ביטוח נסיעות לחו"ל

השוואת ביטוחי נסיעות לחו"ל וכל מה שאתם צריכים לדעת במקום אחד

לא טסים לפני שמשווים ביטוחים

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו משווקים את רוב פוליסות המוצעות כיום בישראל. 

באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות - סוכנות ביטוח אנגלמן

הגיע הזמן לחופשה בחו"ל? אל תשכחו להזמין ביטוח נסיעות בזמן!

האם אתם רוכשים ביטוח נסיעות לפני כל חופשה בחו"ל? מסתפקים בביטוח החינמי של חברות האשראי או מסתמכים על הביטוח הרפואי של קופת חולים? ובכן, אנו ממליצים לכם לקרוא את הכל במרכז המידע לביטוח נסיעות לחו"ל שהכנו עבורכם על מנת שתקדישו מחשבה לנושא הפוליסה החשובה, שתעניק לכם כיסוי רחב, ובעיקר שקט נפשי והגנה מיטבית עליכם ועל בני משפחתכם.

ביטוח נסיעות לחו"ל יעניק לכם שקט נפשי במהלך החופשה בחו"ל, וכיסוי מקיף בהתאמה אישית. אנחנו, בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו, משווקים את רוב הפוליסות המוצעות כיום בישראל. ברשותנו ניסיון רב בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל, ורשת קשרים ענפה ואסטרטגית בעולם הביטוח המסייעת ללקוחותינו בתהליכי רכישת הפוליסה, הגשת תביעות וקבלת הפיצוי.

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
ביטוח כבודה

מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל ומהו חשיבותו

ביטוח נסיעות לחו"ל, כשמו כן הוא, נועד לכסות את הנוסע המבוטח למקרה של הוצאות רפואיות בחו"ל. חשוב לדעת כי כל תושב מדינת ישראל יכול לקבל שירותי בריאות ממלכתיים דרך אחת מקופות החולים, מתוקף חוק בריאות ממלכתי. כאשר יוצאים מחוץ לגבולות המדינה ביטוחי הבריאות אינם תקפים, לכן הנוסעים לחו"ל חשופים לסיכונים רבים, וההוצאות הרפואיות בחו"ל הן בדרך כלל גבוהות ויקרות. בנוסף, ביטוח חול המורכב ממספר רבדים, ביניהם הביטוח הרפואי, כולל לרוב גם ביטוח כבודה (מטען), וניתן להרחיב את הפוליסה עם כיסויים נוספים בהתאם לצורך, ליעד, לסיכונים האפשריים ולמצב הבריאותי הקיים של המבוטח.

הרובד המשמעותי ביותר בביטוח נסיעות הוא הכיסוי הרפואי, שנועד לכסות מגוון אירועים כגון:

 • הוצאות אשפוז
 • הוצאות טיפול נמרץ
 • הוצאות פינוי לבית חולים כתוצאה ממעורבות בתאונה
 • פינוי לישראל באמצעות אמבולנס אווירי, במקרה שהמבוטח לא יכול לקבל טיפול רפואי הולם ביעד בו הוא שוהה
 • כיסוי עלות רכישת תרופות בחו"ל
 • הוצאות עזרה ראשונה
 • טיפולי חירום בשיניים
 • הרחבות ביטוח בתוספת תשלום כמו ביטוח מזוודות, ספורט אתגרי, ביטוח טלפון נייד, ביטוח תחרויות ספורט ועוד. (נפרט בהמשך)

ביטוח נסיעות לחו

כשרוכשים פוליסת נסיעות חייבים להתחשב במספר גורמים כגון: יעד הנסיעה, אופי הנסיעה – האם יש ספורט אתגרי, אם כן היכן? האם צריך לרכוש כיסוי של חיפוש והצלה (מתאים לטיולי "טרק") האם מדובר בטיול אורבאני? מה המצב הרפואי של הנוסע? האם קיימות בעיות רפואיות קודמות? כל אלו ועוד הם נושאים קריטיים בעריכת ביטוח הנסיעות ומוטב שיישארו בידי סוכן ביטוח מקצוען ומיומן.

ביטוח נסיעות לחו"ל השוואת מחירים

הניסיון שלנו מוכיח כי רוב הישראלים רוכשים ביטוח נסיעות על בסיס המחיר בלבד, בלי לעיין בפוליסה וללא השוואת מחירים. אנו ממליצים לא לוותר על סקר שוק מקיף ולהשוות מחירים בין 3-4 חברות לפחות.

