ביטוח משכנתא

שתפו את העמוד:

כשאנחנו מתכוונים לגשת אל הבנק לבקש הלוואת משכנתא על מנת לרכוש נכס, עלינו לקחת בחשבון שיש תנאים שונים בשביל שנוכל לקבל אותה מתוך מטרה שהבנק לא יסכן את ההשקעה שלו. אחד התנאים שהבנק ידרוש מאיתנו זה לקנות ביטוח משכנתא.

מה זה ביטוח משכנתא, כיצד אפשר לחסוך בעלויות הביטוח ואיך בוחרים ביטוח משכנתא מתאים? כל זאת בעמוד הבא:

מהו ביטוח משכנתא?

כאשר אנו רוכשים דירה אנו לרוב נוטלים משכנתא בבנק. הלוואה זו לרוב המשמעותית והגבוהה ביותר שנקבל ולכן הבנק דורש ומחייב להגן על עצמו בפני מצב שאין יכולת ללווה להחזיר את ההלוואה.

ביטוח משכנתא מבוסס על סוג של ערבות בנקאית במקרה של מוות למבוטח או הרס לדירה במקרה של אש רעידת אדמה וכד'.

ישנם שני תרחישים שבהם הבנק מבקש להגן על עצמו – מות של נוטל ההלוואה והרס של מבנה הדירה. לכן ביטוח המשכנתא בנויה משתי פוליסות נפרדות.

כיצד בוחרים ביטוח משכנתא?

רכישת פוליסת ביטוח משכנתא הינה החלטה חשובה ביותר מכיוון שאורך חיי הפוליסה הינה כאורך חיי ההלוואה וזו לעיתים נמשכת כ-30 שנים.

לכן כדאי לבדוק אלטרנטיבה הכי זולה ומקיפה לערבות זאת.

שירותים ומוצרי ביטוח משכנתא שאנו מציעים בסוכנות אנגלמן:

ביטוח חיים למשכנתא מהווה נדבך חשוב מאוד ברכישת המשכנתא, ככל שתשלומי ההללואה ירדו עם השנים, כך גם סכום הביטוח ירד בהתאמה.

ביטוח למבנה הנכס, מחושב על פי ערך כינון שווי לפי מ"ר של הדירה הבנויה. ניתן לרכוש בפוליסת משכנתא משולבת או בנפרד במסגרת ביטוח דירה עם שעבוד לבנק.

כאשר ישנה בעיה רפואית או מגבלה כלשהי, חברת הביטוח עשויה להעמיד קשיים למבוטח "להתקבל" למסלול ביטוח משכנתא. ראו מאמר שכתבנו בנושא עם טיפים לחיסכון:

מרכיב ביטוח החיים בפוליסת ביטוח המשכנתא מתייקר ככל שגיל המבוטח עולה. מסיבה זו כדאי לערוך סקר מקיף בין חברות הביטוח וישנם מספר דרכים להפחית מחיר הביטוח

כאשר המבוטח מעשן סיגריות, הפרמיה הביטוחית עולה באופן משמעותי בביטוח החיים למשכנתא. כיצד רוכשים ביטוח למעשנים? היכנסו למדריך הבא:

משרד האוצר סיפק כלי מיוחד לציבור שמטרתו השוואת ביטוח חיים במספר חברות ביטוח תוך התחייסות למדדי שירות ועוד.

יש לכם משכנתא קיימת? לאורך השנים חלים עליות מחיריים. חשוב לדעת שניתן לבצע תהליך של מחזור ביטוח משכנתא ולבצע הוזלה משמעותית. למדו עוד:

כאשר נדרשים לבצע ביטוח חיים למשכנתא אנו נדרש בדרך כלל לבצע "חיתום רפואי" ובו יהיה עלינו לדווח על מצבנו הרפואי. בחלק מהמקרים ניתן לוותר על הצהרת בריאות זו. למדו עוד:

קבלו הצעת מחיר לביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא עושים אצל סוכן ביטוח ולא בבנק. רק אצל סוכן הביטוח. קבלו מצוות אנגלמן ביטוחי משכנתא הצעה משתלמת שתוכל לחסוך לכם עד 30% במחיר הביטוח.

יתרונות סוכן הביטוח אל מול סוכנות של הבנק:

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו מומחים בתחום המשכנתא ובעלי ניסיון של עשרות שנים בתחום זה. הסוכנות יודעת לתת מחיר משתלם תוך כדי שמירה על הכיסוי הטוב ביותר ללקוח.

לפני שבוחרים ביטוח דרך ברירת המחדל בבנק חשוב לדעת את הבאים:

מדוע חשוב לבדוק את המשכנתא בכל כמה שנים?

מכיוון שיתרות המשכנתא יורדות, ביטוח החיים בד"כ בנויי מהיתרות היורדות אך גם מושפע מגיל המבוטח ומצב בריאות שכן ככל שגיל המבוטח עולה – כך המחיר עולה עקב הסיכון למקרה מוות.

תעריפי חברות הביטוח משתנות ללא הרף, לעיתים אפשר להתחיל בחברה שנחשבת זולה בתקופת זמן מסויימת ולאחר מספר שנים מתברר שניתן לשפר ולהוזיל מחירים באופן דרסטי בחברת ביטוח אחרות…

גם כאן יש יש שיקול דעת של סוכן ביטוח מקצועי לבדוק היטב את התנאים באותו זמן של העברה ולתת הצעה אטרקטיבית ונכונה לגיל ולמצב הבריאותי, בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו תמיד נהיה עם היד על הדופק בשביל להתאים לך תוכנית ביטוח נכונה וזולה ונדאג לחסוך לך אלפי שקלים במצטבר לאורך תקופת הביטוח.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח משכנתא

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח משכנתא - סוכנות ביטוח אנגלמן
ביטוח משכנתא - סוכנות ביטוח אנגלמן

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים במתן פתרונות בביטוח חיים למשכנתא וביטוח מבנה למשכנתא. למשרדנו ישנו יתרון משמעות בלתת כיסויים לבעלי מצב רפואי קודם וכל זאת במחירים מעולים.

הצעה לביטוח משכנתא
אורך חיי המשכנתא הופכות את מחיר הביטוח החודשי לגורם שיכול לחסוך בטווח הארוך עשרות אלפי שקלים. פנו אלינו לקבלת הצעה משתלמת ממרכז ביטוחי המשכנתאות של אנגלמן.
דילוג לתוכן