תכנון פיננסי

תכנון פיננסי

שתפו את העמוד:

כיצד אתם מתכננים את העתיד הפיננסי שלכם? האם יש לכם מטרות או חלומות שברצונכם להגשים בעוד כמה שנים? האם יש לכם מטרות שברצונכם להגשים לאחר הפרישה מהעבודה? 

האם ידוע לכם אם צברתם או תצברו מספיק כסף לגיל הפרישה? הגיע הזמן להחזיר את השליטה לידיים שלכם באמצעות תכנון פיננסי.

תכנון פיננסי בעזרת סוכנות אנגלמן ובניו

ישראלים רבים מגיעים לגיל הפרישה ללא חיסכון פנסיוני משמעותי שיאפשר להם לשמור על רמת חיים נאותה לאחר הפרישה לגמלאות. רבים מתושבי ישראל אינם מקדישים כל מחשבה בנושאים הללו הנופלים תחת התחום של תכנון פיננסי המיועד בעצם להבטיח את עתידם ואת עתיד משפחתם.

מרביתם, בדרך כלל מסתפקים בהפרשות של המעסיק לקרן פנסיה, ביטוח מנהלים או קופת גמל, ולא טורחים לבדוק פרמטרים חשובים כגון מהם דמי הניהול, מהי התשואה וכיצד להשקיע נכון את הכספים לעתיד בטוח על מנת להבטיח רמת חיים גבוהה.

בדיוק לשם כך, אנחנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו הקמנו את מחלקת אנגלמן פיננסים. המחלקה החדשה מציעה עבורכם שירותי תכנון פיננסי בהתאמה אישית. כל לקוח זוכה לליווי צמוד על ידי מתכנן פיננסי מוסמך ומנוסה, ולתוכנית פיננסית מותאמת אישית הכוללת מגוון מוצרים ופתרונות מתקדמים.

מעוניינים לבצע סדר בתיק הפיננסי שלכם?
לכל אדם יש שאיפות ורצונות משלו בכל הקשור לתחום הפיננסי. פנו אלינו לקבלת יעוץ ממתכנן פיננסי מוסמך שיעזור לכם לסלול דרך להגשמת המטרות והיעדים שלכם.

שירותים פיננסיים על ידי סוכנות אנגלמן ובניו

מחלקת אנגלמן פיננסים מתמחה בכל השירותים הפיננסיים הקיימים ומציעה ייעוץ וליווי צמוד לכל לקוח על ידי מתכנן פיננסי מוסמך. יודגש כי תכנון פיננסי הינו תהליך ארוך ומורכב אשר נועד לתת פתרונות ייחודיים לכל אחד ואחת שירצה בזאת ובהתאמה אישית. 

חלק מהפתרונות הללו עשויים להימצא במסגרת הפניית כספים למוצרים פיננסיים שונים, המחלקה שלנו מתמחה במגוון מוצרים ואפיקי השקעה, לרבות השקעות אלטרנטיביות ופוליסות חיסכון לפנסיה.

להלן תקציר של חלק מהמוצרים שאנו נעזרים בהם על מנת לאפשר לכם לממש את המטרות והיעדים שלכם בצורה האופטימאלית ביותר:

קרן השתלמות היא קופת חיסכון לשכירים ולעצמאים, במקור היא נועדה לצורך מימון השתלמויות מקצועיות, אך כיום היא משמשת כאפיק חיסכון אטרקטיבי לטווח בינוני. חשוב לדעת כי חיסכון בקרן השתלמות מקנה לכם הטבת מס משתלמת בשל הפטור ממס הגלום בה. בתכנון הפיננסי לרוב כוללים גם השקעה בקרנות השתלמות מובילות.

קופת גמל היא אפיק חיסכון לטווח ארוך עד בינוני המקנה לכם הטבת מס משתלמת. זהו מכשיר לחיסכון פנסיוני למרבית הציבור שכיום הינו בגדר חובה. אנו ננהל עבורכם את קופות הגמל על מנת למקסם תשואות, להוזיל עלויות כמו דמי ניהול, ולצבור יותר כסף עבורכם לפנסיה.

ניהול תיק השקעות​

ניהול תיק השקעות על ידי הצוות המנוסה שלנו מתחיל באפיון צרכים ובתכנון תיק השקעות מגוון ומותאם אישית לכסף הפנוי שצברתם, לאופי ההשקעות המתאים לכם ולרמת הסיכון המועדפת עליכם. יועץ השקעות יסייע לכם לקבל החלטות ואנו ננהל תיק השקעות אופטימלי עבורכם, בראייה ארוכת טווח ובשקיפות מלאה.