כיום, קל להשוות מחירים באמצעות אתרים שונים באינטרנט, אפשר להקליד בגוגל או במנוע חיפוש אחר את הביטוי – "ביטוח נסיעות לחו"ל השוואת מחירים", ובדף התוצאות תוכלו לבחור אתר ייעודי באמצעותו אפשר להשוות מחירים ולקבל הצעות ממספר חברות או סוכנויות ביטוח. במקום לבזבז זמן ואנרגיה, וכדי להימנע מטעויות העלולות להתגלות כהרות אסון בקרות אירוע ביטוחי בחו"ל, כדאי לפנות לסוכן ביטוח מקצועי שתפקידו להתאים עבורכם את הפוליסה, ולדאוג לפוליסה רחבה במחיר תחרותי.

גם אנחנו בסוכנות הביטוח אנגלמן מבצעים השוואות על בסיס כמעט יומי על מנת להציע למבוטחים דרכנו את הפוליסה המתאימה ביותר. אנו ממליצים לכם להשוות את הפוליסות השונות בשיטת "התפוחים לתפוחים", כלומר לא להסתפק רק בבדיקת עלות הביטוח, אלא להשוות גם את גבולות הכיסוי בכל סעיף, השתתפות עצמית וכמובן סוג הכיסויים.

להלן חברות ביטוח מובילות המשווקות ביטוחי נסיעות:

פספורטקארד

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד

פספורטקארד מציעה כיום את הפוליסה המקיפה ביותר, עם כיסוי ביטוחי בגין הוצאות רפואיות בחו"ל עד לסכום של 5,000,000$. המבוטח מקבל כרטיס מגנטי באמצעותו ניתן לשלם במקום עבור טיפול רפואי, תרופות ורכישת ציוד ראשוני במקרה של אובדן או גניבת המטען.

הפניקס סמארט

ביטוח נסיעות לחו"ל הפניקס

הפניקס היא אחת מחברות הביטוח הוותיקות בישראל, החברה מציעה ביטוח מודולרי הנקרא "הפניקס Smart Travel" הכולל מגוון כיסויים בהתאמה אישית. הפוליסה כוללת כיסוי להוצאות רפואיות בחו"ל עד 5,000,000$ ולרשות המבוטחים מוקד חירום 24 שעות.

שירביט

ביטוח נסיעות לחו"ל שיררביט

שירביט חברה לביטוח מתמחה בביטוח אלמנטרי ומספקת מענה מקצועי גם לביטוחי נסיעות לחו"ל. החברה משווקת פוליסה ב-2 מסלולים עיקריים, מסלול רגיל הכולל כיסויים בסיסיים ואפשרות לרכישת הרחבות שונות, ומסלול לביטוח ביטול טיסה מכל סיבה.

מנורה

ביטוח נסיעות לחו"ל מנורה

מנורה מציעה תוכנית ביטוח נסיעות מודלרית על פי מגוון פרמרטים שונים ולפי יעדים בעולם. הביטוח נותן כהטבה אפשרות להנות מטרקלינים בשדות התעופה בעולם במקרה של עיכוב טיסה

הראל ביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל הראל

ביטוחי הנסיעות של הראל חברה לביטוח נחשבים למתקדמים ולאיכותיים, החברה מציעה מגוון פוליסות ביטוח המותאמות לסוג הנסיעה ומטרתה, וברשותה קשרים בינלאומיים עם רופאים בכירים ומוסדות רפואיים בכל העולם.

כלל ביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל כלל

פוליסת ביטוח נסיעות "מדיכלל עולמי" מבית כלל ביטוח ופיננסים מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל עד 1.5 מיליון דולר, זו פוליסה נוחה בעיקר למי שמעוניין לרכוש את הביטוח לחו"ל דרך קופת החולים שלו. אפשר להרחיב את הפוליסה עם כיסויים נוספים בהתאם לצורך.

מגדל ביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל מגדל

חברת הביטוח הוותיקה מגדל מציעה ביטוח נסיעות רחב המספק הגנה למגוון מקרים ואירועים רפואיים בחו"ל, הפוליסה מציעה פיצוי גם במקרים של אובדן, גניבה או נזק למטען האישי.

