ביטוח נסיעות לחול

ביטוח נסיעות לחו״ל

שתפו את העמוד:

הגיע הזמן לחופשה בחו"ל? לא לשכוח להזמין ביטוח נסיעות!

האם אתם רוכשים ביטוח נסיעות לפני כל חופשה בחו"ל? מסתפקים בביטוח "החינמי" של חברות האשראי או מסתמכים על הביטוח הרפואי של קופת חולים?

ובכן, אנו ממליצים לכם לקרוא את הכל במרכז המידע לביטוח נסיעות לחו"ל שהכנו עבורכם על מנת שתקדישו מחשבה לנושא הפוליסה החשובה, שתעניק לכם כיסוי רחב, ובעיקר שקט נפשי והגנה מיטבית עליכם ועל בני משפחתכם.

ביטוח נסיעות לחו"ל יעניק לכם שקט נפשי במהלך החופשה בחו"ל, וכיסוי מקיף בהתאמה אישית. אנחנו, בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו, משווקים את רוב הפוליסות המוצעות כיום בישראל. 

ברשותנו ניסיון רב בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל, ורשת קשרים ענפה ואסטרטגית בעולם הביטוח המסייעת ללקוחותינו בתהליכי רכישת הפוליסה, הגשת תביעות וקבלת הפיצוי. בשורות הבאות ריכזנו את כל המידע שצריך להכיר על ביטוח הנסיעות בישראל.

תוכלו ללחוץ על אחד הנושאים לגישה מהירה:

מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל ומהו חשיבותו?

ביטוח נסיעות לחו"ל, כשמו כן הוא, נועד לכסות את הנוסע המבוטח למקרה של הוצאות רפואיות בחו"ל. חשוב לדעת כי כל תושב מדינת ישראל יכול לקבל שירותי בריאות ממלכתיים דרך אחת מקופות החולים, מתוקף חוק בריאות ממלכתי. 

כאשר יוצאים מחוץ לגבולות המדינה ביטוחי הבריאות אינם תקפים, לכן הנוסעים לחו"ל חשופים לסיכונים רבים, וההוצאות הרפואיות בחו"ל הן בדרך כלל גבוהות ויקרות. 

בנוסף, ביטוח חול המורכב ממספר רבדים, ביניהם הביטוח הרפואי, כולל לרוב גם ביטוח כבודה (מטען), וניתן להרחיב את הפוליסה עם כיסויים נוספים בהתאם לצורך, ליעד, לסיכונים האפשריים ולמצב הבריאותי הקיים של המבוטח.

הרובד המשמעותי ביותר בביטוח נסיעות הוא הכיסוי הרפואי, שנועד לכסות מגוון אירועים:

כשרוכשים פוליסת נסיעות חייבים להתחשב במספר גורמים כגון: יעד הנסיעה, אופי הנסיעה – האם יש ספורט אתגרי, אם כן היכן? האם צריך לרכוש כיסוי של חיפוש והצלה (מתאים לטיולי "טרק" וטיול לתרמילאים) האם מדובר בטיול אורבאני?

מה המצב הרפואי של הנוסע? האם קיימות בעיות רפואיות קודמות? כל אלו ועוד הם נושאים קריטיים בעריכת ביטוח הנסיעות ומוטב שיישארו בידי סוכן ביטוח מקצוען ומיומן.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו משווקים את רוב פוליסות המוצעות כיום בישראל. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.

ביטוח נסיעות לחו"ל השוואת מחירים

הניסיון שלנו מוכיח כי רוב הישראלים רוכשים ביטוח נסיעות על בסיס המחיר בלבד, בלי לעיין בפוליסה וללא השוואת מחירים. אנו ממליצים לא לוותר על סקר שוק מקיף ולהשוות מחירים בין 3-4 חברות לפחות.

כיום, קל להשוות מחירים באמצעות אתרים שונים באינטרנט, אפשר להקליד בגוגל או במנוע חיפוש אחר את הביטוי – "ביטוח נסיעות לחו"ל השוואת מחירים", ובדף התוצאות תוכלו לבחור אתר ייעודי באמצעותו אפשר להשוות מחירים ולקבל הצעות ממספר חברות או סוכנויות ביטוח. 

