ביטוחים מיוחדים

ביטוחים מיוחדים ונישות מיוחדות

שתפו את העמוד:

סוכנות אנגלמן היא סוכנות ותיקה עם ניסיון רב שנים. לסוכנות יש מומחיות ופתרונות רבים עבור כל סוגי הביטוחים וגם עבור ביטוחים שאינם שיגרתיים ואין להם כיום מענה בחברות הביטוח בישראל.

עם השנים והניסיון, החברה שלנו יצרה קשרים ושיתופי פעולה עם חברות ביטוח בינלאומיות כמו לוידס, על מנת שנוכל לעזור ללקוחותינו לקבל את אותם ביטוחים מיוחדים שהם מעוניינים בהם. כאשר לקוח מעוניין בפוליסת ביטוח מיוחדת אשר לא קיימת בארץ, אנו יודעים לפנות לחברות הביטוח בחו"ל ולעזור ללקוח לקבל את הכיסויים המתאימים בהם הוא מעוניין.

פוליסות ביטוח מיוחדות ומוצרי נישה של הסוכנות

להלן רשימת של ביטוחים מיוחדים:

לצערנו המצב הבטחוני בישראל יכול לגרום לנזק כלכלי עצום למי שבבעלותו עסק או דירה. אנחנו בסוכנות ביטוח אנגלמן מציעים ביטוח ייחודי לכיסוי נזקי מלחמה וטרור.

ביטוח מיוחד לחיות מחמד מבית הפניקס חברה לביטוח. ניתן לבטח הוצאות בעבור נזק לצד ג' (נשיכת כלב), הוצאות רפואיות בחירום אצל וטרינר וביטוח חיים.

תנו לנו למצוא עבורכם את הפיתרון לביטוחים מיוחדים

ענף הביטוח העולמי ידוע כענף יצירתי מאוד אשר מבטח עבור מגוון רחב של מקרים ותרחישים.

בישראל, רוב האנשים מכירים את הביטוחים הרגילים והמוכרים כמו ביטוח רכב, ביטוח בריאות, ביטוח דירה ועוד, אלו גם הפוליסות הרווחות בחברות הביטוח השונות. אך לעיתים אנו כלקוחות מעוניינים לבטח את עצמנו על תרחישים שאין להם פוליסות מוגדרות בישראל או שחברות הביטוח "מפחדות מהסיכון" ומגבילות את הכיסוי הביטוחי.

על מנת לבטח את עצמכם בביטוחים שאינם מוכרים או קיימים בחברות הביטוח, עליכם לפנות לסוכנות ביטוח אשר מקיימת שיתופי פעולה עם חברות מחו"ל. ענף הביטוח בחו"ל הוא רחב מנעד ויש בו אפשרויות לביטוחים לא שגרתיים לכל תרחיש שרק תחשבו עליו.

מוצרים מיוחדים בענף הביטוח
מעוניינים לרכוש ביטוח למשהו ספציפי ואין לכם פתרון? מניסיון שלנו אין כמעט דבר שאיננו אפשרי לביטוח. צרו קשר ונבדוק עבורכם בארץ ובחו"ל.

יש לכם רעיון לביטוח? זקוקים ביטוח מיוחד? נשמח לבדוק אותו עבורכם

בחו"ל קיימים ביטוחים מיוחדים מאוד. כך לדוגמא, זמרת יכולה לפנות בבקשה לבטח את מיתרי הקול שלה בביטוח מיוחד באמצעות ביטוח בחו"ל.

אנו בסוכנות הביטוח אנגלמן אוהבים מאוד חדשנות ויצירתיות. אם חשבתם על ביטוח מסוים בכל נושא שהוא ואתם מעוניינים לבדוק האם יש אפשרות ליצור פוליסת ביטוח כזו, אנו מזמינים אתכם לבוא אלינו ולשתף ברעיון. אנו נבדוק עבורכם את האפשרות מול חברות מחו"ל ונעזור לכם להתאים את הפוליסה המיוחדת.

מלאו את הטופס ליצירת קשר

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
Picture of ביטוחים מיוחדים - אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח
ביטוחים מיוחדים - אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח

אנו מציעים מגוון פוליסות ומוצרי ביטוח מיוחדים בארץ ובחו"ל. למדו עוד על מוצרי הנישה שלנו.

ביטוחים ומוצרים מיוחדים
מעוניינים לרכוש ביטוח למשהו ספציפי ואין לכם פתרון מאף אחד אחר?
מניסיון שלנו אין כמעט דבר שאיננו אפשרי לביטוח. צרו קשר ונבדוק עבורכם בארץ ובחו"ל.
דילוג לתוכן