חדשות הסוכנות – רכישת תיק ביטוח יענת סוכנות לביטוח

יענת סוכנות לביטוח
בתחילת חודש יוני 2017 במהלך כנס הביטוח היוקרתי של ה-MDRT באורלנדו פלורידה נחתמה עסקת רכישת תיק הביטוח בין יוסף אנגלמן הבעלים של אנגלמן ובניו וירון פל מיענת סוכנות לביטוח.
שתפו את העמוד:

יענת סוכנות לביטוח הינה משרד ותיק בן 35 שנים הממוקם בחיפה. תיק זה מורכב מעסקים קטנים ובינוניים ומתמחה בתחום העסקי והפנסיוני. בסוכנות יענת מועסקים כיום כ-7 עובדים אשר מעניקים שירות למאות לקוחות בכל חודש.

דבריו של יוסף אנגלמן לגבי עסקת הרכישה של יענת סוכנות לביטוח

הולכת להיות סינרגיה מאוד חזקה בין הסוכנויות. כל סוכנות עם החוזקות שלה תעניק לסוכנות השנייה את היתרון שלה. ירון הוא סוכן יצא דופן והעסקה שלנו היא בזכות האישיות שלו כי עסקים עושים בסופו של יום עם אנשים.

תגובתו של ירון פל לגבי העברת התיק לאנגלמן

שמי ירון פל הבעלים של סוכנות יענת. שם הסוכנות מגיע מקיצור שמותיהן של שתי הבנות שלי הבת הגדולה יעל, והשנייה אוסנת. העסק הוקם ב01/04/1986 בדפיקות לב עם פקידה אחת והמון ציפיות.

לשמחתי למרות התהפוכות בענף הביטוח במהלך השנים, הצלחנו להתפתח יפה ולצלוח את המשברים תוך כדי ראיה קדימה ואמונה שמשרדנו צריך להישאר "one stop shop" אנו מאמינים שסוכן ביטוח צריך לעטוף את הלקוח בכל הביטוחים שהוא צריך מא' ועד ת' ולספק לו שירות טוב, יעיל ומקצועי במקום אחד ומבלי לשלוח אותו לסוכנים זרים.

במהלך העשור האחרון כ-60 אחוז מהעסק שלנו הוא בתחום ביטוח החיים ובמיוחד בתחום הפנסיוני בעיקר עקב השותפות ההיסטורית שלנו עם שגיא יוגב סוכנות לניהול ההסדרים.  במהלך רכישת התיק של אנגלמן רכשנו את תיק המשותף של יענת משגיא יוגב והעברנו אותו לאנגלמן. 

במהלך הפעילויות שלנו ביצענו התייעלות טכנולוגית ואנו נעזרים במערכות טכנולוגיות חדישות ומהפכניות וזה כמובן ימשיך ככה.

אני חושב שעסקה טובה נמדדת לאורך זמן ולא מחר בבוקר. בעסקה טובה צריך שאחד ועוד אחד יהיה יותר משניים. אנו נשתדל לתרום מהידע והניסיון שלנו כלפי סוכנות אנגלמן וכמובן נוכל להיעזר בידע שאנגלמן צבר במהלך שנות הניסיון הענפות שלו.

ירון פל
ירון פל - מייסד יענת סוכנות לביטוח

סוכנות ביטוח יענת - סניף אנגלמן יענת צפון

סוכנות הביטוח יענת ממוקמת ברחוב ביאליק 3 בחיפה. הסוכנות מתמחה בביטוחי עסקים גדולים, קבלנים ומפעלים.

בנוסף הסוכנות מתמחה בביטוחי רכב, דירה, נסיעות לחו"ל, ביטוחי בריאות, ביטוחי חיים ופיננסים.

יענת אנגלמן סוכנות לביטוח

יענת סוכנות לביטוח בע"מ

כתובת: ביאליק 3, חיפה

טלפון: 04-8678123

פקס: 04-8666171

אתר: https://yaanat.co.il

דוא"ל: yaron@yaanat.co.il

עשו לנו לייק:
שתפו את העמוד:

הרשמו לעדכוני הסוכנות!

הרשמו לחדשות הסוכנות ותשארו מעודכנים בכל מידע מקצועי חדש שיוצא.

דילוג לתוכן