הרחבות וכיסויים לביטוח נסיעות שחשוב להכיר:

לאחר שביקשתם הצעת מחיר ממספר חברות ביטוח, עליכם לבחור את הביטוח לא רק על בסיס המחיר הזול ביותר, אלא גם להשוות תנאים, גבולות כיסוי ופרמטרים חשובים נוספים. בין השאר, כדאי לבדוק אילו הרחבות כלולות בפוליסה שחברת הביטוח הציעה לכם, ואיזה הרחבות נוספות היא מציעה לכם לרכוש בכדי להתאים לצרכים שלכם. יש מגוון הרחבות שחברות הביטוח מציעות, בין ההרחבות החשובות שכדאי לכם להכיר. לחצו על כל שורה לקריאה נוספת: >>

כיסוי המבטיח החזר כספי בגין ביטול הנסיעה מסיבות רפואיות לא צפויות, כגון אשפוז בבית חולים של המבוטח או אחד מבני משפחתו הקרובה. הביטוח מכסה תשלומים ששולמו מראש עבור הנסיעה או שיש לשלם ולא ניתן לקבל בגינם החזר, כמו רכב שכור, לינה וכרטיס טיסה. יש המכנים את ההרחבה בשם ביטוח כרטיס טיסה.

יש לשים לב לכתוב בחריגים של סעיף ביטוח זה תחת פוליסת הביטוח שרכשתם. ברוב חברות הביטוח יש סייג בפוליסה שלא מאפשר לכם לממש את סעיף זה במידה והבעיה הרפואית שמנעה את טיסתכם של בני משפתכם היתה צפויה מראש.

לדוגמה – אדם בעל בעיות לב רכש ביטוח ביטול טיסה ויום לפני טיסתו הוא לקה בליבו. במקרה זה סביר להניח שלא יכוסה על ידי ביטוח ביטול טיסה מסיבה רפואית.

במידה ואותו אדם נפגע בתאונת דרכים יום לפני נסיעתו ולא יוכל לטוס, הכיסוי הביטוחי אכן יכסה את המקרה.

טיפ חשוב נוסף – יש לרכוש את סעיף זה סמוך לרכישת כרטיסי הטיסה מוקדם ככל האפשר. סעיף ביטוח זה יוכל למנוע מכם הפסדים כספיים גדולים בעבור הוצאות החופשה שלכם. 

הרחבה חשובה ומומלצת לרוב הנוסעים, הרחבת הביטוח לכלול ביטוח ביטול כרטיס טיסה מסופקת כיום רק על ידי חלק מחברות הביטוח. 

ניתן לרכוש ביטוח יעודי כזה דרך חבאת "טריפ גרנטי", באנגלית Trip Guaranty. או לחלופין כהרחבה לפוליסת ביטוח קיימת (בהראל, בשירביט ובפנינקס נכון להיום).

הכיסוי מיועד לרוכשי כרטיסי טיסות ושירותי תיירות שונים מראש, המבוטח זוכה לשיפוי מלא או חלקי בגין הסכומים בהם חויב לאחר שביטל ביוזמתו את כרטיס הטיסה ו/או שירותי תיירות נוספים ומכל סיבה שהיא (לא רק מסיבה רפואית כמו בכיסוי שמתואר מעל).

כיסוי זה איננו זול אך הוא שווה מאוד במקרים בהם אתם רוכשים כרטיס טיסת שכר "צ'רטר" אשר בהן יש פחות יציבות וחלים ביטולי טיסות והעדר פיצויים ברמה מספקת. 

סיבה נוספת לרכוש הרחבה זו היא ביטול החריג של ההרחבה של ביטול כרטיס סיבה מסיבה רפואית – במידה ויש לכם בעיה רפואית או למשפחתכם אשר עלולה להחמיר טרום טיסתכם – תוכלו לרכוש את ביטוח זה ולהבטיח ראש שקט.

כיסוי הוצאות רפואיות ותאונות אישיות עקב פעילויות ספורט אתגרי בחו"ל, עד גבול האחריות המצוין בפוליסה. כאשר מזמינים ביטוח ספורט אתגרי כהרחבה לכיסוי הבסיסי, חשוב לבדוק איזה פעילויות ספורטיביות כלולות בפוליסה ומהם גבולות הכיסוי. חברות ביטוח רבות מציעות כיסוי במסגרת הרחבה זו לפעילויות כמו צלילה, רפטינג, סנפלינג, טיסה בכדור פורח, צניחה חופשית, בנג'י, טיפוס, גלישת גלים ורוח ועוד.

