תכנון פרישה

תכנון פרישה

שתפו את העמוד:

תכנון הפרישה נהיה בשנים האחרונות אחד הנושאים הבוערים והמטרידים של הציבור. בכל שנה שנה מוערכת כמות הפורשים בין 50,000-75,000. רוב החוסכים אינם מכירים ובקיעים בתוכניות הפנסיוניות שלהם ורבים מהם זקוקים לשירות של אנשי מקצוע שילוו אותם בתהליך המעבר לפרישה.

הציבור בישראל מתחיל להבין שבלי תהליך של תכנון פרישה על ידי איש מקצוע בתחום הוא עלול להפסיד סכומי כסף שיכולים להגיע למאות אלפי שקלים. ולכן, קיימת דרישה גבוהה עבור שירות תכנון הפרישה אשר ילווה את החוסכים לפרישה בטוחה עם מקסימום תשואות תוך התחשבות ביעדים והמטרות האינדיבידואלים של החוסך.

תהליך תכנון פרישה והצורך בייעוץ מקצועי

ד"ר משה ברקת הממונה על ראשות שון ההון ביטוח והחיסכון הכריז רק בחודש שעבר בכנס מקצועי בו נכחתי כי בכוונתו להפוך את הנושא החשוב הזה לחובה.

כאמור, הבעיה הפנסיונית הופכת לאחת הבעיות הקשות והמשמעותיות שעמן מתמודדות מדינות בכל העולם. תוחלת החיים הממוצעת בשנת 2000  עמדה על 78 והיום בחלוף 20 שנה עומדת כבר על 82 שנים. בין היתר בשל סיבה זו המודעות לתכנון נכון לגיל הפרישה רק עולה.

תהליך הפרישה מהעבודה הינו אחד התהליכים המשמעותיים והמורכבים ביותר עבור העובד הפורש ועבור בני משפחתו. בשלב הפרישה חווים הפורשים שינויים רבים המשפיעים על אורח חייהם ועשויים לעצב את עתידם. תהליך של תכנון פרישה הינו תהליך מתמשך ורב מימדי חשוב ומשמעותית עבור כל סוגי העובדים וכל סוגי ורמות השכר.

תהליך תכנון הפרישה מאפשר "מעבר מיטבי" מעולם העבודה לחיים "מלאי סיפוק" של התקופה שלאחר הפרישה.

תהליך התכנון מתבצע באופן אישי לפי הצרכים הפרטניים של כל לקוח עבור כל פורש, ע"י מתכנן פרישה מוסמך ומקצועי הנותן מענה בנושאים הפיננסיים, הפנסיוניים והמיסויים והן הנושאים האישיים.

בתהליך התכנון המתכנן בעצם עושה סדר ויוצר בהירות למשפחות הוא חוסך להם לא פעם עשרות ולבעלי הכנסות גבוהות אף מאות אלפי שקלים!

שירות תכנון פרישה בידי מתכנן פיננסי
לכל אדם יש שאיפות ורצונות משלו בכל הקשור ליציאה לפרישה וגמלאות. באמצעות צוות אנגלמן פיננסים תוכלו להערך בהתאם ליום הפרישה. צרו קשר עם המומחים שלנו.

מהו מתכנן פרישה?

ראשית, יעזור מתכנן הפרישה ללקוחותיו לחשב ולנהל את הסיכונים האישיים והמשפחתיים הקיימים בחייהם,  ולאחר מכן,  עוזר להם לבנות תכנית פעולה כלכלית תוך כדי התייחסות לתקנות מס לאורך הדרך והתייחסות לכלל נכסי הלקוח במסגרת התהליך.

אחרי בניית התכנית הראשונית, הוא יסייע ללקוחותיו ליישם אותה בהתאם להמלצות וילווה אותם לאורך מעגלי החיים השונים תוך כדי הגדלת ההון הצפוי לפרישה.

שוב, למי שהשכיל להבין, תכנון פרישה נכון יכול להגדיל את הון הפרישה של הפורש בעשרות ואפילו במאות אלפי שקלים.

אנו בסוכנות אנגלמן מחזיקים מחלקה שלמה שמתמחה בתכנון פיננסי ומתן פתרונות הוליסטים למשפחה. נשמח לעמוד לרשותכם בתהליך חשוב ומורכב זה שכן – לא פורשים כל יום! אל תהססו לצלצל אלינו ונשמח ללוות אתכם במעמד זה כדי שהפרישה שלך תהיה חלקה, טובה ומוצלחת.

מלאו את הטופס להתייעצות עם מתכנן פיננסי מוסמך בנושא תכנון פרישה

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
אנגלמן פיננסים - תכנון פיננסי לכל המשפחה
אנגלמן פיננסים - תכנון פיננסי לכל המשפחה

אנו אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח הקמנו את מחלקת "אנגלמן פיננסים" על מנת לתת פתרון מתקדם והוליסטי ללקוחותינו המבקשים לבנות אסטרטגיה פיננסית להגשמת המטרות והיעדים הכלכליים.

אנו מציעים בניית תהליך "תכנון פיננסי" ללקוחותינו הכולל - תכנון פרישה, מקסום הטבות מס בחסכון, התאמה של תוכניות חיסכון, פוליסות חיסכון וקופות גמל, השקעות אלטרנטיביות ללקוחות ועוד.

שירות תכנון פרישה
אנו באנלמן פיננסים מתמחים בתכנון פרישה ויציאה לגמלאות. אנו מציעים תהליך מקצועי של מיפוי המוצרים הפיננסים ויתר הנכסים, קביעת יעדים ומטרות לפרישה וכן ליווי לקראת תהליך היציאה לפנסיה.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות עם מתכנן פרישה

השאירו פרטים בטופס הבא:
דילוג לתוכן