הביטוח המשווקים על ידינו בתחום ביטוחי הבריאות למשפחה כוללים בתוכם את כל פתרונות הביטוח הנדרשים להבטחת מענה ביטוחי מורחב ומושלם במידת הצורך וברגעי האמת.

מסלולים אלו כוללים כיסויים מורחבים בתחום ביטוחי הבריאות כגון:

ועוד מגוון רחב של כיסויים העונים על כל צורך ביטוחי הקשור לתחום בריאות המשפחה.

תכנון והקמת פוליסות בריאות בהתאמה אישית

בדומה לכל מוצר ביטוחי אחר המשווק על ידינו, גם בתחום ביטוחי הבריאות תוכלו להבטיח לעצמכם את פוליסות הבריאות המורחבות והמשתלמות ביותר למשפחה וכל זאת במסגרת הליכי תכנון והקמה של פוליסות המותאמות באופן פרטני לכל משפחה ומשפחה בהתאם לצרכיה הביטוחיים ובתמהיל נכון של כיסויים מול שלל מוצרי חברות הביטוח השונות לקבלת הכיסוי המתאים למשפחה והטוב ביותר משלל חברות הביטוח.

סוכני הביטוח המנוסים והמיומנים שלנו מלווים באופן אישי כל לקוח ולקוחה בדרך להקמת פוליסת בריאות פרטית וזאת בהתאם לפרמטרים כגון: גיל, תחום עיסוק, מצב משפחתי, מצב בריאותי, היסטוריית מחלות בתוך המשפחה וכדומה.

בנוסף, הליכי התכנון וההקמה של פוליסות הבריאות הפרטיות, אנחנו ב-אנגלמן סוכנות לביטוח, מעמידים לרשות לקוחותינו גם שירותי מבדק ביטוחי המיועד לצרכי איתור כפילויות ביטוח בתחום ביטוחי הבריאות.

פעילותינו בנושא זה מבטיחה ללקוחותינו את תנאי הפוליסה המותאמים ביותר לצרכיהם מצד אחד ומצד שני היא מאפשרת להם תעריפי פוליסה מוזלים וחיסכון של עד אלפי שקלים בשנה במסגרת רכישת ביטוחי בריאות פרטיים לכל בני המשפחה.

מדוע נולד הצורך בביטוח פרטי?

מדינת ישראל ומערכת הבריאות התברכה ברופאים מצוינים שחלקם אף נמנים עם צמרת הרפואה העולמית אבל הם עובדים בתוך ועפ"י כללי אותה המערכת לרבות כל האילוצים והמגבלות הרבות הכרוכים בה. והמערכת הזו איננה מושלמת ונמצאת בגירעון תמידי בשל אילוצים תקציביים. לכן חלק ניכר מהציבור כבר הפנים זאת ורכש בנוסף ובאופן פרטי ביטוח משלים של קופת החולים.

אצל חלק ניכר מהציבור נוצרה תחושה של "ביטחון שווא" שהנה אנו מכוסים "כמו שצריך". אבל מרבית הציבור שהצטרף לביטוח המשלים מסוג “מושלם”, "פלטינום", "מגן זהב”, "מכבי שלי" וכד' לא יודע שאת הדברים החשובים באמת הביטוח הזה לא מכסה.

התרופות היקרות שאינן נמצאות בסל הבריאות, השתלות האיברים שלצערנו אין מספיק תרומות איברים שייתנו מענה לכל אותם אנשים הזקוקים להם. העדר מימון מספק לביצוע ניתוחים בחו"ל או טיפולים מיוחדים וניסיוניים. כמו כן, המערכת לא מסוגלת לספק ציוד רפואי מתקדם בזמינות הנדרשת. (MRI) ואת זה כולם חייבים לדעת!

פוליסת הבריאות לא נועדה לימים שהכול בסדר, הוא נועד לאותם זמנים שבהם הדברים משתבשים. הטיפול הקונבנציונלי הקיים (הממומן על ידי קופת החולים) לא בהכרח נותן מענה הולם ומותאם לצרכנים שלו- לנו.

מדוע כדאי לעשות ביטוח בריאות בסוכנות ביטוח אנגלמן?

שירות ויחס אישי לכל מבוטח/ת לאורך כל תקופת הביטוח

בסוכנות אנגלמן ובניו מאמינים כי העיסוק בביטוח רפואי הינו הרבה מעבר להחזרים כספיים, אלא בגדר שליחות. לסוכנות אנגלמן ובניו יש ניסיון עשיר בתחום ביטוחי בריאות, ויחד אתכם נבנה עבורכם פוליסת ביטוח המותאמת למצבכם הבריאותי. 

פוליסה זו תוודא כי במקרי חירום רפואיים תקבלו טיפול מסור, תחסכו זמן וכסף רב, וכאשר אתם זקוקים לטיפול רפואי דחוף, תקבלו אותו ללא עיכובים. רוצים לדעת יותר על פתרונות הביטוח המוצעים על ידינו בתחום ביטוחי הבריאות הפרטיים? 

סוכני הביטוח המנוסים שלנו כאן לרשותכם. לתיאום פגישה צרו איתנו קשר.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח בריאות

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח בריאות - סוכנות אנגלמן
ביטוח בריאות - סוכנות אנגלמן

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים בביטוחי בריאות פרטיים הכוללים: בדיקות וייעוץ עם רופאים מומחים, כיסוי תרופות שלא בסל הבריאות, כיסוי ניתוחים, כיסוי השתלות ושירותי רפואה נוספים. פנו אלינו ונשמח לסייע לכם בהגנה על משפחתכם.

קבלו הצעת מחיר לביטוח בריאות
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי הבריאות , אנו משווקים את רוב פוליסות המוצעות כיום בישראל. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר מצוין.
דילוג לתוכן