במקום לבזבז זמן ואנרגיה, וכדי להימנע מטעויות העלולות להתגלות כהרות אסון בקרות אירוע ביטוחי בחו"ל, כדאי לפנות לסוכן ביטוח מקצועי שתפקידו להתאים עבורכם את הפוליסה, ולדאוג לפוליסה רחבה במחיר תחרותי.

גם אנחנו בסוכנות הביטוח אנגלמן מבצעים השוואות על בסיס כמעט יומי על מנת להציע למבוטחים דרכנו את הפוליסה המתאימה ביותר. אנו ממליצים לכם להשוות את הפוליסות השונות בשיטת "התפוחים לתפוחים", כלומר לא להסתפק רק בבדיקת עלות הביטוח, אלא להשוות גם את גבולות הכיסוי בכל סעיף, השתתפות עצמית וכמובן סוג הכיסויים.

להלן חברות ביטוח מובילות המשווקות ביטוחי נסיעות:

פספורטקארד מציעה כיום את הפוליסה המקיפה ביותר, עם כיסוי ביטוחי בגין הוצאות רפואיות בחו"ל עד לסכום של 5,000,000$. המבוטח מקבל כרטיס מגנטי באמצעותו ניתן לשלם במקום עבור טיפול רפואי, תרופות ורכישת ציוד ראשוני במקרה של אובדן או גניבת המטען.

הפניקס היא אחת מחברות הביטוח הוותיקות בישראל, החברה מציעה ביטוח מודולרי הנקרא "הפניקס Smart Travel" הכולל מגוון כיסויים בהתאמה אישית. הפוליסה כוללת כיסוי להוצאות רפואיות בחו"ל ללא הגבלה ולרשות המבוטחים מוקד חירום 24 שעות.

ביטוחי הנסיעות של הראל חברה לביטוח נחשבים למתקדמים ולאיכותיים, החברה מציעה מגוון פוליסות ביטוח המותאמות לסוג הנסיעה ומטרתה, וברשותה קשרים בינלאומיים עם רופאים בכירים ומוסדות רפואיים בכל העולם.

חברת הביטוח הוותיקה מגדל מציעה ביטוח נסיעות רחב המספק הגנה למגוון מקרים ואירועים רפואיים בחו"ל, הפוליסה מציעה תוכנית ביטוח "low cost", כיסויים משתלמים במיוחד לתרמלאים ועוד.

מנורה מציעה תוכנית ביטוח נסיעות מודלרית על פי מגוון פרמרטים שונים ולפי יעדים בעולם. הביטוח נותן כהטבה אפשרות להנות מטרקלינים בשדות התעופה בעולם במקרה של עיכוב טיסה.

פוליסת ביטוח נסיעות "מדיכלל עולמי" מבית כלל ביטוח ופיננסים מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל עד 5 מיליון דולר, זו פוליסה נוחה בעיקר למי שמעוניין לרכוש את הביטוח לחו"ל דרך קופת החולים שלו. אפשר להרחיב את הפוליסה עם כיסויים נוספים בהתאם לצורך.

שירביט חברה לביטוח מתמחה בביטוח אלמנטרי ומספקת מענה מקצועי גם לביטוחי נסיעות לחו"ל. החברה משווקת פוליסה ב-2 מסלולים עיקריים, מסלול רגיל הכולל כיסויים בסיסיים ואפשרות לרכישת הרחבות שונות, ומסלול לביטוח ביטול טיסה מכל סיבה.

הרחבות וכיסויים לביטוח נסיעות וביטוח לפי יעד בעולם

לאחר שביקשתם הצעת מחיר ממספר חברות ביטוח, עליכם לבחור את הביטוח לא רק על בסיס המחיר הזול ביותר, אלא גם להשוות תנאים, גבולות כיסוי ופרמטרים חשובים נוספים. 

בין השאר, כדאי לבדוק אילו הרחבות כלולות בפוליסה שחברת הביטוח הציעה לכם, ואיזה הרחבות נוספות היא מציעה לכם לרכוש בכדי להתאים לצרכים שלכם.

לכל יעד בעולם יש את הסיכונים שלו. היכנסו לקראו את רשימת המלצות הביטוח לפי מקומות בעולם.