יש לשים לב, לעיתים גם פעולות "פשוטות" כמו רכיבה על אופניים בשטח או טיולי ג'יפים יכולים להיכלל תחת הגדרת ספורט אתגרי ולמנוע, או להפחית כיסוי ביטוחי במידה ולא רכשתם את ההרחבה במידה וקרה מקרה ביטוח. 

התייעצו עם סוכן ביטוח מיומן אם אינכם בטוחים.

חלק מחברות הביטוח מציעות הרחבה זו כחלק בלתי נפרד מהפוליסה הבסיסית, וללא עלות נוספת. אם הפוליסה לא כוללת כיסוי הוצאות כלפי חבות צד ג' מומלץ לרכוש את ההרחבה המעניקה שקט נפשי והגנה חשובה. יש לבדוק מהו גבול האחריות והאם המבוטח נדרש לשלם השתתפות עצמית.

לעיתים יכול להגרם נזק לצד שלישי במהלך שהותכם בחו"ל (כמובן שלא בכוונתכם). הביטוח מאפשר לכם להתגונן בפני מקרים בהם מגישים כנגדכם תביעת נזקי גוף או רכוש לפי דיני נזיקין.

סכומי התביעה יכולים להיות גבוהים מאוד ולכן חשוב מאוד שתוודאו שיש לכם כיסוי ביטוחי מספק. 

אם הפוליסה אינה כוללת כיסוי הוצאות איתור וחילוץ, מומלץ בהתאם לצורך, ליעד ולמטרת הנסיעה, לרכוש את ההרחבה. זו הרחבה חשובה ומצילת חיים במקרים קיצוניים, היא מתאימה לתרמילאים ולנוסעים המתכננים טרקים, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכדומה, ולנוסעים המתכננים לבקר במדינה או באזור גיאוגרפי הנחשבים למסוכנים מבחינת שכיחות אסונות טבע וחוסנה הלאומי של המדינה.

חשוב לשים לב מהם גבולות האחריות, השתתפות עצמית ובאיזה מדינות הפוליסה מעניקה כיסוי למבוטח. ישנן מדינות בהן אי אפשר לרכוש סוג כיסוי זה עקב מצב בטחוני בעייתי (מדינות שחלה עליהן אזהרת מסע של המטה לביטחון לאומי) ומדינות בלי קשר דיפלומטי עם ישראל.

למידע נוסף קראו את עמוד: ביטוח איתור חיפוש וחילוץ

אחת ההרחבות החשובות ביותר, הרחבה למצב רפואי קיים מיועדת בעיקר לנוסעים שעברו לפני הטיסה ניתוח, אשפוז או התמודדו עם מחלה מסוימת, ולנוסעים הסובלים מכולסטרול גבוה, לחץ דם, מחלות לב וכלי דם ועוד. כך מונעים מקרים בהם חברה הביטוח מתנערת מהתביעה בגלל החמרה במצב רפואי קיים לפני הטיסה.

במידה ואתם חולים במחלה כרונית או עברת ניתוח או אשפוז מספר חודשים לפני טיסתכם לחו"ל, לעיתים קרובות תדרשו על ידי חברת הביטוח להציג סיכום רפואי ומכתב אי מניעת טיסה מהרופא המטפל. לרוב חברת הביטוח תחייב אתכם בתוספת תשלום בעבור המצב הרפואי האישי שלכם. יש לשים לב לגובה הכיסוי שחברת הביטוח מספקת לכם וכמובן לגובה המחיר.

הרחבה לאירועים כגון אובדן, גניבה או נזק למטען האישי של המבוטח, הביטוח כולל בדרך כלל כיסוי לדברי ערך, קנייה ראשונית של ציוד הכרחי, כיסוי למזוודות לתיקים עצמם בפני נזק, בגין איחור בהגעת הכבודה, שחזור מסמכים ועוד. חלק מפוליסות הביטוח כוללות סעיף זה כחלק מהביטוח הבסיסי, אך לרוב יש לרכוש את הכיסוי כהרחבה המחייבת תשלום סמלי נוסף. חשוב לשים לב לגבולות הכיסוי ולהשתתפות העצמית.

