ערך כינון ביטוח מבנה

ייעוץ משכנתאות – בית בטוח מימון ומשכנתאות בע"מ

שתפו את העמוד:

מעוניינים לקחת משכנתא בתנאים הטובים ביותר? "בית בטוח מימון ומשכנתאות" בשיתוף סוכנות הביטוח אנגלמן דואגים לכם על מנת שתוכלו לממש את החלומות שלכם לרכישת דירה בתנאי ההלוואה הטובים ביותר.

למה "בית בטוח" משכנתאות?

כי אנו חברת היעוץ משכנתאות חוץ בנקאית המקצועית והמובילה בישראל. הצוות שלנו מומחים בכל סוגי עסקאות המשכנתא הגדולות והמורכבות ובעל ידע נרחב בתחומים המשיקים לעולם הלוואות הדיור.

בין נציגנו, יש מומחים בתחום תיווך הנלדן שעשו הסבה מקצועית לתחום המשכנתא, ידע נרחב משפטי בסוגיות נדלניות ופיננסיות, חיבור לחברות ביטוח רבות בישראל לצורך פתרון ביטוח המשכנתא ועוד.

באמצעות שירות ייעוץ המשכנתאות תוכלו להינות בין היתר מהיתרונות הבאים:

חיסכון במשכנתא

על ידי בניית תמהיל מקצועי ומותאם אישית אליכם אנחנו יודעים על ידי התאמת המסלולים והתמהיל ליצור לכם חסכון משמעותי בהחזרים על תשלומי המשכנתא ויכולת נוחה לחיות לצד החזרי המשכנתא.

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

שימוש באלגוריתם מיוחד למעקב, ניהול והתאמת הריביות כדי ליצור לכם חסכון מירבי במשכנתא (לפי סטטיסטיקות, ממוצעים וניתוח עסקאות משכנתא מקצועי בכל הארץ).

היתרון שבגודל

כאשר אדם עומד לבד מול גוף פיננסי הוא תמיד יהיה בעמדה נחותה יותר. כחברת משכנתאות גדולה, אנו משתמשים בכוח קנייה ומיקוח מול הבנקים הגדולים ודואגים בכך לתנאים עוד יותר טובים עבור הלקוחות שלנו.

תשלום רק כנגד תוצאות

כחברה מקצועית אנו דואגים לגבות תשלום רק על הצלחות וערך שאנחנו נותנים ולכן אתם יכולים להיות רגועים שהמקצועיות שלנו מחייבת אותנו לעמוד בסטנדרטים גבוהים על מנת להצליח ולהרוויח ביושר כחברה שעובדת על מוניטין .

פנו למקצועני המשכנתא שלנו
לכל אדם יש שאיפות ורצונות משלו כאשר הוא נוטל משכנתא. פנו אלינו לייעוץ ראשוני ללא התחייבות מיועץ משכנתאות מוסמך שיעזור לכם לחסוך כסף רב בנטילת המשכנתא.

מה תקבלו בתהליך ייעוץ למשכנתא?

אנו משתמשים בתוכנה מיוחדת שמשותפת עמכם לצורך להעלאת המסמכים, אישורים וסימולציות עבור התיק כולל סיכומים ושקיפות מלאה עם סנכרון מלא אליכם על מנת שתהיו שותפים מלאים בכל תהליך העבודה באופן ידידותי , יעיל ודיגיטלי על מנת שתוכלו להשקיף , ללמוד ולהחליט יחד איתנו בתהליך.

הצוות שלנו

גדי אנגלמן

גדי אנגלמן מנכ"ל

מנהל מחלקת ייעוץ משכנתאות - "בית בטוח"

מה זה ערך כינון של דירה

אולגה בוגרצ'וב

יועצת משכנתאות מוסמכת

לי אנגלמן

לי אנגלמן

מנהלת מחלקת תפעול

מלאו את הטופס להתייעצות עם יועץ משכנתאות מוסמך

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ייעוץ משכנתא מקצועי
לכל אדם יש שאיפות ורצונות משלו כאשר הוא נוטל משכנתא. פנו אלינו לייעוץ ראשוני ללא התחייבות מיועץ משכנתאות מוסמך שיעזור לכם לחסוך כסף רב בנטילת המשכנתא.
דילוג לתוכן