פוליסות חיסכון מהוות אלטרנטיבה מצוינת לקרנות נאמנות. לאחר אפיון צרכים ותיאום ציפיות נשקיע את כספכם באמצעות מכשירי השקעה מגוונים על מנת למקסם את הרווחים, תוך הוזלת דמי הניהול בפוליסות החיסכון המובילות, עם אפשרות למשיכת הכסף בכל עת.

כשנה לפני מועד הפרישה מהעבודה נסייע לכם להתאים את תיק ההשקעות והחיסכון הפנסיוני, תוך התייחסות עמוקה להיבטי המס השונים ובדיקת הזכויות המגיעות לכם. במסגרת תכנון הפרישה נציג בפניכם את הכספים והזכויות שצברתם במקום עבודתכם הנוכחי ובמקומות עבודה קודמים ונכוון אתכם כיצד למקסם את זכויותיכם לטובת השנים הבאות.

השקעות אלטרנטיביות​

תכנון פיננסי מקצועי ומתקדם כולל בין היתר שילוב של אפיק השקעות מוגדרות כהשקעות אלטרנטיביות. השקעות אלו המשתלבות יחד עם שאר מכשירי החיסכון וההשקעה בתיק שלכם מאפשרות לכם להנות מהמון יתרונות שטרם הכרתם. אנו נשמח להתאים עבורכם את ההשקעות האלטרנטיביות המתאימות ביותר עבורכם כך שהתיק שלכם יהיה יותר מגוון ויותר עשיר ולכם גם יותר בטוח.

הרישיונות וההסמכות שלנו ב"אנגלמן פיננסים"

אנחנו, בסוכנות אנגלמן ובניו, מחזיקים בכל הרישיונות וההסמכות הנדרשים על מנת לספק לכם שירותי תכנון פיננסי, ייעוץ פיננסי וניתוח תיקים.

בין השאר אנו מחזיקים ברישיונות / הסמכות הבאות:

מתכנן פיננסי מוסמך CFP מטעם איגוד המתכננים הפיננסים בישראל ומטעם הארגון העולמי הנמצא בארה"ב מציע תכנון פיננסי הוליסטי המבוסס על יעדים כלכליים לטווח קצר, בינוני וארוך, כדי לסייע לכם להגשים מטרות וחלומות, ולהגיע לגיל הפרישה עם נכסים משמעותיים המאפשרים לכם לשמור על סגנון החיים הרצוי גם לאחר הפרישה מהעבודה. 

מתכנן פיננסי באנגלמן פיננסים מציע תוכנית הוליסטית הכוללת תכנון השקעות תוך התייחסות לשיקולי מס, תכנון פרישה, ירושות ועיזבון, והשגת רשת ביטחון באמצעות מזעור סיכונים.

 

מתכנן פיננסי CFP ליאור לזרוביץ

הרישיון מטעם המפקח על הביטוח והרשות לניירות ערך במשרד האוצר מאפשר לנו לתכנן עבורכם תוכנית פנסיונית לטווח הארוך על מנת להבטיח את עתידכם ולפרוש מהעבודה בבטחה וללא דאגה כלכלית.

באופן כללי, כדי לעסוק בייעוץ ובתכנון פיננסי, צריך לקבל רישיון + הסמכה ורק לאחר הצלחה במבחנים מטעם הממונה על שוק ההון ומטעם הרשות לניירות ערך וכן מטעם ארגון ה Financial Planners Standard Board – FPSB. 

חשוב לציין כי בעקבות רפורמת בכר הכנסת חוקקה את חוק פיקוח על שירותים פיננסיים (עיסוק בייעוץ פנסיוני ובשיווק פנסיוני), התשס"ה – 2005. בעקבות הרפורמה נעשתה הבחנה בין יועץ פנסיוני למשווק פנסיוני. יועץ פנסיוני רשאי על פי החוק לתת ייעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החיסכון הפנסיוני באמצעות מוצר פנסיוני שאין ליועץ זיקה אליו. 

במחלקת הפיננסים שלנו בסוכנות אנגלמן ובניו, תיהנו מתכנון פיננסי המבוסס על ייעוץ, בדיקות והמלצות של יועץ פנסיה, יועץ השקעות, מתכנן פיננסי מוסמך וסוכן ביטוח פנסיוני. 

אנשי המקצוע שלנו מחויבים כלפיכם וממליצים באופן אובייקטיבי על מוצרים פיננסיים ומכשירי חיסכון והשקעה אטרקטיביים, כל זאת ועוד על מנת להבטיח את עתידכם ואת עתיד משפחתכם.

מדריכים ומוצרי פיננסים

לגישה מהירה בעבור סקירת מוצרי פיננסים ומדריכים שונים.

מחירון שירותים

מחירון

מוזמנים להתעדכן ב"מחירון" השירותים הפננסיים שלנו. בכל שאלה או הבהרה תוכלו להתקשר אלינו ונשמח לפרט ולהציג לכם את מלוא האפשרויות השונות.