עלות רכישת תרופות בחו"ל עשויה להיות גבוהה במיוחד. לכן, אם אתם נוטלים תרופות באופן קבוע, סובלים ממחלה או ממצב רפואי מסוים, ואם עברתם טיפול רפואי כמו ניתוח לפני הטיסה ואתם נוטלים תרופות או יתכן ותצטרכו לקנות תרופה יקרת ערך במהלך החופשה, אין לוותר על הרחבת ביטוח תרופות בחו"ל. חשוב לדעת שכיסוי זה הוא כיסוי סטנדרטי בביטוח הנסיעות ואין צורך לרכוש הרחבה זו. עם זאת, הקפידו לבדוק את גובה הכיסוי הביטוחי למקרה זה בפוליסת ביטוח הנסיעות שלכם.

רוב הישראלים הטסים לחו"ל אינם מוותרים על הסמארטפון המשוכלל שלהם, כדי להיות זמינים ועל מנת לשמור על קשר עם המשפחה והחברים בארץ. במוקדי התיירות בכל העולם פועלות כנופיות של כייסים, ועד כה ישראלים רבים נכוו וסבלו מגניבת המכשיר הסלולרי שלהם במהלך השהות בחו"ל, לכן כדאי להוסיף את ההרחבה לפוליסה, במיוחד אם אתם מחזיקים טלפון נייד משוכלל ויוקרתי.

יש לשים לב, במקרה של גניבת המכשיר הסלולרי בחו"ל לרוב תדרשו להצגת מסמכים רשמיים של תלונה במשטרה המקומית. ללא אסמכתא זו תהינה בעיה לממש את תביעתכם.

אם אתם לוקחים לטיסה ולחופשה בחו"ל מצלמה משוכללת ויקרת ערך, אל תוותרו על הרחבת הביטוח עם כיסוי לגניבת מצלמה בחו"ל, אך חשוב לשים לב לגבולות הכיסוי ולהשתתפות העצמית כדי לקבל החלטה נכונה ושקולה.

בנוסף, חשוב להתעדכן בהנחיות בעת תביעה מול חברת הביטוח. לרוב תדרשו בהצגת אישור משטרה מקומית על מנת שתוכלו לממש את התביעה.

ישראלים רבים לוקחים את מחשב הנייד שלהם לחו"ל, לדוגמה אנשי עסקים הזקוקים למחשב האישי שלהם כדי להמשיך לעבוד במהלך הביקור או החופשה, צלמים אשר זקוקים למחשבם לצורכי עריכה, סטודנטים הלומדים באמצעות המחשב וכדומה. יש לבדוק מהם גבולות הכיסוי ומהם דמי ההשתתפות העצמית.

גם במקרה הזה – חשוב לוודא את המדיניות בנושא תביעה זה., לרוב תרשו במקרה תביעה להציג אישור משטרה מקומי למימוש תביעתכם.

עוסקים בפעילות ספורטיבית? נוסעים למירוץ או תחרות ספורטיבית בחו"ל? הכיסוי הזה הוא הכרחי בשבילכם.

חשוב לציין כי יש הרחבות נוספות שניתן להוסיף לכיסוי הבסיסי של הפוליסה, לכן חשוב לעיין בקפידה בהצעות שקיבלתם ממספר חברות ביטוח, להשוות אילו הטבות כל חברה מציעה, אילו הטבות כלולות בפוליסה הבסיסית, ויש להשוות את מחירי ההרחבות, תוך התייחסות לגבולות האחריות של החברה המבטחת ולהשתתפות העצמית.

למוצרי ביטוח נסיעות נוספים:

שאלות ותשובות

ביטוח לחו"ל מעניק שקט נפשי לכל אדם המתכנן לטוס ליעד מסוים או לצאת מחוץ לגבולות המדינה בדרך אחרת (יבשה, ים). מאחר וביטוח בריאות ממלכתי אינו מכסה את תושבי ישראל כאשר הם שוהים בחו"ל, חשוב לרכוש כיסוי ביטוחי רחב ומותאם אישית, לכל צרה שלא תבוא.

למעשה, הביטוח לחול מיועד לכל מי שמתכנן לצאת מחוץ לגבולות המדינה, בין אם הוא טס לחופשה ביעד מסוים ובין אם הוא טס כדי לבקר משפחה או חברים, לפגישות עסקיות, לתערוכה חשובה, לתחרות ספורט וכיוצא בזה.

