בדיקת ביטוחים

שתפו את העמוד:

בישראל נזרקים עשרות מליוני שקלים מידי שנה לפח בגלל תופעת כפל הביטוח. בדיקת ביטוחים על ידי סוכן ביטוח / יועץ עשויה לחסוך לכם כסף רב ותוכל להצביע על חוסרים בכיסויים ביטוחיים הכרחיים. כיצד תוכלו לחסוך בביטוחים? ננסה לעשות לכם מעט סדר בנוגע לנושא חשוב זה:

תוכן עניינים - לחצו על רשימת נושאי המאמר לגישה מהירה

איזה ביטוחים יש לי?

אנו חיים בעידן בו ישנה מודעות גבוהה לחשיבות מוצרי הביטוח בחיינו. אנו מבינים כי לא הכל בטוח בחיים, ואף אחד מאיתנו לא באמת יודע מה ילד יום, ולכן חשוב לנו להבטיח את יכולתנו להתמודד עם כל אתגר שלא יבוא, וזאת באמצעות שלל ביטוחים, החל מביטוח רכב, דרך ביטוח דירה וכלה בביטוח בריאות ואובדן כושר עבודה ועוד. 

למעשה, רבים מאיתנו רוכשים כלכך הרבה ביטוחים "כי צריך" ואנו כבר לא יודעים מה יש ומה אין לנו מבחינת כיסויי ביטוח.

חלק מהביטוחים מסופקים לנו במסגרת תכניות ממשלתיות כדוגמת ביטוח בריאות ממלכתי, ביטוח סיעודי של קופת חולים וביטוחים אחרים כמו ביטוח חובה לרכב המכסה גרימת נזק ומוות בתאונת דרכים, ביטוחים שונים אשר משווקים כדרך קבע דרך מוקדים טלפונים ואשר הכיסויים בהם אינם ברורים. 

במקרים רבים, נוצר מצב של כפל ביטוח או חוסר של כיסויים אקוטיים שחובה עלינו להתייחס אליהם.

שירות בדיקת ביטוחים
המשרד שלנו מתמחה באיתור ובדיקת כפל וחוסרים בביטוחים של המשפחה. אנו מציעים בדיקות במגוון כלים מקצועיים והכנת דו"ח מפורט ללקוח ומתן המלצות לקבלת מקסימום כיסוי ביטוחי במחיר מינימלי. צרו איתנו קשר ליעוץ ראשון ללא התחייבות.

מהי תופעת כפל ביטוח?

כפל ביטוח, שנקרא גם כפל ביטוחים, הוא מצב בו אנו משלמים פרמיית ביטוח כפולה, לרוב לשני גורמים נפרדים, בגין אותו כיסוי ביטוחי. 

כך למשל, במידה ויש לכם ביטוח בריאות פרטי, ייתכן שאתם משלמים על כיסוי שמוענק לכם על ידי ביטוח של מקום עבודתכם, ולכן אתם משלמים עליו פעמיים, גם בתשלום החודשי בביטוח הפרטי וגם בפרמיה החודשית בביטוח של מקום עבודתכם. 

בשנים האחרונות, הולכת ומתרחבת תופעת כפל הביטוח בגין ריבוי ביטוחים מסוגים שונים עקב שיווק ביטוחים אגרסיבי על ידי גורמים כאלה ואחרים ועוד. לרוב באמצעות בדיקת ביטוחים פשוטה ניתן לחסוך כסף רב בתכנון מחודש של כלל תמהיל הביטוח שלכם.

כפל ביטוח יכול להתרחש בכל סוג של ביטוח ואפילו חיסכון ארוך טווח. כך למשל, ייתכן שעומדת לרשותכם קופת גמל ישנה שאינכם זוכרים או אינכם מודעים לקיומה, ובמקביל אתם חוסכים בקופת גמל נוספת. 

בכל שנה אתם משלמים למעשה דמי ניהול לשתי הקרנות, כשאיחודן היה יכול לייצר עבורכם תשואות גבוהות יותר וחיסכון בדמי הניהול. הדברים נכונים גם לגבי ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח אובדן כושר עבודה, קרן פנסיה, קרנות השתלמות וכן הלאה.

מהן הדרכים להימנע מעודף ביטוחים ומהי בדיקת ביטוחים?

כדי להימנע ממצב של כפל ביטוח, יש לערוך בדיקת ביטוחים (רצוי דרך סוכנות ביטוח מיומנת). 

בדיקה זו היא בעצם מכלול בדיקות באמצעות מספר כלים אשר באמצעותם בוחנים את כלל הביטוחים העומדים לרשותכם באמצעות כלים מתקדמים כדוגמת הר הכסף, הר הביטוח של משרד האוצר לבדיקת מוצרי הביטוח וכן המסלקה הפנסיונית בדיקת התיק הפנסיוני שלכם.

הכלים הללו מבוססים על אתרי אינטרנט ממשלתיים ומאפשרים לכל אדם לקבל מידע מלא על כל הביטוחים והקרנות הרשומים על שמו בכל רגע נתון, אך בכך לא מסתיימת המשימה.

בהמשך, עוברת בדיקת ביטוחים לבחינה של הכיסויים השונים בפוליסות השונות, במטרה לזהות כיסויים כפולים שאין צורך לשלם עליהם פעמיים. בבדיקה זו ייבחנו גם כלל הביטוחים הממלכתיים והפרטיים בהם אתם חברים, ובסופה ניתן יהיה לגבש תמהיל ביטוח שמאחד ביטוחים נפרדים וכיסויים כפולים. 

החיסכון שיכול להיווצר ממהלך פשוט כזה, יכול להגיע לסכומים גבוהים מאוד בכל חודש ובטח לאורך שנות חיים. כסוכנות ביטוח מקצועית ומנוסה, אנו אוחזים בהתמחות יוצאת דופן לעריכת "סדר" בתיקי ביטוח, ביצוע בדיקות מקיפות של כלל הביטוחים והקרנות וגיבוש תמהיל אופטימלי לכל לקוח. 

השירות ניתן לכל אדם, ללא קשר לשירותי הביטוח האחרים שלנו. השאירו לנו פרטים ונשמח לסייע לכם.

מלאו את הטופס לקבלת שירות בדיקת ביטוחים

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
Picture of שירותי ביטוח מקצועיים - סוכנות ביטוח אנגלמן
שירותי ביטוח מקצועיים - סוכנות ביטוח אנגלמן

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים ברוב סוגי הביטוח ועוסקים בתחום הפיננסי. משרדנו מציע מגוון שירותים ובניהם: בדיקת תיק ביטוחי, תכנון פיננסי, יעוץ פרישה וכן בדיקה בהר הביטוח, המסלקה הפנסיונית, הר הכסף וכלים מתקדמים נוספים.

פנו אלינו לשירות בדיקת ביטוחים
אם גם אתם לא מבינים על איזה ביטוחים אתם משלמים בכל חודש הגעתם למקום הנכון. בצעו בדיקת ביטוחים מקצועית באמצעות סוכנות הביטוח אנגלמן. קבלו מאיתנו יעוץ ראשוני ללא התחייבות.
דילוג לתוכן