מתקדמים לתכנון פיננסי

חשוב לזכור שכיום החיים הפיננסיים מורכבים בהרבה לעומת העבר, וכל אדם חייב לקבל החלטות פיננסיות כמו השקעות, חיסכון פנסיוני, ניהול כספים וניהול משק בית בהתאם למגבלות תקציב המשפחה.

מאחר וגם תוחלת החיים ארוכה יותר לעומת העבר, חשוב להיפגש עם מתכנן פיננסי כדי להגיע לגיל הפרישה עם נכסים המאפשרים לכם להגשים חלומות בתקופה הפנסיה ועל מנת לשמור על איכות חיים גבוהה.

התכנון הפיננסי חשוב עבורכם גם כדי להבטיח את עתיד בני המשפחה, לרבות בן או בת הזוג, ילדים ואפילו נכדים. כדי לעמוד במטרות שלכם בתקופת הפנסיה עליכם להתחיל לדאוג לתחום הפיננסי בגיל מוקדם ולהתנהל פיננסית בצורה נכונה ואחראית ובאופן עקבי. 

כאן בדיוק נכנס לתמונה המתכנן הפנסיוני – זהו איש מקצוע מנוסה ובעלי ידע מקיף ורחב בניהול השקעות ובתכנון פיננסי. תפקידו להתמקד בכם ולספק עבורכם מענה אובייקטיבי בהתאמה מדויקת לחלומות ולצרכים הייחודיים שלכם.

המתכנן הפיננסי יתאים עבורכם מספר מוצרים ויכין תוכנית פיננסית ארוכת טווח בהתאמה אישית ליעדים שברצונכם להשיג ולרמת החיים שאתם מייחלים לעצמכם בגיל הפרישה מהעבודה. חשוב לציין כי מתכנן פיננסי עובד בצורה שקופה והוא לא מייצג או משקף אינטרסים של בתי השקעות, בנקים וחברות ביטוח.

בנוסף, מתכנן פיננסי דואג להוזיל את עלויות דמי הניהול שאתם משלמים כדי להגדיל את סכום החיסכון, הוא גם ילווה אתכם באופן צמוד, יבצע שינויים בתוכנית בהתאם לצרכים המשתנים ולשינויים במשק ובכלכלה, ולמעשה הוא ידאג לכם ויסייע לכם לחיות את החיים שתמיד רציתם ועליהם חלמתם.

חשוב לציין כי תהליך של תכנון פיננסי הינו תהליך מתמשך לאורך השנים וככל שהצרכים שלנו משתנים, כך גם התוכניות שלנו לעתיד משתנות עימם. מתכנן פיננסי מלווה את הלקוחות שלו לאורך שנים רבות וטובות ונותן מענה שוטף לצרכים הללו לרבות במסגרת פגישות תקופתיות כחלק אינטגרלי ממפרט ההתקשרות עמכם.

אנו מזמינים אתכם לפגישת הכרות ולייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות מצדכם. צרו עמנו קשר עוד היום באמצעות הטלפון או השאירו לנו פרטים ליצירת קשר כאן באתר. אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי ונסייע גם לכם ליהנות מתכנון פיננסי הוליסטי ומותאם אישית, ומניהול נכון של תיק ההשקעות והביטוחים שלכם.

מלאו את הטופס להתייעצות עם מתכנן פיננסי מוסמך

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
אנגלמן פיננסים - תכנון פיננסי לכל המשפחה
אנגלמן פיננסים - תכנון פיננסי לכל המשפחה

אנו אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח הקמנו את מחלקת "אנגלמן פיננסים" על מנת לתת פתרון מתקדם והוליסטי ללקוחותינו המבקשים לבנות אסטרטגיה פיננסית להגשמת המטרות והיעדים הכלכליים.

אנו מציעים בניית תהליך "תכנון פיננסי" ללקוחותינו הכולל - תכנון פרישה, מקסום הטבות מס בחסכון, התאמה של תוכניות חיסכון, פוליסות חיסכון וקופות גמל, השקעות אלטרנטיביות ללקוחות ועוד.

תתנו לכסף שלכם לעבוד
האם אתם מנהלים את כספכם בצורה נכונה? האם אתם מנצלים את כל הטבות המס שאתם זכאים להם? האם הסיכון הפיננסי שלכם תואם את הגיל ורמת הסיכון הנכונה עבורכם? היכן כדאי להשקיע? ראוי לתכנן את העתיד הכלכלי שלכם באמצעות איש מקצוע.​

לשיחה ראשונית ללא התחייבות עם מתכנן פיננסי:

השאירו פרטים בטופס הבא:
דילוג לתוכן