חשוב לזכור כי במקרה של תאונה או מחלה שהתרחשו מחוץ לגבולות ישראל, עלול הנוסע להיקלע למצב המחייב אותו לקבל טיפול רפואי, להתאשפז בבית חולים, לעבור ניתוח, לרכוש תרופות יקרות או לקבל פינוי באמצעות אמבולנס או כלי תעופה. באירועי תאונות או מחלות הקורים בחו"ל הכיסוי הביטוחי הממלכתי אינו תקף, לכן הנוסע צפוי להוצאות כספיות כבדות ובלתי מתוכננות. לעתים עלות הטיפולים, הפינוי והתרופות בחו"ל, עלולה להגיע לעשרות אלפי דולרים ואפילו למאות אלפי דולרים. הביטוח לחו"ל מגן על המבוטח ומכסה את ההוצאות השונות, בהתאם לתנאי הפוליסה וגבולות הכיסוי.

בנוסף, אם נוסעים למדינה בה שירותי הרפואה אינם מתקדמים בלשון המעטה, חשוב לפנות את המבוטח במהירות האפשרית חזרה לישראל על מנת לטפל בו היטב. הפוליסה מכסה גם מקרים אלה. יודגש כי ביטוח נסיעות לחו"ל כולל פתרונות מגוונים בהתאמה אישית מלאה למאפייני הנוסע ולצרכיו הייחודיים, כמו גם לסוג החופשה והסיכונים האפשריים (למשל חופשת סקי, טרק בהרים, צניחה חופשית במהלך הטיול, רכיבה על אופניים, רפטינג וכדומה).

פוליסת הנסיעות לחו"ל מורכבת משני רבדים עיקריים, הרובד הבסיסי והמשמעותי כולל קשת רחבה של כיסויים רפואיים ואת מהותה העיקרית של הפוליסה, והרובד השני כולל בדרך כלל ביטוח כבודה והרחבות לביטוח הבסיסי הכרוכות בתשלום נוסף. הרובד הראשון של הביטוח הרפואי הבסיסי כולל בין השאר את הכיסויים הבאים:

 • כיסוי הוצאות רפואיות – אשפוז בבית חולים, רופאים, עזרה ראשונה, הוצאות ששולמו למרפאה עבור בדיקה ו/או טיפול וכדומה. בעת רכישת הפוליסה חשוב לשים לב לגבולות הכיסוי ומומלץ לעיין בקפידה בסוג הכיסויים הרפואיים הכלולים בביטוח, ובהתאם לצורך לרכוש הרחבות כדי להתאים את הביטוח באופן אישי.
 • טיפולי חירום בשיניים – כיסוי לטיפולי שיניים בחירום, כל אחד עלול לסבול במהלך החופשה בחו"ל מכאבים בשיניים, מדלקת בחניכיים ומבעיה אחרת המחייבת עזרה ראשונה וטיפול מקצועי מהיר.
 • פינוי ממקום האירוע – הפוליסה כוללת כיסוי הוצאות הפינוי ממקום האירוע לבית חולים קרוב, באמצעות אמבולנס, רכב פינוי אחר או פינוי אווירי. בלי ביטוח מתאים הנוסע חשוף להוצאות גבוהות בגין הפינוי, במיוחד אם הוא זקוק לפינוי אווירי באמצעות מסוק או כלי תעופה אחר.
 • הטסה רפואית לישראל – כיסוי חשוב של הוצאות ההטסה הרפואית חזרה לישראל, עלות העשויה להגיע לאלפי דולרים ולמעלה מכך. כדאי לבדוק האם הפוליסה מכסה גם הוצאות של מלווה.
 • הריון עד שבוע 12 – הפוליסה כוללת כיסוי רחב עבור נשים בהריון – בדרך כלל עד שבוע 12, כל עוד ההריון התגלה בחו"ל. כדאי להתייעץ עם סוכן הביטוח לגבי הרחבות אפשריות כמו ביטוח טיסה בהריון עד סוף שבוע 36 (סופו של החודש השמיני להריון).
 • צד שלישי (ג') – כיסוי הוצאות כלפי חבות צד שלישי, רוב הפוליסות כוללת כיסוי זה, אך חשוב לוודא זאת, ובהתאם לצורך כדאי לרכוש את ההרחבה.
 • איתור וחילוץ – כיסוי הוצאות איתור וחילוץ המבוטח על ידי גורמים מקצועיים, יש פוליסות הכוללות סעיף זה ברובד הבסיסי, חלק מחברות הביטוח מאפשרות להסיר את הכיסוי בהתאם לצורך, ויש חברות המציעות כיסוי איתור וחילוץ כהרחבה בתשלום נוסף.

