איתור ביטוחים

שתפו את העמוד:

האם שאלתם את עצמכם "איזה ביטוחים יש לי?". אם אתם לא בטוחים בתשובה, כדאי שתעשו בדיקת איתור ביטוחים על ידי שלל הכלים שמוצעים על ידי משרד האוצר. במאמר הבא ניתן לכם מספר טיפים וכלים רבי עוצמה בכדי שתוכלו להחזיר לעצמכם את השליטה בחיים הפיננסיים שלכם.

בעידן בו אנחנו דואגים לבטח את עצמנו מכל הכיוונים ובצדק, יכול בהחלט להיווצר מצב שחלק מהביטוחים שנעשה, יהפכו למיותרים או למיותרים בחלקם. 

מצב זה נוצר בגין כפל ביטוחים במסגרתו אנו משלמים פרמיה כפולה על כיסוי זהה, המסופק לנו בדרך כלל על ידי שני גורמים נפרדים כמו לדוגמה – רכישת ביטוח דרך מקום העבודה / סוכן הביטוח / מוקד טלפוני. 

אך כיום ישנם כלים זמינים ופשוטים שבאמצעותם ניתן לעשות סדר בתיק הביטוח ולגבש תמהיל ביטוח אופטימלי מול כלל הגורמים המבטחים.

תוכן עניינים - לחצו על רשימת נושאי המאמר לגישה מהירה

מהי תופעת ריבוי ביטוחים, ומה זה כפל ביטוח?

ריבוי ביטוחים היא תופעה של רכישת פוליסות ביטוח מרובות, שיכולות להיראות לנו מאוד חשובות בזמן מסויים, וזאת מבלי שאנחנו מודעים לכלל הפוליסות שכבר עומדות לרשותנו. 

כאשר אנו רוכשים פוליסת ביטוח פרטי, ייתכן שייווצר מצב שבו אנו משלמים פרמיה עבור כיסוי שכבר ניתן לנו למשל במסגרת קרן הפנסיה שלנו (למשל ביטוח אובדן כושר עבודה) או לחלופין קיים לנו ביטוח בריאות קבוצתי דרך מקום העבודה שלנו ורכשו ביטוח בריאות פרטי בגלל חוסר ידיעה או ש"הפחידו" אותנו. 

מצב זה נקרא כפל ביטוח ומשמעותו בזבוז מיותר של כסף על תשלומי פרמיה מיותרים.

שירות איתור ביטוחים
המשרד שלנו מתמחה באיתור ובדיקת כפל וחוסרים בביטוחים של המשפחה. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע באיתור הביטוחים שלכם באמצעות מגוון כלים מתקדמים.

מה זה איתור ביטוחים ומדוע חשוב לבצע אותו?

איתור ביטוחים הוא תהליך שניתן על ידי סוכנות הביטוח שלנו אשר מיועד לאתר את כלל פוליסות הביטוח הרשומות על שמו של אדם, מכל גורם מבטח שהוא. 

במהלך הבדיקה באמצעות כלים כמו הר הביטוח נוכל לאתר ביטוחי בריאות, ביטוח חיים ורכוש. את התיק הפנסיוני נוכל לאתר באמצעות המסלקה הפנסיונית וכספים אבודים באמצעות שירות הר הכסף.

לאחר קבלת הממצאים נוכל לעזור לכם לבחון האם כל הביטוחים האלה נדרשים, האם אתם משלמים על ביטוח שכבר מסופק לכם בערוץ אחר והאם קיים מצב של כפל ביטוח ותשלום כפול של פרמיות. 

איתור ביטוחים מאפשר לנו לעשות סדר בתיק הביטוח שלכם, ולהבטיח שאתם לא מוציאים כסף מיותר על ביטוחים וכיסויים מיותרים. היקף החיסכון לאחר תהליך כזה יכול להגיע לסכומים גבוהים מאוד לאורך שנות חייכם.

כיצד להימנע מכפל ביטוחים?

הפתרון הטוב ביותר למניעת כפל ביטוח, הוא סדר. בכל ביטוח שאתם רוכשים, חשוב לבחון את הביטוחים שכבר עומדים לרשותכם ואת הכיסויים שהם מספקים לכם, ולוודא שהביטוח שאותו אתם רוצים לרכוש, מספק לכם כיסויים חדשים מעבר לביטוחים הקיימים. 

יחד עם זאת, אם לא התנהלתם כך לאורך השנים ויש לכם חשש אמיתי למצב של ריבוי או כפל ביטוחים, באמצעות שירות איתור ביטוחים תוכלו לעשות סדר בתיק הביטוחים שלכם ולפתוח דף חדש לגמרי.

אנו מציעים שירות איתור ביטוחים לכל אדם, וללא קשר ליתר מוצרי ושירותי הביטוח שלנו. במסגרת השירות אנו נבצע איסוף שיטתי של כל המידע הביטוחי הקיים לגביכם ונערוך בדיקת ביטוחים השוואתית בין הפוליסות השונות והכיסויים הביטוחיים השונים. 

בתום התהליך, שמבוצע על ידי מומחי הביטוח שלנו, תוכלו ליהנות מסדר מופתי בתיק הביטוח שלכם, ומחיסכון כספי לא קטן. השאירו את פרטיכם ואנו נשמח לסייע.

שתפו את העמוד:

מלאו את הטופס לקבלת שירות איתור ביטוחים

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שירותי ביטוח מקצועיים - סוכנות ביטוח אנגלמן
שירותי ביטוח מקצועיים - סוכנות ביטוח אנגלמן

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים ברוב סוגי הביטוח ועוסקים בתחום הפיננסי. משרדנו מציע מגוון שירותים ובניהם: בדיקת תיק ביטוחי, תכנון פיננסי, יעוץ פרישה וכן בדיקה בהר הביטוח, המסלקה הפנסיונית, הר הכסף וכלים מתקדמים נוספים.

שירות איתור ביטוחים מקצועי
אל תשארו חסרי הונים מול החיובים החודשיים של ביטוחים שאינכם מכירים. הגיע הזמן לעשות סדר בביטוחים ולאתר את כל הפוליסות הקיימות שלכם ושל משפחתכם.
דילוג לתוכן