ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

כאשר אנו רוכשים דירה אנו לרוב נוטלים משכנתא בבנק. הלוואה זו לרוב המשמעותית והגבוהה ביותר שנקבל ולכן הבנק דורש ומחייב להגן על עצמו בפני מצב שאין יכולת ללווה להחזיר את ההלוואה.

מהו ביטוח משכנתא?

כאשר אנו רוכשים דירה אנו לרוב נוטלים משכנתא בבנק. הלוואה זו לרוב המשמעותית והגבוהה ביותר שנקבל ולכן הבנק דורש ומחייב להגן על עצמו בפני מצב שאין יכולת ללווה להחזיר את ההלוואה.

כיום אנו נדרשים ע"פ חוק לבצע ביטוח משכנתא: החוק נוסד בשנת 2000 – "חוק ביטוח  משכנתא" בכדי לקבל ערבים להלוואות המשכנתא וזאת כדי למנוע סיכון כלכלי לבנק ולשאר המשק.

ביטוח משכנתא מבוסס על סוג של ערבות בנקאית במקרה של מוות למבוטח או הרס לדירה במקרה של אש רעידת אדמה וכד'

ישנם שני תרחישים שבהם הבנק מבקש להגן על עצמו – מות של נוטל ההלוואה והרס של מבנה הדירה. לכן ביטוח המשכנתא בנויה משתי פוליסות נפרדות.

 • ביטוח חיים למשכנתא: פטירתו של המבוטח – מזכה כיסוי לבנק לסגור את יתרת המשכנתא
 • ביטוח מבנה למשכנתא: מכסה נזקים כגון: שריפה, נזקי סערה וטבע, רעידת אדמה, נזקי צנרת ועוד.
קבלו הצעת מחיר לביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא עושים אצל סוכן ביטוח ולא בבנק. רק אצל סוכן הביטוח. קבלו מצוות אנגלמן ביטוחי משכנתא הצעה משתלמת שתוכל לחסוך לכם עד 30% במחיר הביטוח.

כיצד בוחרים ביטוח משכנתא?

רכישת פוליסת ביטוח משכנתא הינה החלטה חשובה ביותר מכיוון שאורך חיי הפוליסה הינה כאורך חיי ההלוואה וזו לעיתים נמשכת כ-30 שנים.

לכן כדאי לבדוק אלטרנטיבה הכי זולה ומקיפה לערבות זאת.

יתרונות סוכן מול סוכנות בנק:

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו מומחים בתחום המשכנתא ובעלי ניסיון של עשרות שנים בתחום זה. הסוכנות יודעת לתת מחיר משתלם תוך כדי שמירה על הכיסוי הטוב ביותר ללקוח.

לפני שבוחרים ביטוח דרך ברירת המחדל בבנק חשוב לדעת את הבאים:
 • לא להיות לקוח שבוי בבנק – למעשה היום בעת נטילת המשכנתא – הבנק גורם לך לחתום על "ערימת מסמכים" שבהם יש אישור לסוכנות ביטוח של הבנק שיתקשרו אליך לביצוע הביטוח תחת שם הבנק ובמחיר גבוהה דרמטית לעומת הסוכן הפרטי.
 • בביטוחי הבנק הצהרת הבריאות הינה מקוצרת ולא יסודית ואינה עומדת בדרישות בשעת אמת. לצערנו היו מקרים שבהם בעלי פוליסה למשכנתא נפטרו והבנק אינו קיבל את הפיצוי הכספי עבור כיסוי המשכנתא ולכן המשכנתא "הופלה" על האלמן או האלמנה שממשיכים לשלם את המשכנתא כדת וכדין שזה לפני עצמו גורם למשבר כלכלי גדול.
 • בפוליסת המשכנתא למבנה היתרון המשמעותי לסוכן לעומת המוצר של הבנק הוא שיש כיסוי לצד ג'. למעשה הבנק (סוכנות הביטוח של הבנק) אינה יכולה מבחינת החוק של המפקח על הביטוח לרכוש כיסוי זה. ביטוח צד ג' הוא אחד הגורמים העיקריים והכי חשובים בביטוח הנכס.

  לדג' אם יש נזילה בבית משותף והמים חלחלו לקומה מטה לתקרת השכן. השכן יוכל לתבוע בבית משפט כל נזק כלכלי הנגרם לו ובעל הדירה מלמעלה (או פוליסת הביטוח צד ג' ) יאלצו לשלם.
 • הבנק עובד על מוקד שירות וקבלני משנה. לעיתים כאשר יש נזק או חשש לנזק או שאלות למבוטח, לעיתים קרובות יאלץ להתמודד עם בירוקרטיה קשה ולא מקצועית דרך מבוך טלפונים של חברת הביטוח (אם יפנה הלקוח לכל עזרה מול חברת הביטוח אינו יקבל מענה וישלח חזרה לבנק כי הבנק קיבל בעלות מלאה על כל התהליך.

  לעומת זאת, סוכן ביטוח זמין 24/7 , מעמיד את הצוות המקצועי המיומן – הן בתחום ביטוח החיים והן בתחום ביטוח המבנה העוקב אחר הנעשה ומחזיר תשובות בזמן הקצר ביותר ורואה את טובת הלקוח ולא את אינטרס חברת הביטוח.

  זה יתרון משמעותי מכיוון שברגע האמת הסוכן הוא בעל אוזן קשבת ולא מוקד שירות מרוחק והצוות הוא איכותי ומקצועי בעלי רשיונות והשכלה ביטוחית ולא סטודנט בשכר מינימום שנמצא במוקדי הבנק או חברות הביטוח הישירות.
 • סוכן טוב ידע תמיד בביטוח משכנתא לדאוג לך למחיר המשתלם ביותר ולא לשכוח אותך כמו בסוכנות הבנק לכל תקופת המשכנתא.

מדוע חשוב לבדוק את המשכנתא בכל כמה שנים?

מכיוון שיתרות המשכנתא יורדות, ביטוח החיים בד"כ בנויי מהיתרות היורדות אך גם מושפע מגיל המבוטח ומצב בריאות שכן ככל שגיל המבוטח עולה – כך המחיר עולה עקב הסיכון למקרה מוות.

תעריפי חברות הביטוח משתנות ללא הרף, לעיתים אפשר להתחיל בחברה שנחשבת זולה בתקופת זמן מסויימת ולאחר מספר שנים מתברר שניתן לשפר ולהוזיל מחירים באופן דרסטי בחברת ביטוח אחרות…

גם כאן יש יש שיקול דעת של סוכן ביטוח מקצועי לבדוק היטב את התנאים באותו זמן של העברה ולתת הצעה אטרקטיבית ונכונה לגיל ולמצב הבריאותי, בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו תמיד נהיה עם היד על הדופק בשביל להתאים לך תוכנית ביטוח נכונה וזולה ונדאג לחסוך לך אלפי שקלים במצטבר לאורך תקופת הביטוח.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח משכנתא - סוכנות ביטוח אנגלמן
ביטוח משכנתא - סוכנות ביטוח אנגלמן

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים במתן פתרונות בביטוח חיים למשכנתא וביטוח מבנה למשכנתא. למשרדנו ישנו יתרון משמעות בלתת כיסויים לבעלי מצב רפואי קודם וכל זאת במחירים מעולים.

הצעה לביטוח משכנתא
אורך חיי המשכנתא הופכות את מחיר הביטוח החודשי לגורם שיכול לחסוך בטווח הארוך עשרות אלפי שקלים. פנו אלינו לקבלת הצעה משתלמת ממרכז ביטוחי המשכנתאות של אנגלמן.
דילוג לתוכן