חברות הביטוח המובילות מפעילות מוקד שירות מאויש מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. ניתן לפנות למוקד החירום בכל עת ובהתאם לצורך כדי לקבל סיוע והכוונה מקצועית. לפני רכישת ביטוח מחברה זו או אחרת, כדאי לבדוק מהי זמינות מוקד השירות, האם ניתן לקבל ייעוץ רפואי מרופאבארץ בזמן שהותכם בחו"ל ועוד..

כמו כן, יש הרחבות לביטוח נסיעות לחו"ל שכדאי להכיר, ובהתאם ליעד, לסיכונים האפשריים ולמאפייני המבוטח, מומלץ להוסיף אותן לרובד הבסיסי של הפוליסה, וליהנות משקט נפשי ומכיסוי רחב, מקיף ובעיקר מותאם אישית. בהמשך הדף נציג בפניכם את ההרחבות הפופולריות והנפוצות ביותר שכדאי לכם להכיר.

אנחנו, בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו, ממליצים לרכוש ביטוח נסיעות לחול רק לאחר ייעוץ והתאמת הפוליסה לצרכים הייחודיים והמשתנים של המבוטח. אמנם, ניתן לרכוש ביטוח בסיסי וזול, או במקרים מסוימים לקבל אותו בחינם או בעלות סמלית, דרך חברות האשראי, קופות החולים ואפילו סוכני הנסיעות, עם זאת, לא ניתן להשוות את גבולות הכיסוי, איכות השירות והטיפול בתביעות כאשר מזמינים את הפוליסה דרכנו או ישירות מאחת מחברות הביטוח.

כדי לבחור חברת ביטוח מתאימה אנו ממליצים לכם להקפיד על הכללים הבאים:

 • עליכם לבדוק מהו גובה הכיסוי הביטוחי בסעיפים החשובים ביותר, לדוגמה מהו גבול הכיסוי בגין הוצאות רפואיות בחו"ל, במיוחד במקרים המחייבים אשפוז, ניתוח ורכישת תרופות.
 • חשוב לשים לב ולבדוק מהו גובה ההשתתפות העצמית באירועים ביטוחיים שונים, למשל האם עליכם לשלם דמי השתתפות עצמית בגין אובדן המזוודה, רכישת תרופות, הוצאות רפואיות שלא בעת אשפוז וכדומה.
 • כדאי להתייחס לציון מדד השירות של חברת הביטוח, זהו שירות חדש מטעם משרד האוצר והמפקח על שוק ההון, ביטוח וחיסכון. המדד מבוסס על חמישה מרכיבים עיקריים – טיפול בפניות, תשלום תביעות, תלונות הציבור, זמן מענה טלפוני, כלים דיגיטליים. ציון גבוה מבטיח לכם שירות טוב ויעיל יותר מחברת הביטוח לאחר הגשת התביעה.
 • נוחות הגשת התביעה, זהו נושא חשוב במיוחד עבור המבוטחים, וכדי להימנע מקשיים, מעיכובים ומסיבוכים שונים, מומלץ לקרוא חוות דעת על יעילות הטיפול בתביעות של חברת הביטוח. כיום אפשר לעיין במדד שירות חברות הביטוח כדי לדעת מהו אחוז התביעות שאושרו ושולמו, ומהי מהירות הטיפול ידי חברה מסוימת. יש חברות ביטוח המציעות אתר מתקדם עם טפסים מקוונים וממשק נוח וידידותי להגשת התביעה. אם רוכשים את הפוליסה דרך סוכן הביטוח, נושא זה פחות רלוונטי עבור המבוטח, מאחר והסוכן מטפל בתביעה ומייצג אותו מול חברת הביטוח וגורמים רלוונטיים אחרים.
 • אם אתם סובלים ממצב רפואי מסוים, עליכם לוודא כי הפוליסה כוללת כיסוי של החמרה בגין מצב רפואי קיים. כדאי להתייעץ עם סוכן הביטוח כדי לא לקחת סיכונים מיותרים ועל מנת להתאים את הביטוח למצב הרפואי הקיים ולסיבוכים אפשריים במהלך החופשה בחו"ל.

