ביטוח עסק
ביטוח עסק

ביטוח עסק

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

אם אתם בעלי עסק אתם בוודאי מכירים את הקושי השוטף בניהול העסק; העובדים, הנהלת החשבונות, ההתמודדות מול לקוחות, שיווק ומכירות. אבל האם עצרתם רגע וחשבתם מה יקרה לעסק במקרה של טלטלה לא צפויה כמו שריפה, נזק טבע או אפילו גרימת נזק לגוף או לרכוש לצד ג' שאולי יגרור נגדכם תביעה?

תוכלו ללחוץ על אחד הנושאים לגישה מהירה:

מה חשוב לבדוק כשרוכשים ביטוח עסק

שמעוניינים לרכוש ביטוח עסק חשוב לדעת שבדרך כלל אין מחיר אחיד לפוליסה מכיוון שפוליסה זו (בניגוד לביטוח רכב לדוגמה) הינה אישית ונתפרת כחליפה לצורכי הלקוח. אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון עשיר בתחום זה וריכזנו עבורכם מספר נקודות חשובות.

מאילו סעיפים בנויה פוליסה לביטוח עסק?

בין אם אתם בעלי עסק בעל אופי משרדי, חנות, מסעדה או עסק המייצר מוצרים, הביטוח מתחלק לנושאים הבאים: החלקים הבסיסיים ביותר בפוליסת העסק הם המבנה והתכולה של העסק.

ביטוח מבנה העסק

ביטוח העסק מחושב לפי הגודל של המבנה ומטרתו במקרה של נזק בלתי צפוי להחזיר את המבנה לקדמותו כביום שלפני קרות מקרה הביטוח. ביטוח זה מכסה את המבנה ואת החלקים הקבועים אליו כמו מרפסות, חלונות, גדרות וכד'.

טיפ לעסקים השוכרים מבנה לעסק: אם אתם שוכרים את מבנה העסק עליכם לבדוק בחוזה השכירות האם אתם מחוייבים לבטחו. במידה ולא, תוכלו לחסוך את ההוצאות עבור סעיף זה אך כדאי שתשקלו לרכוש כיסוי צד ג' שיכסה אתכם בפני נזקים שבעל הנכס יוכל לטעון נגדכם במקרים מסויימים.

הצעת מחיר לביטוח עסק
במהלך השנים סוכנות ביטוח אנגלמן פיתחה מומחיות במציאת פתרונות לביטוחי עסקים. פנו אלינו ונשמח לתת הצעת מחיר מותאמת אישית לצורך ולאופי העסק שלכם.

ביטוח תכולת העסק

כפי שאתם מתארים לעצמכם ביטוח התכולה משתנה מאוד מעסק לעסק. ביטוח התכולה מכסה מלאי עסקי או את הריהוט, ושאר הציוד שמשמש להפעלת העסק כנגד כיסויים כגון: פריצה, שריפה, נזקי טבע ורעידת אדמה וכד'. בקרות מקרה הביטוח, חברת הביטוח תפצה את המבוטח בהתאם לסכומי הביטוח הנקובים ברשימת הפוליסה.

ביטוח צד ג׳

ביטוח צד ג' (צד שלישי) נותן למבוטח כיסוי עבור האחריות של העסק כלפי נזקי גוף ורכוש שנגרמו לצד ג'. הביטוח מעמיד לרשות המבוטח סכום כספי עבור תביעה שתבוא נגדו ותוכל למנוע הפסד כלכלי גבוה.

גובה הכיסוי נקרה "גבול אחריות". חשוב לדעת שככל שגבולות האחריות גבוהים יותר כך גם הפוליסה תתייקר. כשרוכשים ביטוח עסק חשוב לדעת מה גובה הסיכון הפוטנציאלי לצד ג'.

כיסויים נוספים בביטוח צד שלישי

לפוליסת צד שלישי לעסק יש מגבלות והחרגות כמו בכל פוליסה – ניתן לבטל את ההחרגות ולהרחיב את הכיסוי.

להלן דוגמאות:
  • הרחבה לפעילות העסק בכל הארץ

סעיף זה יעניק לעסק כיסוי בכל שטח מדינת ישראל (מתאים לטכנאים, מתקינים ונותני שירותים המבלים המון שעות מחוץ לכתובת בית העסק).

  • הרחבה להרעלה וגוף זר במזון

בענף המסעדות, נותן כיסוי למקרה של נזק שמקורו במזון שמוגש ללקוח. אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בביטוחי עסק ויודעים כיצד להתאים את הביטוח המתאים לכל סוג עסק.

ביטוח חבות מעבידים

לצערנו במדינת ישראל אנו שומעים רבות על פציעות קשות של עובדים ולעיתים גם מוות (במיוחד בענפי הבניה). כאשר נזק מסוג זה קורה, המעסיק חשוף לתביעות של מיליוני שקלים והוצאות משפט כבדות.

כיסוי זה נועד לכסות את המעסיק בפני תביעה והוצאות המשפט של נזק גוף שנגרם לעובד עקב רשלנות.  כיום המעסיק משלם עבור ביטוח לאומי בתמורה לכך שיקבל מענה בדיוק במקרים אלו אך למעשה, כיסוי זה מוגבל בחוק ושיעור הפיצויים קצוב. 

בעקבות זאת, עובדים רבים או משפחותיהם תובעים סכומים גבוהים מהמעסיק בנוסף לביטוח הלאומי. תפקיד ביטוח חבות מעבדים היא לתת למעסיק את הכלים להתמודד עם מצבים מסוג זה.

למוצרי ביטוח עסק נוספים:

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח עסק - סוכנות ביטוח אנגלמן
ביטוח עסק - סוכנות ביטוח אנגלמן

ביטוח לעסק עושים רק אצל המומחים. סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951 ובעלת ניסיון רב בביטוח עסקים. אנחנו מתמחים בכל סוגי הביטוחים העיסקיים - ביטוח למבנה ותכולת העסק, צד שלישי, חבות מעבידים, אחריות מקצועית, ביטוח עבודות קבלניות, ביטוח סייבר, חבות המוצר ועוד.

הצעת מחיר לביטוח עסק
במהלך השנים סוכנות ביטוח אנגלמן פיתחה מומחיות במציאת פתרונות לביטוחי עסקים. פנו אלינו ונשמח לתת הצעת מחיר מותאמת אישית לצורך ולאופי העסק שלכם.
דילוג לתוכן