לפוליסת הנסיעות יש הרחבות רבות בתוספת תשלום. היכנסו לתלמדו על רשימת הכיסויים המלאה.

למוצרי ביטוח נסיעות נוספים:

שאלות ותשובות

ביטוח לחו"ל מעניק שקט נפשי לכל אדם המתכנן לטוס ליעד מסוים או לצאת מחוץ לגבולות המדינה בדרך אחרת (יבשה, ים). מאחר וביטוח בריאות הממלכתי אינו מכסה את תושבי ישראל כאשר הם שוהים בחו"ל, חשוב לרכוש כיסוי ביטוחי רחב ומותאם אישית, לכל צרה שלא תבוא.

למעשה, הביטוח לחו"ל מיועד לכל מי שמתכנן לצאת מחוץ לגבולות המדינה, בין אם הוא טס לחופשה ביעד מסוים ובין אם הוא טס כדי לבקר משפחה או חברים, לפגישות עסקיות, לתערוכה חשובה, לתחרות ספורט וכיוצא בזה.

חשוב לזכור כי במקרה של תאונה או מחלה שהתרחשו מחוץ לגבולות ישראל, עלול הנוסע להיקלע למצב המחייב אותו לקבל טיפול רפואי, להתאשפז בבית חולים, לעבור ניתוח, לרכוש תרופות יקרות או לקבל פינוי באמצעות אמבולנס או כלי תעופה.

באירועי תאונות או מחלות הקורים בחו"ל הכיסוי הביטוחי הממלכתי אינו תקף, לכן הנוסע צפוי להוצאות כספיות כבדות ובלתי מתוכננות. לעתים עלות הטיפולים, הפינוי והתרופות בחו"ל, עלולה להגיע לעשרות אלפי דולרים ואפילו למאות אלפי דולרים.

הביטוח לחו"ל מגן על המבוטח ומכסה את ההוצאות השונות, בהתאם לתנאי הפוליסה וגבולות הכיסוי. בנוסף, אם נוסעים למדינה בה שירותי הרפואה אינם מתקדמים בלשון המעטה, חשוב לפנות את המבוטח במהירות האפשרית חזרה לישראל על מנת לטפל בו היטב. 

הפוליסה מכסה גם מקרים אלה. יודגש כי ביטוח נסיעות לחו"ל כולל פתרונות מגוונים בהתאמה אישית מלאה למאפייני הנוסע ולצרכיו הייחודיים, כמו גם לסוג החופשה והסיכונים האפשריים (למשל חופשת סקי, טרק בהרים, צניחה חופשית במהלך הטיול, רכיבה על אופניים, רפטינג וכדומה).

פוליסת הנסיעות לחו"ל מורכבת משני רבדים עיקריים, הרובד הבסיסי והמשמעותי כולל קשת רחבה של כיסויים רפואיים ואת מהותה העיקרית של הפוליסה, והרובד השני כולל בדרך כלל ביטוח כבודה והרחבות לביטוח הבסיסי הכרוכות בתשלום נוסף.

הרובד הראשון של הביטוח הרפואי הבסיסי כולל בין השאר את הכיסויים הבאים:

 • כיסוי הוצאות רפואיות – אשפוז בבית חולים, רופאים, עזרה ראשונה, הוצאות ששולמו למרפאה עבור בדיקה ו/או טיפול וכדומה.

  בעת רכישת הפוליסה חשוב לשים לב לגבולות הכיסוי ומומלץ לעיין בקפידה בסוג הכיסויים הרפואיים הכלולים בביטוח, ובהתאם לצורך לרכוש הרחבות כדי להתאים את הביטוח באופן אישי.

