הר הביטוח

הר הביטוח

שתפו את העמוד:

האם אתם יודעים איזה ביטוחים יש לכם? מתי בפעם האחרונה עשיתם סדר בתיק הביטוח שלכם?

מתי בדקתם בפעם האחרונה אם יש לכם ביטוחים כפולים? ובכן, רוב הסיכויים שיש לכם כפל ביטוח ובאמצעות בדיקה מקצועית וקפדנית שלנו באמצעות הר הביטוח, תוכלו להימנע מביטוחים כפולים ומתשלום פרמיות גבוהות.

הר הביטוח – כי הגיע הזמן לעשות אחת ולתמיד סדר בתיק הביטוח

תוכן עניינים - לחצו על רשימת נושאי המאמר לגישה מהירה

הר הביטוח הינו מנוע חיפוש מתקדם, מאובטח וחינמי המאפשר לכם לאתר במהירות ובנוחות את כל מוצרי הביטוח אותם רכשתם מחברות הביטוח השונות הפועלות בישראל. 

מנוע החיפוש הר הביטוח מופעל על ידי משרד האוצר-רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, ובאמצעותו תוכלו לקבל מידע בסיסי וחשוב אודות מוצרי הביטוח השונים אותם רכשתם, לרבות, מידע אודות תקופת הביטוח, זהות החברה המבטחת, תעריפי הביטוח אותם אתם נדרשים לשלם וכדומה. 

כמו כן, תוכלו למצוא מידע חיוני אודות מוצרי ביטוח אותם רכש קרוב שנפטר.

הר הביטוח

איזה ביטוחים יש לי?

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן מציעים שירות בדיקת ביטוחים המאפשר לכם לערוך בדיקה יסודית ומקיפה בכל אחד מהמרכיבים הביטוחיים הנכללים בתיק הביטוח האישי ו/או המשפחתי שלכם. באמצעות שירות זו תוכלו ליהנות מחיסכון ישיר של מאות עד אלפי שקלים בשנה בתעריפי הפוליסות השונות להם אתם נדרשים מדי חודש כיום. 

שירותי בדיקות ביטוחים מסתייעת אף היא במנוע החיפוש הר הביטוח ומנוע החיפוש הר הכסף וזאת לצרכי איתור ביטוחים העומדים לרשותכם ולצרכי איתור פוליסות חיסכון פנסיוני בהן עלול להימצא כסף השייך לכם מבלי שידעתם על כך.

איך מבצעים בדיקה בהר הביטוח והאם הבדיקה מדויקת?

חשוב להדגיש שבדיקה בהר הביטוח היא בחינם ומתאפשרת לכל אזרח בישראל. ניתן להיכנס להאתר בכתובת הבאה: https://harb.cma.gov.il/

כל שאתם צריכים לספק זה מספר תעודת זהות, תאריך הנפקה ולענות על השאלות – האם יצאתם מהארץ ב3 שנים האחרונות והאם הונפק דרכון ב3 שנים האחרונות.

הבדיקה יכולה לתת אומדן כללי על הביטוחים שיש לכם (בעיקר ביטוחי רכוש) אך היא לא יכולה לתת הסבר מלא לגבי הכיסויים בביטוח הבריאות לדוגמה ולהבין בצורה מלאה אם יש חפיפה בין ביטוחים שונים והאם יש כפל ביטוחים.

בעיה נוספת שאנו רואים בשנים האחרונות היא שחלק מחברות הביטוח מחתימות מבוטחים ללא הבנתם על מסמך שמאפשר לחברות הביטוח לא להעביר את רשימת הפוליסות של הלקוח לאתר הממשלתי וכך לקוחות שמבצעים בדיקת ביטוחים בהר הביטוח בלבד לא רואים את התמונה המלאה ומפספסים מידע חשוב.

 

שירות בדיקה מקצועית בהר הביטוח
אנו מציעים שירות בדיקה מקצועית בהר הביטוח על ידי סוכן ביטוח בעל רשיון. בעת הבדיקה נבדוק כפל ביטוחים, נבצע מיפוי מקצועי של הסיכונים שאתם מבוטחים אליהם, נבצע הצלבה עם החיובים מחברות האשראי, נבחון הוזלת תיק ביטוח וניתן המלצות לביטוחים חסרים.
מה תקבלו באמצעות שירות בדיקת הר הביטוח באמצעות סוכנות ביטוח אנגלמן:

סוף לביטוחים הכפולים

כ-75% מהישראלים אינם יודעים כמה כסף הם משלמים מדי חודש על מוצרי הביטוח והאם יש להם כפל ביטוחים. רבים רוכשים ביטוחים באופן פרטי ו/או דרך מקום העבודה, ללא בדיקה ועיון בתיק הביטוח הקיים.

חסכון כספי משמעותי

הניסיון שלנו בהר הביטוח מוכיח כי רוב הישראלים משלמים כפל ביטוחים. לאחר בדיקת תיק הביטוח שלכם נאתר את הביטוחים הכפולים שצברתם, נעשה לכם סדר בתיק הביטוח, וברוב המקרים תוכלו לחסוך מאות שקלים בחודש.
לבדיקה בהר הביטוח

בדיקת מוצרי הביטוח על שמכם

בדיקת הר הביטוח מאפשרת למצוא מידע על קיומם של מוצרי הביטוח בתוקף שרכשתם וצברתם מחברות הביטוח השונות, ולבדוק את הכיסויים, תעריפי הביטוח וכדומה.

