אודותינו

אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח (1999) בע"מ הינה מבין המובילות בארץ ובאזור השרון בפרט ומשרתת עשרות אלפי לקוחות עסקיים ופרטיים תוך כדי הצבת המקצועיות, השירות והאדיבות כערך מרכזי.

הסוכנות עוסקת בכל תחומי הביטוחים בניהם ביטוח בריאות, פנסיה וביטוחי מנהלים, סיעוד, תאונות, ביטוח רכב, דירה, עסקים, נסיעות לחו"ל, משכנתא, ביטוח חקלאי ועוד.

מובילי דרך

יו"ר הסוכנות יוסף אנגלמן המכהן בתפקיד ראשי בלשכת סוכני הביטוח בישראל כסגן נשיא לשכת סוכני הביטוח בישראל, הלשכה מהווה ייצוג של למעלה מ5,000 סוכני ביטוח ופעילים בין היתר לשינויי רגולציה מול הכנסת, תרומה לקהילה, הפעלת כנסים מקצועיים לסוכנים ומסדירים את פעילותם של סוכני הביטוח בישראל. בנוסף,  יוסף חבר במועדון MDRT שהינו מועדון יוקרתי ובינלאומי של סוכני ביטוח מכל העולם.

מקצוענות

67 שנות ניסיון אומרות הרבה על כל עסק. אך מעבר לכך אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו מחזיקים צוות מיומן עם הכשרה בתחום הביטוח ברמה הגבוהה ביותר. כל הסוכנים שלנו בעלי רשיונות ביטוח מטעם משרד האוצר ומשתתפים בכנסים מקצועיים ומתעדכנים בשינויים הרגולטיביים ומוצרים חדשים בענף הביטוח כדי לתת את המענה הטוב ביותר לצרכי הלקוח בשוק דינאמי ומשתנה.

היום הסוכנות מנהלת על ידי שלושת ילדיו – גדי אנגלמן (מנכ"ל) גיל ולי שממשיכים את דרכו של יוסף כפי שהוא המשיך את דרכו של אביו מרדכי אנגלמן (ז”ל) אשר ייסד את הסוכנות בשנת 1951.

היתרון האנושי

אנו מאמינים בשירות כערך עליון! בסביבה התחרותית כיום, בה חברות הביטוח הישירות משווקות את מוצריהן ללקוח, הן לעיתים מוזילות את מחיר הפוליסה בכמה שקלים אך ברגע האמת הלקוח הוא עוד מספר שעובר מסכת בירוקרטית עם לא מעט בעיות ושירות לקוי.לעומתן סוכנות הביטוח שלנו שמתנהלת באופן שוטף עם אלפי לקוחות מול חברות הביטוח ויודעת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. עם זאת, אנו מאמינים במציאת פתרונות ביטוחיים המתאימים לצרכי הלקוח במחיר הוגן על ידי בחינת הצעת מחיר במספר חברות כדי שנוכל לספק את התוצאה הטובה ביותר ללקוח.

בין לקוחותינו

שינוי גודל גופנים