 • טיפולי חירום בשיניים – כיסוי לטיפולי שיניים בחירום, כל אחד עלול לסבול במהלך החופשה בחו"ל מכאבים בשיניים, מדלקת בחניכיים ומבעיה אחרת המחייבת עזרה ראשונה וטיפול מקצועי מהיר.
 • פינוי ממקום האירוע – הפוליסה כוללת כיסוי הוצאות הפינוי ממקום האירוע לבית חולים קרוב, באמצעות אמבולנס, רכב פינוי אחר או פינוי אווירי. בלי ביטוח מתאים הנוסע חשוף להוצאות גבוהות בגין הפינוי, במיוחד אם הוא זקוק לפינוי אווירי באמצעות מסוק או כלי תעופה אחר.
 • הטסה רפואית לישראל – כיסוי חשוב של הוצאות ההטסה הרפואית חזרה לישראל, עלות העשויה להגיע לאלפי דולרים ולמעלה מכך. כדאי לבדוק האם הפוליסה מכסה גם הוצאות של מלווה.
 • הריון עד שבוע 12 – הפוליסה כוללת כיסוי רחב עבור נשים בהריון – בדרך כלל עד שבוע 12, כל עוד ההריון התגלה בחו"ל. כדאי להתייעץ עם סוכן הביטוח לגבי הרחבות אפשריות כמו ביטוח טיסה בהריון עד סוף שבוע 36 (סופו של החודש השמיני להריון).
 • צד שלישי (ג') – כיסוי הוצאות כלפי חבות צד שלישי, רוב הפוליסות כוללת כיסוי זה, אך חשוב לוודא זאת, ובהתאם לצורך כדאי לרכוש את ההרחבה.
 • איתור וחילוץ – כיסוי הוצאות איתור וחילוץ המבוטח על ידי גורמים מקצועיים, יש פוליסות הכוללות סעיף זה ברובד הבסיסי, חלק מחברות הביטוח מאפשרות להסיר את הכיסוי בהתאם לצורך, ויש חברות המציעות כיסוי איתור וחילוץ כהרחבה בתשלום נוסף.

הרובד השני לפוליסת הנסיעות:

כולל את יתר ההרחבות כמו ביטוח כבודה, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכד'.

חברות הביטוח המובילות מפעילות מוקד שירות מאויש מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. ניתן לפנות למוקד החירום בכל עת ובהתאם לצורך כדי לקבל סיוע והכוונה מקצועית. לפני רכישת ביטוח מחברה זו או אחרת, כדאי לבדוק מהי זמינות מוקד השירות, האם ניתן לקבל ייעוץ רפואי מרופאבארץ בזמן שהותכם בחו"ל ועוד..

כמו כן, יש הרחבות לביטוח נסיעות לחו"ל שכדאי להכיר, ובהתאם ליעד, לסיכונים האפשריים ולמאפייני המבוטח, מומלץ להוסיף אותן לרובד הבסיסי של הפוליסה, וליהנות משקט נפשי ומכיסוי רחב, מקיף ובעיקר מותאם אישית. בהמשך הדף נציג בפניכם את ההרחבות הפופולריות והנפוצות ביותר שכדאי לכם להכיר.

אנחנו, בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו, ממליצים לרכוש ביטוח נסיעות לחול רק לאחר ייעוץ והתאמת הפוליסה לצרכים הייחודיים והמשתנים של המבוטח. 

אמנם, ניתן לרכוש ביטוח בסיסי וזול, או במקרים מסוימים לקבל אותו בחינם או בעלות סמלית, דרך חברות האשראי, קופות החולים ואפילו סוכני הנסיעות, עם זאת, לא ניתן להשוות את גבולות הכיסוי, איכות השירות והטיפול בתביעות כאשר מזמינים את הפוליסה דרכנו או ישירות מאחת מחברות הביטוח.

כדי לבחור חברת ביטוח מתאימה אנו ממליצים לכם להקפיד על הכללים הבאים:

 • עליכם לבדוק מהו גובה הכיסוי הביטוחי בסעיפים החשובים ביותר, לדוגמה מהו גבול הכיסוי בגין הוצאות רפואיות בחו"ל, במיוחד במקרים המחייבים אשפוז, ניתוח ורכישת תרופות.
 • חשוב לשים לב ולבדוק מהו גובה ההשתתפות העצמית באירועים ביטוחיים שונים, למשל האם עליכם לשלם דמי השתתפות עצמית בגין אובדן המזוודה, רכישת תרופות, הוצאות רפואיות שלא בעת אשפוז וכדומה.
 • המדד מבוסס על חמישה מרכיבים עיקריים – טיפול בפניות, תשלום תביעות, תלונות הציבור, זמן מענה טלפוני, כלים דיגיטליים. ציון גבוה מבטיח לכם שירות טוב ויעיל יותר מחברת הביטוח לאחר הגשת התביעה.

