תכנון פינסי

כיצד אתם מתכננים את העתיד הפיננסי שלכם? האם יש לכם מטרות או חלומות שברצונכם להגשים בעוד כמה שנים? האם יש לכם מטרות שברצונכם להגשים לאחר הפרישה מהעבודה? האם ידוע לכם אם צברתם  או תצברו מספיק כסף לגיל הפרישה? הגיע הזמן להחזיר את השליטה לידיים שלכם באמצעות תכנון פיננסי.

הגיע הזמן לתת לכסף שלך לעבוד

תכנון פיננסי בעזרת סוכנות אנגלמן ובניו

ישראלים רבים מגיעים לגיל הפרישה ללא חיסכון פנסיוני משמעותי שיאפשר להם לשמור על רמת חיים נאותה לאחר הפרישה לגמלאות. רבים מתושבי ישראל אינם מקדישים כל מחשבה בנושאים הללו הנופלים תחת התחום של תכנון פיננסי המיועד בעצם להבטיח את עתידם ואת עתיד משפחתם. מרביתם, בדרך כלל מסתפקים בהפרשות של המעסיק לקרן פנסיה, ביטוח מנהלים או קופת גמל, ולא טורחים לבדוק פרמטרים חשובים כגון מהם דמי הניהול, מהי התשואה וכיצד להשקיע נכון את הכספים לעתיד בטוח על מנת להבטיח רמת חיים גבוהה.

 

בדיוק לשם כך, אנחנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו הקמנו את מחלקת אנגלמן פיננסים. המחלקה החדשה מציעה עבורכם שירותי תכנון פיננסי בהתאמה אישית. כל לקוח זוכה לליווי צמוד על ידי מתכנן פיננסי מוסמך ומנוסה, ולתוכנית פיננסית מותאמת אישית הכוללת מגוון מוצרים ופתרונות מתקדמים.

להלן כל המידע שתצרטכו בנושא תכנון פיננסי

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
תכנון פיננסי אנגלמן

שירותים פיננסיים על ידי סוכנות אנגלמן ובניו

מחלקת אנגלמן פיננסים מתמחה בכל השירותים הפיננסיים הקיימים ומציעה ייעוץ וליווי צמוד לכל לקוח על ידי מתכנן פיננסי מוסמך. יודגש כי תכנון פיננסי הינו תהליך ארוך ומורכב אשר נועד לתת פתרונות ייחודיים לכל אחד ואחת שירצה בזאת. חלק מהפתרונות הללו עשויים להימצא במסגרת הפניית כספים למוצרים פיננסיים שונים, המחלקה שלנו מתמחה במגוון מוצרים ואפיקי השקעה, לרבות השקעות אלטרנטיביות ופוליסות חיסכון לפנסיה. 

להלן תקציר של חלק מהמוצרים שאנו נעזרים בהם על מנת לאפשר לכם לממש את המטרות והיעדים שלכם בצורה האופטימאלית ביותר:

תכנון פיננסי

קרן השתלמות

קרן השתלמות היא קופת חיסכון לשכירים ולעצמאים, במקור היא נועדה לצורך מימון השתלמויות מקצועיות, אך כיום היא משמשת כאפיק חיסכון אטרקטיבי לטווח בינוני. חשוב לדעת כי חיסכון בקרן השתלמות מקנה לכם הטבת מס משתלמת בשל הפטור ממס הגלום בה. בתכנון הפיננסי לרוב כוללים גם השקעה בקרנות השתלמות מובילות.

לקריאה נוספת
תכנון פיננסי

ניהול קופות גמל

קופת גמל היא אפיק חיסכון לטווח ארוך עד בינוני המקנה לכם הטבת מס משתלמת. זהו מכשיר לחיסכון פנסיוני למרבית הציבור שכיום הינו בגדר חובה. אנו ננהל עבורכם את קופות הגמל על מנת למקסם תשואות, להוזיל עלויות כמו דמי ניהול, ולצבור יותר כסף עבורכם לפנסיה.

לקריאה נוספת
תכנון פיננסי

ניהול תיק השקעות

ניהול תיק השקעות על ידי הצוות המנוסה שלנו מתחיל באפיון צרכים ובתכנון תיק השקעות מגוון ומותאם אישית לכסף הפנוי שצברתם, לאופי ההשקעות המתאים לכם ולרמת הסיכון המועדפת עליכם. יועץ השקעות יסייע לכם לקבל החלטות ואנו ננהל תיק השקעות אופטימלי עבורכם, בראייה ארוכת טווח ובשקיפות מלאה.

