ביטוח קייטנות

ביטוח קייטנות

שתפו את העמוד:

על מפעילי הקייטנות האחריות רק הולכת וגוברת כלפי שלום הילדים ועובדי הקייטנה וקיימים סיכונים גדולים שהם ממש לא קייטנה!

בשורות הבאות ריכזנו את כל המידע שצריך להכיר על ביטוח קייטנות:

ביטוח קייטנות – נושא רציני שאינו קייטנה

חופשת הקיץ שוב מגיעה ואיתה גם עונת הקייטנות והטירוף. על ההורים למצוא פתרון לילדיהם מתוך שלל אלפי קייטנות. הקייטנות של היום כבר ממזמן אינן סובבות את השוקו והלחמנייה המסורתיים ויש בהן פעילויות שונות ומגוונות הכוללות התמחויות ספציפיות. 

על מפעילי הקייטנות האחריות רק הולכת וגוברת  כלפי שלום הילדים ועובדי הקייטנה וקיימים סיכונים גדולים שהם ממש לא קייטנה! אנו באנגלמן ובניו מומחים בביטוח קייטנות ויש לנו פוליסה מוזלת וייעודית לכם בעלי הקייטנות. מה זה ביטוח קייטנה?

ביטוח צד שלישי לקייטנות

נושא האחריות כלפי הורי הילדים הוא נושא שאסור להקל בו ראש, במידה וילד נפצע במהלך פעילות הקייטנה בעל הקייטנה יהיה חשוף לתביעת נזיקין שיכולה למוטט אותו כלכלית. 

למעשה אחריות בעל הקייטנה היא כל כך קריטית שהמון מפעילי קייטנות בשנים האחרונות הפסיקו את פעילותם עקב היעדר פתרון ביטוחי שמספק את הורי הילדים ואת צוות הקייטנה.

ביטוח צד ג' לקייטנה מעמיד לרשות בעל הקייטנה סכום כספי במקרה ואכן יתבע בבית משפט. את סכומי הביטוח (גבולות האחריות) ניתן לבחור בהתאם לצורך וככל שגבולות האחריות נמוכים יותר כך גם מחיר הפוליסה. 

כאמור, לכל קייטנה יש את האופי שלה ומספר המשתתפים משתנה מאחת לשניה. התייעצו איתנו ונעזור לכם לבחור את סכומי הביטוח המתאימים לכם.

ביטוח תאונות אישיות לילדי הקייטנה

כולנו יודעים שילדים אוהבים לרוץ ולהשתולל עם כל הסכנות הכרוכות בכך. ומפעילי הקייטנה נמצאים שם בשביל שייהנו בביטחה. אך מה קורה אם הם בכל זאת נפצעים? 

כשרוכשים ביטוח לקייטנה מומלץ מאוד להצטייד בכיסוי תאונות אישיות לילדים הכולל פיצוי כספי עבור הוצאות רפואיות מאירוע תאונה או פיצוי כספי למקרים כמו מוות ונכות מתאונה.

מניסיוננו עשיר השנים למדנו שכיסוי תאונות אישיות מורחב למשתתפי הקייטנה מספק מאוד את ההורים ומראה להם שהקייטנה רצינית.

הצעת מחיר לביטוח קייטנה
במהלך השנים סוכנות ביטוח אנגלמן פיתחה מומחיות במציאת פתרונות לביטוחי עסקים. פנו אלינו ונשמח לתת הצעת מחיר מותאמת אישית לצורך ולאופי העסק שלכם

חבות מעבידים למדריכי הקייטנה

חשוב לדעת שבעל הקייטנה חשוף לתביעה לא רק מצד הורי הילדים אך גם מצד עובדיו. כאשר עובד נפגע במהלך הפעילויות בקייטנה יש תהליך של תביעה מול ביטוח הלאומי. 

לעיתים קרובות בנוסף לתביעת העובד מול ביטוח לאומי נתבע גם המעסיק בתביעת נזיקין נפרדת, סכום התביעה יכול להיות אסטרונומי וחשוב מאוד להיערך בהתאם.

פעילויות הקייטנות הנתינות לביטוח

קיימות סוגי קייטנות רבות, פנו אלינו עוד היום ונמצא עבורכם כיסוי יעודי לפעילות שלכם במחיר מנצח.

מה לא ניתן לבטח

על מפעיל קייטנה נדרש להמציא רשיון להפעלת קייטנה בתוקף ו/או רשיון עסק בתוקף לחוגים שבהם מתנהלים קייטנות.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח קייטנות

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
Picture of ביטוח עסק - סוכנות ביטוח אנגלמן
ביטוח עסק - סוכנות ביטוח אנגלמן

ביטוח לעסק עושים רק אצל המומחים. סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951 ובעלת ניסיון רב בביטוח עסקים. אנחנו מתמחים בכל סוגי הביטוחים העיסקיים - ביטוח למבנה ותכולת העסק, צד שלישי, חבות מעבידים, אחריות מקצועית, ביטוח עבודות קבלניות, ביטוח סייבר, חבות המוצר ועוד.

הצעה לביטוח קייטנות
מעוניינים בביטוח לקטיינה? הגעתם למקום הנכון, אנו מציעים מגוון אפשרויות לביטוח של ילדי הקייטנה, העובדים ועוד. פנו אלינו לקבלת הצעה.
דילוג לתוכן