ניתוח מקצועי של תיק הביטוח שלכם

סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה ינתח, ימפה ויבדוק את תיק הביטוח שלכם, בעזרת כלים מתקדמים כמו הר הביטוח, הר הכסף וניתוח מוצרי הביטוח שנרכשו על ידי קרוב שנפטר.
לבדיקה בהר הביטוח

סוגי הביטוחים בהר הביטוח

שירותי הר הביטוח שלנו נועדו לאיתור כל הביטוחים שצברתם בכל חברות הביטוח. הדו"ח כולל מוצרי ביטוח כגון ביטוחי רכב, דירה, בריאות, חיים (עם וללא חיסכון) וכדומה.

התאמה אישית של תיק הביטוח שלכם

מיפוי וניתוח תיק הביטוח נועדו להתאמת הביטוחים לצרכים ולמאפיינים שלכם. התאמה אישית של תיק הביטוח חייבת להיעשות על ידי סוכן ביטוח מקצועי.
לבדיקה בהר הביטוח

יישום המלצות לשינוי תיק הביטוח שלכם

לאחר בדיקה בהר הביטוח תוכלו לשנות, לעדכן ולהחליף את מוצרי הביטוח בהתאם להמלצות שלנו ובעזרתנו, תוך חיסכון בעלויות והתאמת מוצרי הביטוח למצב העדכני שלכם ושל בני משפחתכם, ובהתאם להמלצות מדד השירות.

דו"ח עדכני לאחר יישום השינויים

לאחר יישום ההמלצות של סוכן הביטוח תקבלו דו"ח מצב עדכני ומפורט של תיק הביטוח שלכם, כולל סוגי הכיסוי, תקופת הביטוח, תשלומים, ופרטי חברת הביטוח.
לבדיקה בהר הביטוח

כלים נוספים בהם אנו משתמשים בבדיקה

כחלק משלים לשירות הבדיקה בהר הביטוח אנו מבצעים בדיקות נוספות כמו בדיקת ביטוחים פנסיוניים באמצעות מכשיר המכונה המסלקה הפנסיונית ושימוש בהר הכסף.

מנוע החיפוש הר הביטוח פועל במקביל למנוע חיפוש נוסף אותו מפעילים בנק ישראל ומשרד האוצר. מנוע זה מכונה הר הכסף והוא לאתר חשבונות בנק "רדומים", פוליסות ביטוחי חיים וחסכונות פנסיוניים בהן עלול להימצא כסף שלא ידעתם בכלל על קיומו. 

השימוש בכל אחד ממנועי החיפוש הנ"ל הינו פשוט, ידידותי ונוח והוא יוכל לסייע לכם לבחון מחדש את כל אחת ואחת מהפוליסות הביטוחיות הנכללות בתיק הביטוח האישי ו/או המשפחתי שלכם וכן איתור כספים אבודים.

הסבר קצר על שירותי בדיקה בהר הביטוח שלנו

רוב הישראלים אינם יודעים איזה ביטוחים הם רכשו והאם יש להם כפל ביטוחים. למעשה, מעטים מבינים כי באפשרותם לחסוך הרבה כסף בתיק הביטוח שלהם באמצעות בדיקת שירותי הר הביטוח הפרטיים שאנו מציעים.

בעזרת הדו"ח המפורט שנכין עבורכם תוכלו להבין האם יש לכם ביטוחים כפולים, על מה אתם משלמים בדיוק, האם יש ביטוחים מיותרים בתיק הביטוח שלכם, וכיצד תוכלו להוזיל עלויות ולחסוך הרבה כסף – ללא פגיעה בזכויות שלכם. שירותי הר הביטוח שאנו מציעים הם ללא התחייבות מצדכם. 

במקום לעבור על כל הדוחות השנתיים שקיבלתם מחברות הביטוח, להצליב את נתוני הפוליסות שרכשתם וצברתם עם הזמן, לבזבז זמן יקר ולנסות להבין אם יש לכם כפל ביטוח, והאם הביטוחים מספקים לכם את הכיסוי הנכון והרצוי – אנו נאתר את כל הביטוחים שצברתם, נבדוק את הכיסויים ותנאי הביטוחים, ונסייע לכם להתאים את תיק הביטוח לצרכים ולמאפיינים הייחודיים שלכם ושל משפחתכם.

צרו קשר לקבלת שירות בדיקה הר הביטוח

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
Picture of שירותי ביטוח מקצועיים - סוכנות ביטוח אנגלמן
שירותי ביטוח מקצועיים - סוכנות ביטוח אנגלמן

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים ברוב סוגי הביטוח ועוסקים בתחום הפיננסי. משרדנו מציע מגוון שירותים ובניהם: בדיקת תיק ביטוחי, תכנון פיננסי, יעוץ פרישה וכן בדיקה בהר הביטוח, המסלקה הפנסיונית, הר הכסף וכלים מתקדמים נוספים.

בדיקת מקצועית בהר הביטוח
אנו מציעים שירות בדיקה מקצועית בהר הביטוח על ידי סוכן ביטוח מקצועי. בעת הבדיקה נבדוק כפל ביטוחים, נבצע מיפוי סיכונים מקצועי, נבצע הצלבה עם החיובים מחברות האשראי, נבדוק הוזלת תיק ביטוח ונבדוק כלים נוספים.
דילוג לתוכן