לקריאה נוספת
תכנון פיננסי

פוליסות חיסכון וקופות גמל להשקעה

פוליסות חיסכון וקופות גמל להשקעה מהוות אלטרנטיבה מצוינת לקרנות נאמנות. לאחר אפיון צרכים ותיאום ציפיות נשקיע את כספכם באמצעות מכשירי השקעה מגוונים על מנת למקסם את הרווחים, תוך הוזלת דמי הניהול בפוליסות החיסכון המובילות, עם אפשרות למשיכת הכסף בכל עת. 

לקריאה נוספת
תכנון פרישה

תכנון וייעוץ לקראת פרישה מהעבודה

כשנה לפני מועד הפרישה מהעבודה נסייע לכם להתאים את תיק ההשקעות והחיסכון הפנסיוני, תוך התייחסות עמוקה להיבטי המס השונים ובדיקת הזכויות המגיעות לכם. במסגרת תכנון הפרישה נציג בפניכם את הכספים והזכויות שצברתם במקום עבודתכם הנוכחי ובמקומות עבודה קודמים ונכוון אתכם כיצד למקסם את זכויותיכם לטובת השנים הבאות.

לקריאה נוספת
תכנון פיננסי

השקעות אלטרנטיביות

תכנון פיננסי מקצועי ומתקדם כולל בין היתר שילוב של אפיק השקעות מוגדרות כהשקעות אלטרנטיביות. השקעות אלו המשתלבות יחד עם שאר מכשירי החיסכון וההשקעה בתיק שלכם מאפשרות לכם להינות מהמון יתרונות שטרם הכרתם. אנו נשמח להתאים עבורכם את ההשקעות האלטרנטיביות המתאימות ביותר עבורכם כך שהתיק שלכם יהיה יותר מגוון ויותר עשיר ולכם גם יותר בטוח.

לקריאה נוספת

הרישיונות וההסמכות שלנו

אנחנו, בסוכנות אנגלמן ובניו, מחזיקים בכל הרישיונות וההסמכות הנדרשים על מנת לספק לכם שירותי תכנון פיננסי, ייעוץ פיננסי וניתוח תיקים. בין השאר אנו מחזיקים ברישיונות / הסמכות הבאים:

מתכנן פיננסי

הסמכה לתכנון פיננסי CFP

מתכנן פיננסי מוסמך CFP מטעם איגוד המתכננים הפיננסים בישראל ומטעם הארגון העולמי הנמצא בארה"ב מציע תכנון פיננסי הוליסטי המבוסס על יעדים כלכליים לטווח קצר, בינוני וארוך, כדי לסייע לכם להגשים מטרות וחלומות, ולהגיע לגיל הפרישה עם נכסים משמעותיים המאפשרים לכם לשמור על סגנון החיים הרצוי גם לאחר הפרישה מהעבודה. מתכנן פיננסי באנגלמן פיננסים מציע תוכנית הוליסטית הכוללת תכנון השקעות תוך התייחסות לשיקולי מס, תכנון פרישה, ירושות ועיזבון, והשגת רשת ביטחון באמצעות מזעור סיכונים.

רשיון סוכן ביטוח

רישיון ביטוח פנסיוני

הרישיון מטעם המפקח על הביטוח והרשות לניירות ערך במשרד האוצר מאפשר לנו לתכנן עבורכם תוכנית פנסיונית לטווח הארוך על מנת להבטיח את עתידכם ולפרוש מהעבודה בבטחה וללא דאגה כלכלית.

לקבלת יעוץ ללא התחייבות:

ליאור לזרוביץ מתכנן פיננסי

באופן כללי, כדי לעסוק בייעוץ ובתכנון פיננסי, צריך לקבל רישיון + הסמכה ורק לאחר הצלחה במבחנים מטעם הממונה על שוק ההון ומטעם הרשות לניירות ערך וכן מטעם ארגון הFinancial Planners Standard Board – FPSB. חשוב לציין כי בעקבות רפורמת בכר הכנסת חוקקה את חוק פיקוח על שירותים פיננסיים (עיסוק בייעוץ פנסיוני ובשיווק פנסיוני), התשס"ה-2005. בעקבות הרפורמה נעשתה הבחנה בין יועץ פנסיוני למשווק פנסיוני. יועץ פנסיוני רשאי על פי החוק לתת ייעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החיסכון הפנסיוני באמצעות מוצר פנסיוני שאין ליועץ זיקה אליו.