כדאי לדעת כי משרד האוצר מפקח על ענף ביטוחי הנסיעות לחו"ל. כיום, רוב הביטוחים מציעים כיסויים יחסית דומים, אך עדיין קיימים הבדלים משמעותיים, לכן חשוב לרכוש פוליסה תקנית ורחבה המעניקה הגנה מקיפה וכיסוי במגוון רחב של אירועים העלולים לקרות לכל אחד ואחת המטיילים ושוהים בחו"ל.

ביטוח נסיעות לחו"ל נועד לתת כיסוי רפואי בחו"ל בעיקר למטרות תיירות וגיחות קצרות לחו"ל.

קיימת בעיה לעשרות אלפי ישראלים שמתגוררים בחו"ל ואינם בעלי אזרחות או פתרון מסודר בנוגע לשירותי בריאות תחת המדינה בה הם שוהים מאחר וביטוח הנסיעות הסטנדרטי לא חל עליהם. 

לצורך כך, הקימה חברת דייויד שילד פתרון יעודי לביטוח רילוקיישן. 

הביטוח מיועד לישראלים השוהיים שנים ארוכות בחו"ל גם במהלך ביקורם בארץ (כאשר אין להם אזרחות ועל מנת שיוכלו לקבל שירותים בקופות החולים בישראל.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות - סוכנות ביטוח אנגלמן

למה לרכוש ביטוח נסיעות אצל סוכן הביטוח שלכם

ביטוח נסיעות לחו"ל אפשר לרכוש ישירות מחברות הביטוח, מסוכנויות ביטוח מובילות, דרך חברות האשראי, בדואר או באמצעות סוכן הנסיעות (בנתיים, צפוי להשתנות). אנשי המקצוע ממליצים לרכוש את הפוליסה מסוכנות ביטוח בעיקר בגלל הניסיון העשיר והידע שנצבר במשך השנים בקרב סוכני הביטוח.

חשוב לדעת כי לקוח פרטי המתכנן לרכוש את הביטוח באתר המקוון של חברת ביטוח מסוימת ישלם ברוב המקרים פרמיה זהה לפרמיה אותה ישלם אם ירכוש את הביטוח דרך סוכן הביטוח שלו. יחד עם זאת, כאשר מבוטח שרכש את הפוליסה ישירות מחברת הביטוח צריך להגיש תביעה, עליו להתמודד עם חברה גדולה ומיומנת, שלעתים תנסה להתחמק מתשלום ותערים קשיים רבים על התובע.

לכן, כדאי לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מסוכנות הביטוח שלנו, כך אתם נהנים משני העולמות – גם משלמים מחיר אטרקטיבי וגם זוכים לשירות צמוד ואישי של סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה, המייצג אתכם מול החברה המבטחת ודואג לאינטרסים שלכם.

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים בביטוחי נסיעות לחו"ל לכל יעד ולכל מטרה. אל תתביישו להשאיר את פרטי הקשר שלכם ונשמח לסייע.

אנגלמן ביטוח

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מאמרי ביטוח נסיעות שאולי יעניינו אתכם (מהבלוג שלנו)

ביטוח נסיעות להודו
בביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות להודו

לאחר שהזמנתם כרטיס טיסה להודו, התחסנתם ורכשתם תיק תרמילאים גדול (מוצ'ילה), לבטח אתם עסוקים בתכנון הטיול ובחירת היעדים. רגע לפני שאתם אורזים את התיק עליכם

קראו עוד:
אפליקציית Air Doctor הפניקס
בביטוח נסיעות לחו"ל

אפליקציית הפניקס חו"ל – Air Doctor

לאחרונה השיקה הפניקס Smart Travel אפליקציה מיוחדת לטיפול במבוטחים השוהים בחו"ל וזקוקים לטיפול רפואי. האפליקציה נועדה לתת לרוכשי ביטוח הנסיעות של הפניקס מענה בזמן אמת

קראו עוד:
ביטוח נסיעות בסיני
בביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לסיני

בסיני אפשר ליהנות מחופשה נפלאה במחיר אטרקטיבי, חלק מהנופשים מתמקדים בחופשת בטן גב בעוד אחרים מטיילים ומנצלים את החופשה לפעילויות אתגריות שונות וכמובן לצלילה. כדי

קראו עוד:
שינוי גודל גופנים