הר הכסף

שתפו את העמוד:

משרד האוצר החליט לסייע לתושבי המדינה לאתר כספים אבודים שעומדים לרשותם, באמצעות מערכת חדשנית, מהירה ויעילה. הר הכסף הוא שירות חדשני ומתקדם של משרד האוצר לאיתור חסכונות פנסיוניים, חשבונות בנק אבודים ופוליסות ביטוח חיים ששכחנו מקיומן.

חשוב לדעת כי ישראלים רבים אינם מודעים לכסף הרב השייך להם על פי חוק, שהרי מדובר בכסף שהם חסכו לאורך השנים ועבדו בשבילו קשה. במהלך החיים אנו עוברים דירה, פוקדים אותנו אירועים שונים, אנו מחליפים עבודות, ולא תמיד אנו מצויים במעקב מתמיד אחרי חסכונות פנסיוניים שונים וביטוחי חיים. 

כמו כן, לפעמים אנו מחליטים לפתוח חשבון עו"ש בבנק אחר, ועם הזמן שוכחים מקיומם של חשבונות ישנים.

מהו הר הכסף?

משרד האוצר החליט לסייע לנו לאתר בקלות ובקליק מהיר כספים אבודים השייכים לנו. הכספים עשויים להסתתר בחשבונות בנק שאנו לא עושים בהם שימוש זמן רב, בפוליסות ביטוח חיים ובחסכונות פנסיוניים שונים. 

למעשה, האוצר גילה הון עצום השייך לתושבי המדינה וכדי שהכסף יגיע לבעלים החוקיים שלו הוחלט על הקמת פלטפורמה חדשה לאיתור הכסף האבוד, הנושאת את השם הר הכסף.

שירות בדיקת כספים אבודים בהר הכסף
המשרד שלנו מתמחה באיתור כספים אבודים, בדיקת תיק פנסיוני ופיננסי, בדיקת כפל וחוסרים בביטוחים של המשפחה. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.

איתור כספים אבודים

איתור כספים אבודים מעולם לא היה קל יותר, שכן מנוע החיפוש באתר מאפשר לכל אדם לאתר בקלות ובקליק מהיר כספים אבודים בחשבונות ללא פעילות בקופות גמל, קרנות פנסיה וביטוחי חיים

ניתן לבצע חיפוש גם על שם קרוב שנפטר. כמו כן, כל אדם יכול לאתר חשבונות בנק על שמו או על שם קרוב שנפטר, שהרי אתר זה מכיל כסף רב השייך לציבור.

איך משתמשים באתר?

כדי לאתר חשבונות בנק נשכחים, חסכונות פנסיוניים וכספים אבודים בביטוחי חיים יש לגלוש לאתר הר הכסף של משרד האוצר. בדף הפתיחה יש שתי אפשרויות- איתור כספים אבודים בחסכונות פנסיוניים ואיתור חשבונות בנק. יש ללחוץ על החיפוש המתאים ולעקוב אחר ההוראות, כאשר ישנה הגבלה ל-10 חיפושים. 

זהו אתר אמין ובטוח תחת פיקוח של משרד האוצר, המאפשר לנו למצוא כסף רב ולהשתמש בו בתבונה. בנוסף – באמצעות אתר זה ניתן לאתר כספים של קרובי משפחה שנפטרו.

האתר מחובר למערכות פיננסיות של בנקים וחברות ביטוח, ובטרם השימוש בו, כדאי לקרוא היטב את תקנון האתר. במידה ואתם זקוקים לעזרתנו בנושא זה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע.

מלאו את הטופס לקבלת שירות בנושא הר הכסף

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שירותי ביטוח מקצועיים - סוכנות ביטוח אנגלמן
שירותי ביטוח מקצועיים - סוכנות ביטוח אנגלמן

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים ברוב סוגי הביטוח ועוסקים בתחום הפיננסי. משרדנו מציע מגוון שירותים ובניהם: בדיקת תיק ביטוחי, תכנון פיננסי, יעוץ פרישה וכן בדיקה בהר הביטוח, המסלקה הפנסיונית, הר הכסף וכלים מתקדמים נוספים.

שירות בדיקה בהר הכסף
הר הכסף הינו אתר ממשלתי ללא תשלום. שירות בדיקת כספים אבודים מקצועית של מתכנן פיננסי יכולה לתת לכם תמונה מלאה לגבי החסכונות, הפנסיה והביטוחים.
דילוג לתוכן