במחלקת הפיננסים שלנו בסוכנות אנגלמן ובניו, תיהנו מתכנון פיננסי המבוסס על ייעוץ, בדיקות והמלצות של יועץ פנסיה, יועץ השקעות, מתכנן פיננסי מוסמך וסוכן ביטוח פנסיוני. אנשי המקצוע שלנו מחויבים כלפיכם וממליצים באופן אובייקטיבי על מוצרים פיננסיים ומכשירי חיסכון והשקעה אטרקטיביים, כל זאת ועוד על מנת להבטיח את עתידכם ואת עתיד משפחתכם.

מדריכים ומוצרי פיננסים

לגישה מהירה בעבור סקירת מוצרי פיננסים ומדריכים שונים.

מתקדמים לתכנון פיננסי

חשוב לזכור שכיום החיים הפיננסיים מורכבים בהרבה לעומת העבר, וכל אדם חייב לקבל החלטות פיננסיות כמו השקעות, חיסכון פנסיוני, ניהול כספים וניהול משק בית בהתאם למגבלות תקציב המשפחה. מאחר וגם תוחלת החיים ארוכה יותר לעומת העבר, חשוב להיפגש עם מתכנן פיננסי כדי להגיע לגיל הפרישה עם נכסים המאפשרים לכם להגשים חלומות בתקופה הפנסיה ועל מנת לשמור על איכות חיים גבוהה.

התכנון הפיננסי חשוב עבורכם גם כדי להבטיח את עתיד בני המשפחה, לרבות בן או בת הזוג, ילדים ואפילו נכדים. כדי לעמוד במטרות שלכם בתקופת הפנסיה עליכם להתחיל לדאוג לתחום הפיננסי בגיל מוקדם ולהתנהל פיננסית בצורה נכונה ואחראית ובאופן עקבי. כאן בדיוק נכנס לתמונה המתכנן הפנסיוני – זהו איש מקצוע מנוסה ובעלי ידע מקיף ורחב בניהול השקעות ובתכנון פיננסי. תפקידו להתמקד בכם ולספק עבורכם מענה אובייקטיבי בהתאמה מדויקת לחלומות ולצרכים הייחודיים שלכם.

המתכנן הפיננסי יתאים עבורכם מספר מוצרים ויכין תוכנית פיננסית ארוכת טווח בהתאמה אישית ליעדים שברצונכם להשיג ולרמת החיים שאתם מייחלים לעצמכם בגיל הפרישה מהעבודה. חשוב לציין כי מתכנן פיננסי עובד בצורה שקופה והוא לא מייצג או משקף אינטרסים של בתי השקעות, בנקים וחברות ביטוח.

בנוסף, מתכנן פיננסי דואג להוזיל את עלויות דמי הניהול שאתם משלמים כדי להגדיל את סכום החיסכון, הוא גם ילווה אתכם באופן צמוד, יבצע שינויים בתוכנית בהתאם לצרכים המשתנים ולשינויים במשק ובכלכלה, ולמעשה הוא ידאג לכם ויסייע לכם לחיות את החיים שתמיד רציתם ועליהם חלמתם.

חשוב לציין כי תהליך של תכנון פיננסי הינו תהליך מתמשך לאורך השנים וככל שהצרכים שלנו משתנים, כך גם התוכניות שלנו לעתיד משתנות עימם. מתכנן פיננסי מלווה את הלקוחות שלו לאורך שנים רבות וטובות ונותן מענה שוטף לצרכים הללו לרבות במסגרת פגישות תקופתיות כחלק אינטגרלי ממפרט ההתקשרות עמכם.

אנו מזמינים אתכם לפגישת הכרות ולייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות מצדכם. צרו עמנו קשר עוד היום באמצעות הטלפון או השאירו לנו פרטים ליצירת קשר כאן באתר. אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי ונסייע גם לכם ליהנות מתכנון פיננסי הוליסטי ומותאם אישית, ומניהול נכון של תיק ההשקעות והביטוחים שלכם.

לקבלת יעוץ ללא התחייבות:

אנגלמן ביטוח

מאמרים פיננסים מהבלוג שלנו:

שינוי גודל גופנים