ביטוח עסק

ביטוח עסק

שתפו את העמוד:

אם אתם בעלי עסק אתם בוודאי מכירים את הקושי השוטף בניהול העסק; העובדים, הנהלת החשבונות, ההתמודדות מול לקוחות, שיווק ומכירות. אבל האם עצרתם רגע וחשבתם מה יקרה לעסק במקרה של טלטלה לא צפויה כמו שריפה, נזק טבע או אפילו גרימת נזק לגוף או לרכוש לצד ג' שאולי יגרור נגדכם תביעה? בשביל כך חשוב לרכוש ביטוח עסק רחב בהתאם לפעילות שלכם.

תוכן עניינים - לחצו על רשימת נושאי המאמר לגישה מהירה

מה חשוב לבדוק כשרוכשים ביטוח לעסקים

כאשר מעוניינים לרכוש ביטוח עסק חשוב לדעת שבדרך כלל אין מחיר אחיד לפוליסה מכיוון שפוליסה זו (בניגוד לביטוח רכב לדוגמה) הינה אישית ונתפרת כחליפה לצורכי הלקוח.

בכל עסק יש סיכונים שונים בהתאם למיקום העסק, סוג העיסוק, סיכונים לצד ג', המיגונים הקיימים בעסק ועוד. לכן, כאשר עושים השוואת מחירים לביטוח עסק חשוב לבצע זאת על ידי סוכנות המתמחה בהתאמת פוליסות ביטוח עסקים בהתאם לפעילות שלכם ובמספר חברות ביטוח שונות ולא מול חברת ביטוח אחת.

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון עשיר בתחום זה וריכזנו עבורכם מספר נקודות חשובות.
הצעת מחיר לביטוח עסק
במהלך השנים סוכנות ביטוח אנגלמן פיתחה מומחיות במציאת פתרונות לפוליסות ביטוח עסקים קטנים וגדולים. פנו אלינו ונשמח לתת הצעת מחיר מותאמת אישית לצורך ולאופי העסק שלכם.

מאילו סעיפים בנויה פוליסה לביטוח עסק?

בין אם אתם בעלי עסק בעל אופי משרדי, חנות, מסעדה או עסק המייצר מוצרים, הביטוח מתחלק לנושאים הבאים: החלקים הבסיסיים ביותר בפוליסת העסק הם המבנה והתכולה של העסק.

ביטוח מבנה העסק:

ביטוח העסק מחושב לפי הגודל של המבנה ומטרתו במקרה של נזק בלתי צפוי להחזיר את המבנה לקדמותו כביום שלפני קרות מקרה הביטוח. ביטוח זה מכסה את המבנה ואת החלקים הקבועים אליו כמו מרפסות, חלונות, גדרות וכד'. בפני נזקים כמו שריפה, נזקי טבע, שטפונות ונזקי מים, נזקי רעידת אדמה ועוד.

טיפ לעסקים השוכרים מבנה לעסק: אם אתם שוכרים את מבנה העסק עליכם לבדוק בחוזה השכירות האם אתם מחויבים לבטחו. במידה ולא, תוכלו לחסוך את ההוצאות עבור סעיף זה אך כדאי שתשקלו לרכוש כיסוי ביטוח צד ג' לעסק שיכסה אתכם בפני נזקים שבעל הנכס יוכל לטעון נגדכם במקרים מסויימים.

ביטוח תכולת העסק:

כפי שאתם מתארים לעצמכם ביטוח התכולה משתנה מאוד מעסק לעסק. ביטוח התכולה מכסה מלאי עסקי או את הריהוט, ושאר הציוד שמשמש להפעלת העסק כנגד כיסויים כגון: פריצה, שריפה, נזקי טבע ורעידת אדמה וכד'. בקרות מקרה הביטוח, חברת הביטוח תפצה את המבוטח בהתאם לסכומי הביטוח הנקובים ברשימת הפוליסה.

ביטוח צד ג לעסק:

ביטוח צד ג' (צד שלישי) נותן למבוטח כיסוי עבור האחריות של העסק כלפי נזקי גוף ורכוש שנגרמו לצד ג'. הביטוח מעמיד לרשות המבוטח סכום כספי עבור תביעה שתבוא נגדו ותוכל למנוע הפסד כלכלי גבוה.

גובה הכיסוי נקרה "גבול אחריות". חשוב לדעת שככל שגבולות האחריות גבוהים יותר כך גם הפוליסה תתייקר. כשרוכשים ביטוח עסק חשוב לדעת מה גובה הסיכון הפוטנציאלי לצד ג'.

הרחבות אופציונליות לביטוח צד שלישי עסקי:

לפוליסת צד שלישי לעסק יש מגבלות והחרגות כמו בכל פוליסה – ניתן לבטל את ההחרגות ולהרחיב את הכיסוי.

להלן דוגמאות:

סעיף זה יעניק לעסק כיסוי בכל שטח מדינת ישראל (מתאים לטכנאים, מתקינים ונותני שירותים המבלים המון שעות מחוץ לכתובת בית העסק).

בענף המסעדות, נותן כיסוי למקרה של נזק שמקורו במזון שמוגש ללקוח. אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בביטוחי עסק ויודעים כיצד להתאים את הביטוח המתאים לכל סוג עסק.

ביטוח חבות מעבידים לעובדי העסק:

לצערנו במדינת ישראל אנו שומעים רבות על פציעות קשות של עובדים ולעיתים גם מוות (במיוחד בענפי הבניה). כאשר נזק מסוג זה קורה, המעסיק חשוף לתביעות של מיליוני שקלים והוצאות משפט כבדות.

כיסוי זה נועד לכסות את המעסיק בפני תביעה והוצאות המשפט של נזק גוף שנגרם לעובד עקב רשלנות.  כיום המעסיק משלם עבור ביטוח לאומי בתמורה לכך שיקבל מענה בדיוק במקרים אלו אך למעשה, כיסוי זה מוגבל בחוק ושיעור הפיצויים קצוב. 

בעקבות זאת, עובדים רבים או משפחותיהם תובעים סכומים גבוהים מהמעסיק בנוסף לביטוח הלאומי. תפקיד ביטוח חבות מעבדים היא לתת למעסיק את הכלים להתמודד עם מצבים מסוג זה.

למוצרי ביטוח עסק נוספים:

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח עסק

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח עסק - סוכנות ביטוח אנגלמן
ביטוח עסק - סוכנות ביטוח אנגלמן

ביטוח לעסק עושים רק אצל המומחים. סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951 ובעלת ניסיון רב בביטוח עסקים. אנחנו מתמחים בכל סוגי הביטוחים העיסקיים - ביטוח למבנה ותכולת העסק, צד שלישי, חבות מעבידים, אחריות מקצועית, ביטוח עבודות קבלניות, ביטוח סייבר, חבות המוצר ועוד.

הצעת מחיר לביטוח עסק
במהלך השנים סוכנות ביטוח אנגלמן פיתחה מומחיות בתחום הביטוח העסקי. פנו אלינו ונשמח לתת הצעת מחיר מותאמת אישית לצורך ולאופי העסק שלכם.
דילוג לתוכן