 • נוחות הגשת התביעה, זהו נושא חשוב במיוחד עבור המבוטחים, וכדי להימנע מקשיים, מעיכובים ומסיבוכים שונים, מומלץ לקרוא חוות דעת על יעילות הטיפול בתביעות של חברת הביטוח.

  כיום אפשר לעיין במדד שירות חברות הביטוח כדי לדעת מהו אחוז התביעות שאושרו ושולמו, ומהי מהירות הטיפול ידי חברה מסוימת. יש חברות ביטוח המציעות אתר מתקדם עם טפסים מקוונים וממשק נוח וידידותי להגשת התביעה.

   אם רוכשים את הפוליסה דרך סוכן הביטוח, נושא זה פחות רלוונטי עבור המבוטח, מאחר והסוכן מטפל בתביעה ומייצג אותו מול חברת הביטוח וגורמים רלוונטיים אחרים.

 • אם אתם סובלים ממצב רפואי מסוים, עליכם לוודא כי הפוליסה כוללת כיסוי של החמרה בגין מצב רפואי קיים. כדאי להתייעץ עם סוכן הביטוח כדי לא לקחת סיכונים מיותרים ועל מנת להתאים את הביטוח למצב הרפואי הקיים ולסיבוכים אפשריים במהלך החופשה בחו"ל.

כדאי לדעת כי משרד האוצר מפקח על ענף ביטוחי הנסיעות לחו"ל. כיום, רוב הביטוחים מציעים כיסויים יחסית דומים, אך עדיין קיימים הבדלים משמעותיים, לכן חשוב לרכוש פוליסה תקנית ורחבה המעניקה הגנה מקיפה וכיסוי במגוון רחב של אירועים העלולים לקרות לכל אחד ואחת המטיילים ושוהים בחו"ל.

ביטוח נסיעות לחו"ל נועד לתת כיסוי רפואי בחו"ל בעיקר למטרות תיירות וגיחות קצרות לחו"ל.

קיימת בעיה לעשרות אלפי ישראלים שמתגוררים בחו"ל ואינם בעלי אזרחות או פתרון מסודר בנוגע לשירותי בריאות תחת המדינה בה הם שוהים מאחר וביטוח הנסיעות הסטנדרטי לא חל עליהם. 

לצורך כך, הקימה חברת דייויד שילד פתרון יעודי לביטוח רילוקיישן.

הביטוח מיועד לישראלים השוהיים שנים ארוכות בחו"ל גם במהלך ביקורם בארץ (כאשר אין להם אזרחות ועל מנת שיוכלו לקבל שירותים בקופות החולים בישראל).

למה לרכוש ביטוח נסיעות אצל סוכן הביטוח שלכם?

ביטוח נסיעות לחו"ל אפשר לרכוש ישירות מחברות הביטוח, מסוכנויות ביטוח מובילות, דרך חברות האשראי, בדואר וכד'. אנשי המקצוע ממליצים לרכוש את הפוליסה מסוכנות ביטוח בעיקר בגלל הניסיון העשיר והידע שנצבר במשך השנים בקרב סוכני הביטוח.

חשוב לדעת כי לקוח פרטי המתכנן לרכוש את הביטוח באתר המקוון של חברת ביטוח מסוימת ישלם ברוב המקרים פרמיה זהה לפרמיה אותה ישלם אם ירכוש את הביטוח דרך סוכן הביטוח שלו. 

יחד עם זאת, כאשר מבוטח שרכש את הפוליסה ישירות מחברת הביטוח צריך להגיש תביעה, עליו להתמודד עם חברה גדולה ומיומנת, שלעתים תנסה להתחמק מתשלום ותערים קשיים רבים על התובע.

לכן, כדאי לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מסוכנות הביטוח שלנו, כך אתם נהנים משני העולמות – גם משלמים מחיר אטרקטיבי וגם זוכים לשירות צמוד ואישי של סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה, המייצג אתכם מול החברה המבטחת ודואג לאינטרסים שלכם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
לא טסים לפני שמשווים ביטוחים
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו משווקים את רוב פוליסות המוצעות כיום בישראל. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן