ביטוח דירה

הדירה הינה הנכס המשמעותי ביותר שאנו מחזיקים בחיינו. ביטוח הדירה מכסה מבנה, תכולה, צד ג', רעידת אדמה ועוד. תנו לנו למצוא עבורכם את הכיסויים הטובים ביותר במחיר ושירות שיתנו לכם שקט נפשי.

הנכס שלך, המומחיות שלנו

השוואת ביטוחי דירה, והכיסויים השונים, הכל במקום אחד

רכשתם נכס חדש? צריכים לחדש ביטוח קיים? מעניינים לבטח את דברי הערך שלכם? תוכלו לקבל את המידע המקיף ביותר באמצעות מרכז הידע הזה. 

להלן כל המידע שתצרטכו בנושא ביטוח דירה:

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
ביטוח תכולה

מוצרים שונים של ביטוח דירה

למשרדנו נסיון משנת 1951 בענף הביטוח הישראלי. תוכלו לקבל מגוון פתרונות ביטוח דירה דרכינו. כנסו לכל כיסוי לקבלת מידע רחב יותר

ביטוח תכולה

מתייחס לכל חפץ הנמצא בבית שבבעלות או החזקת המבוטח לרבות –  ריהוט, מכשירי חשמל, מצלמות, מחשוב, ביגוד, שטיחים, כלי כסף, יצירות  אומנות, תכשיטים וזהב, כסף מזומן ועוד.

ביטוח מבנה

מתייחס למבנה הדירה או הבית – מרפסות, מתקני אינסטלציה, צנרת הבית, מערכות הסקה, חצר הבית וכל החלקים המחוברים אל הדירה חיבור כדרך קבע.

לקריאה נוספת
ביטוח מוצרי חשמל

ביטוח מוצרי חשמל

בלי להרגיש אנו צוברים מוצרי חשמל רבים בבית. כתב שירות של תיקון מוצרי חשמל נועד לאפשר תיקונים שאינם כלולים בביטוח הדירה.

לקריאה נוספת
ביטוח בריאות לישראלים בחו"ל

ביטוח שוכרי דירות

גם שוכרי דירות זקוקים להגנה, ביטוח שוכרים מעניק כיסוי מקיף לתכולת הדייר וכן כיסוי צד ג' עם ביטול זכות שיבוב לטובת המשכיר

לקריאה נוספת

ביטוחים נוספים:

סיפורה של מבוטחת

ראו את סיפורה של המבוטחת שלנו אשר רכשה ביטוח תכולת דירה "בשביל השקט הנפשי". לאחר מספר חודשים, קצר באחד ממכשירי החשמל בביתה גרם לשריפה גדולה בבית ולנזק משמעותי.

באמצעות הערכת תכולה נכונה ומדוייקת וכן טיפול מקצועי בתביעה, המבוטחת קיבלה פיצוי הולם בעבור הנזק שנגרם לה.

מה חשוב להכיר בביטוח הבית

ביטוח דירה הוא ללא ספק אחד מהביטוחים החשובים ביותר שעלינו לרכוש. הדירה היא הנכס היקר ביותר שאנו מחזיקים. מעבר לכך, הבית שלנו מהווה ביטחון נפשי וכלכלי, המקום שאנו יוצאים וחוזרים אליו בכל יום, מקום בו יצרנו שלל זיכרונות משפחתיים נעימים ומהווה עבורנו ועבור ילדינו עוגן.

מהו ביטוח הדירה המתאים עבורנו?

כשמקבלים הצעה לביטוח הדירה צריך לדעת שיש קשר ישיר בין גובה הכיסויים והעלות החודשית. תנו לנו להקל עליכם ולתת למומחים שלנו לעבוד במקומכם. אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו מתמחים בענף ביטוחי הדירות למעלה מ65 שנה ומומחים במתן פתרונות המתאימים ביותר לצרכי הלקוח וזאת בעזרת השוואת מחירים ותנאים במספר רב של חברות ביטוח למציאת הפתרון המיטבי ללקוח.

 

להלן מספר הגדרות לסעיפי פוליסת ביטוח הדירה:

כפוף לפוליסת ביטוח דירה תקנית בפיקוח משרד האוצר

ישנם שלל כיסויים מצוינים שכדאי להכיר בפוליסת הדירה ולפני שניגשים לקבל הצעה מחיר חשוב להכיר את כולם:

ביטוח צד ג'

רבים אינם מודעים לכך שביטוח צד ג לדירה הינו אחד מהכיסויים החשובים ביותר. סעיף זה מגן על בעל הדירה או השוכר בפני תביעת נזיקין שמקורה בדירה המבוטחת. ביטוח צד ג' יכלול בין היתר פציעה של אורחים בשטח הבית, בבנייני דירות קיימים נזקי מים שמחלחלים לדירת השכן מלמטה – ביטוח זה מכסה גם את הנזק שנגרם לשכן. עוד דוגמה: שריפה הפורצת בבית המבוטח ומזיקה לבית השכן. כל אלו מהווים סיכון ממשי שאי אפשר להתעלם ממנו.

 

ביטוח חבות מעבידים

ניתן לרכוש כיסוי עבור ביטוח עובדי משק הבית כגון עוזרת בית, גנן וכד'. סעיף ביטוח זה מהווה הגנה בפני תביעות עובדים בנוגע לפציעות בעבודה מעבר למה שביטוח הלאומי נותן. ביטוח חבות המעבידים נותן מענה בפני תביעות של ביטוח הלאומי כלפי המעסיק.

 

ביטוח רעידת אדמה

אחד הכיסויים החשובים ביותר בפוליסת הדירה. ביטוח רעידת אדמה מכסה גם את המבנה וגם את תכולת הבית בנזקים שמקורם רעידת אדמה – שריפה, קריסת מבנה וכד'. אסור לזלזל בכיסוי זה שכן הסבירות לרעידת אדמה בישראל גבוהה במיוחד עקב המיקום הגיאולוגי הסמוך לשבר הסורי אפריקאי. את סעיף זה ניתן לרכוש עם אפשריות שונות של השתתפות עצמית שמשפיעות על גובה הפרמיה.

ישנם כיסויים נוספים בביטוח הדירה כדלקמן:

 

ביטוח נזקי צנרת ואינסטלציה

סעיף זה נותן לבעל פוליסת הדירה כיסוי בפני נזקי איטום, צנרת ונזקי מים שמקורם במתקני אינסטלציה כגון נזילות ופיצוץ צנרת, רטיבות בקירות ועוד. כיסוי זה הכרחי ומשלים את הכיסוי הבסיסי של פוליסת המבנה המכסה נזקי מים כתוצאה מסערה.

למבוטח קיימות שתי אפשרויות בחירה בספקים לתיקון נזקי מים וצנרת:

  1. שרברב מטעם חברת הביטוח
  2. שרברב פרטי מטעם המבוטח

גם פה עומדת בפני המבוטח אפשרויות שונות. האפשרות הראשונה הינה זולה יותר ועם השתתפות עצמית פחותה אך ספק השירות אינו לבחירת המבוטח. לעומת זאת, האפשרות השניה (שרברב פרטי) נותנת למבוטח אפשרות לבחור שרברב שהוא כבר מכיר / שרברב מקצועי שקיבל עליו המלצה. אפשרות זאת תמיד עדיפה יותר למבוטח. החיסרון באפשרות זו הינה תוספת מחיר והשתתפות עצמית גבוהה יותר.

פנו אלינו בנושא זה ונשמח לעזור לכם לבחור את האפשרות המתאימה ביותר בשבילכם.

ביטוח דירה לבעלי משכנתא

כשרוכשים ביטוח דירה מבצעים זאת בדרך כלל ביוזמה אישית או תוך כדי נטילת משכנתה. חשוב לדעת שביטוח הדירה שרוכשים דרך הבנק נותן כיסוי נחות (לרוב לא כולל צד ג') ומחיר גבוה בהרבה ממה שניתן להשיג דרך סוכן הביטוח. בין הכיסויים המורחבים: ביטוח צד ג', אפשרות לבחור ספק נזקי צנרת פרטי, ביטוח תכולת הבית, ביטוח למקרה נכות ועוד.

לבדיקת ביטוח המשכנתה לחצו פה

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו פה בשבילכם ונשמח לעזור לכם לשמור על הנכס החשוב בחייכם. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר המותאמת אישית לצרכיכם וללא כל התחייבות.

ביטוח דירה השוואת מחירים

צרכנים נבונים תמיד משווים ובודקים. לפניכם רשימה של חברות הביטוח השונות והכיסויים שהן מציעות לביטוח דירה.

  • ביטוח דירה הפניקס
  • ביטוח דירה כלל
  • ביטוח דירה איילון
  • ביטוח דירה שירביט
  • ביטוח דירה ביטוח חקלאי
  • ביטוח דירה הכשרה
  • ביטוח דירה מנורה

לקבלת הצעת מחיר לביטוח דירה - סוכנות ביטוח אנגלמן

מאמרי ביטוח דירה שאולי יעניינו אתכם (מהבלוג שלנו)

מחשבון ביטוח דירה משרד האוצר
ביטוח דירה

מחשבון ביטוח דירה משרד האוצר

במדריך הבא נסקור בפניכם את הכלי החזק שמשרד האוצר הפקיד בידי ציבור המבוטחים בישראל – מחשבון ביטוח דירה של משרד האוצר. איך משתמשים בו וכיצד ניתן לחסוך באמצעותו כסף בביטוח הדירה? כל זאת בשורות הבאות:

קראו עוד:
שינוי גודל גופנים